UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Nie będą najlepiej wspominać minionego weekendu zawodnicy AVISTY, LIDERA oraz JORDANU. Jedynie LZS Fijewo dopisało do swojego dorobku cenne 3 pkt. W Gminnej Klasie „C” wygrane TORPEDY oraz ORŁA Grabowo.


„A” KLASA


LZS AVISTA Łążyn – MKS START Nidzica 1:5 (0:0)

Bramki: Paweł Senkowski (80') - 

Skład AVISTA:

LZS LIDER Złotowo – KS ISKRA Narzym 1:5 (0:1)

Bramki: Robert Kaczyński (1) – Dawid Arczewski (5)

Skład LIDER:

WYNIKI IV KOLEJKI (09-10.09.2017)

KS GMINA Kozłowo – GKS GRUNWALD Gierzwałd 2:0

LZS Mszanowo – LKS WEL Lidzbark Welski 2:2

GKS OSSA Biskupiec – KS ZAMEK Kurzętnik 3:2

LZS AVISTA Łążyn – MKS START Nidzica 1:5

LZS LIDER Złotowo – KS ISKRA Narzym 1:5

KS WICHER Gwiździny – KS Mroczno 1:3

TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I LKS WEL Lidzbark Welski 10 pkt. 9:2

II MKS START Nidzica 7 pkt. 15:8

III KS WICHER Gwiździny 6 pkt. 10:11

IV LZS AVISTA Łążyn 6 pkt. 10:8

V GKS GRUNWALD Gierzwałd 6 pkt. 10:9

VI KS Mroczno 5 pkt. 7:6

VII KS GMINA Kozłowo 5 pkt. 5:6

VIII LZS Mszanowo 5 pkt. 8:10

IX KS ISKRA Narzym 5 pkt. 17:14

X GKS OSSA Biskupiec 4 pkt. 9:16

XI KS ZAMEK Kurzętnik 4 pkt. 8:10

XII LZS LIDER Złotowo 3 pkt. 3:11

*** w tabeli uwzględniono zweryfikowany wynik spotkania I kolejki LZS AVISTA Łążyn – LZS Mszanowo (3:0 na korzyść LZS AVISTA Łążyn, na boisku 5:0 dla LZS Mszanowo)

„B” KLASA

GKS MEWA Smykowo – LZS Fijewo 1:2 (0:1)

Bramki: Mariusz Ignatjuk (67’) – Karol Jakubowski (33’), Szymon Łożyński (65’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Radosław Gajewski, Marcin Bartkowski (55’ Paweł Jakubowski), Jakub Zabłotny (66’ Sebastian Karczewski), Karol Jakubowski, Tymoteusz Radszewski, Paweł Gerka, Daniel Karczewski, Szymon Łożyński, Daniel Osmański, Tomasz Potorski,

GKS ISKRA Smykówko – LZS JORDAN Kazanice 3:1 (0:0)

Bramki: Szymon Liberacki (1), Arkadiusz Ziółkowski (1), Wojciech Wojtkiewicz (1) – Krystian Opałka (1)

Skład JORDAN: Dominik Aleksandrowicz - Łukasz Graduszewski, Jakub Zglenicki, Dawid Gajewski, Kamil Sass, Mateusz Górski (70' Patryk Żurański), Bartosz Modrzewski, Maciej Jurkiewicz, Artur Modrzewski, Jakub Chełkowski (38' Piotr Laskowski), Krystian Opałka (75' Michał Żuralski)

WYNIKI IV KOLEJKI (09-10.09.2017)

GKS MEWA Smykowo – LZS Fijewo 1:2

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS ZAMEK Szymbark 3:1

GKS ISKRA Smykówko – LZS JORDAN Kazanice 3:1

UKS ŻAK Jamielnik – LZS OHI Frednowy 3:2

TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I LZS OHI Frednowy 9 pkt. 25:6

II LZS JORDAN Kazanice 9 pkt. 17:6

III MLKS OLIMPIA Kisielice* 9 pkt. 9:3

IV LZS Fijewo* 6 pkt. 8:5

V UKS ŻAK Jamielnik* 6 pkt. 7:6

VI GKS ISKRA Smykówko 6 pkt. 8:12

VII LZS ZAMEK Szymbark 1 pkt.  3:9

VIII GKS MEWA Smykowo 1 pkt.  4:16

IX KS WEL Bratian* 0 pkt. 1:19

* jeden mecz mniej

„C” KLASA

WYNIKI I KOLEJKI (10.09.2017)

LZS TORPEDA Rożental – ZUH ANDRZEJ Zadroga 6:3

Bramki: Jakub Graman (1), Bartłomiej Graman (1), Patryk Dziąba (1), Łukasz Truszczyński (1), Robert Marciniak (1), bramka samobójcza (1) – Grzegorz Guzowski (1), Paweł Jankowski (1), Filip Januszewski (1)

LZS ORZEŁ Mortęgi – LZS ORZEŁ Grabowo 0:2

Bramki: Kamil Gorczyca (5'), Damian Pelc (15')

TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS TORPEDA Rożental 3 pkt. 6:3

II LZS ORZEŁ Grabowo 3 pkt. 2:0

III LZS HURAGAN Byszwałd* 0 pkt. 0:0

IV LZS ORZEŁ Mortęgi 0 pkt. 0:2

V ZUH ANDRZEJ Zadroga 0 pkt. 3:6

*jeden mecz mniej

 

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol