UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Trzy zwycięstwa i jedna porażka to bilans spotkań reprezentantów Gminy Lubawa w rozgrywkach A i B klasy minionego weekendu. Grający w roli gospodarzów AVISTA, JORDAN oraz Fijewo pewnie pokonali drużyny przyjezdne. Bez punktów z Frygnowa wrócili zawodnicy LIDERA.

 

„A” KLASA


LZS AVISTA Łążyn – GKS OSSA Biskupiec 4:0 (2:0)

Pierwsze zwycięstwo na swoje konto zapisali zawodnicy AVISTY Łążyn, którzy na własnym boisku nie dali szans OSSIE Biskupiec strzelając rywalom cztery bramki nie tracąc żadnej.

Bramka: Miłosz Krajewski (1), Marek Wierzbowski (1), Paweł Senkowski (1), Adrina Linkner (1)

Skład AVISTA:

GKS GRUNWALD Gierzwałd – LZS LIDER Złotowo 3:0 (0:0)

Bez punktów z Frygnowa wrócili podopieczni trenera Marcina Licznerskiego. Do przerwy LIDER bezbramkowo remisował. Po zmianie stron gospodarze szybko dwukrotnie znaleźli drogę do bramki Mateusza Lewalskiego, a pewne zwycięstwo przypieczętowali w doliczonym czasie gry strzelając 3 bramkę. 

Bramki: Krzysztof Strzegocki (48’), Sebastian Waszczuk (54’), Krzysztof Krzysztofiak (90+1’)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski – Paweł Brzozowski, Tomasz Ewertowski (46’ Adrian Mederski), Robert Kaczyński (75’ Ariel Zasuwa), Cezary Sadowski, Radosław Szulc, Mateusz Erdman (60’ Mateusz Kruszewski), Dominik Kempkowski (55’ Jarosław Szulc), Łukasz Licznerski, Łukasz Mróz, Mateusz Żmijewski

WYNIKI III KOLEJKI (02-03.09.2017)

LKS WEL Lidzbark Welski – KS GMINA Kozłowo 3:0

KS Mroczno – LZS Mszanowo 2:2

KS ISKRA Narzym – KS ZAMEK Kurzętnik 3:3

LZS AVISTA Łążyn – GKS OSSA Biskupiec 4:0

GKS GRUNWALD Gierzwałd – LZS LIDER Złotowo 3:0

MKS START Nidzica – KS WICHER Gwiździny 5:1


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I LKS WEL Lidzbark Welski 9 pkt. 7:0

II LZS Mszanowo 7 pkt. 11:5

III GKS GRUNWALD Gierzwałd 6 pkt. 10:7

IV KS WICHER Gwiździny 6 pkt. 9:8

V MKS START Nidzica 4 pkt. 10:7

VI KS ZAMEK Kurzętnik 4 pkt. 6:7

VII LZS AVISTA Łążyn 3 pkt. 6:8

VIII LZS LIDER Złotowo 3 pkt. 2:6

IX KS Mroczno 2 pkt. 4:5

X KS GMINA Kozłowo 2 pkt. 3:6

XI KS ISKRA Narzym 2 pkt. 12:13

XII GKS OSSA Biskupiec 1 pkt. 6:14

„B” KLASA


LZS JORDAN Kazanice – GKS MEWA Smykowo 9:1 (3:1)

Tempa nie zwalniają gracze JORDANU Kazanice, którzy pewnie pokonali MEWĘ Smykowo 9:1. Goście przystąpili do tego spotkania w 10 osobowym składzie i mogli pokusić się o strzelenie drugiej bramki ale rzut karny w końcówce spotkania obronił Dominik Aleksandrowicz.

Bramki: Krystian Opałka (10', 13', 51', 65', 69'), Maciej Jurkiewicz (42'), Michał Żuralski (71', 85'), Bartosz Modrzewski (88') – goście (14’)

Skład JORDAN: Dominik Aleksandrowicz - Łukasz Graduszewski (55' Dawid Rafiński), Jakub Zglenicki, Dawid Gajewski, Przemysław Gerka (75' Patryk Żurański), Mateusz Górski, Tomasz Grzybowski, Maciej Jurkiewicz (70' Kamil Okoniewicz), Artur Modrzewski (60' Michał Żuralski), Bartosz Modrzewski, Krystian Opałka (70' Wojciech Jurkiewicz)

LZS Fijewo – KS WEL Bratian 4:1 (2:1)

Bardzo dobre humory panują w Fijewie po historycznym zwycięstwie w B-klasie. Reprezentanci Gminy Lubawa pewnie 4:1 pokonali przedstawicieli Gminy Nowe Miasto Lubawskie.

Bramki: Daniel Osmański (10’, 69’), Marcin Bartkowski (13’), Tomasz Potorski (63’) – Patryk Mówiński (20’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Radosław Gajewski, Marcin Bartkowski (65’ Sebastian Karczewski), Filip Kasprowicz (46’ Karol Jakubowski), Jakub Zabłotny (72’ Paweł Jakubowski), Tymoteusz Radszewski, Paweł Gerka, Daniel Karczewski, Szymon Łożyński, Daniel Osmański (81’ Karol Rudnicki), Tomasz Potorski (76’ Mateusz Zieliński)

WYNIKI III KOLEJKI (03.09.2017)

LZS ZAMEK Szymbark – UKS ŻAK Jamielnik 2:3

LZS OHI Frednowy – GKS ISKRA Smykówko 7:1

LZS JORDAN Kazanice – GKS MEWA Smykowo 9:1

LZS Fijewo – KS WEL Bratian 4:1

TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I LZS OHI Frednowy 9 pkt. 23:3

II LZS JORDAN Kazanice 9 pkt. 16:3

III MLKS OLIMPIA Kisielice* 6 pkt. 6:2

IV LZS Fijewo* 3 pkt. 6:4

V UKS ŻAK Jamielnik* 3 pkt. 4:4

VI GKS ISKRA Smykówko 3 pkt. 5:11

VII LZS ZAMEK Szymbark 1 pkt.  2:6

VIII GKS MEWA Smykowo 1 pkt.  3:14

IX KS WEL Bratian 0 pkt. 1:19

* jeden mecz mniej

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol