UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

  • Liga Piłki Nożnej Trawiastej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa

    Liga Piłki Nożnej Trawiastej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa

    W piątek 14 czerwca 2024 r. w Prątnicy rozegrano I kolejkę gier Ligi Piłki Nożnej Trawiastej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny Prątnica, Tuszewo, Drewneks Sampława oraz Znajomi z Boiska. Zespoły rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każdy z każdym” 2x10 minut. Read More
  • 1

W niedzielę 22 października 2023 r. w Hali Sportowej w Rożentalu tenisiści stołowy LZS Lubawa rozegrali spotkanie I kolejki III Ligi Tenisa Stołowego w sezonie 2023/2024. Rywalem miejscowej ekipy były rezerwy KS AZS UWM Olsztyn.

Punkty dla LZS Lubawa zdobyli: Tomasz Golder - 4,5 pkt., Robert Nadrowski 3,5 pkt., Michał Gostół - 2,5 pkt. oraz Tomasz Rentkowski - 2,5 pkt.

Przed meczem kapitan drużyny Tomasz Golder odebrał nowe koszulki meczowe, których zakup sfinansowany został ze środków Urząd Gminy Lubawa. Dziękujemy.

Wyniki I kolejki gier:
OKTS Orneta - EKS Mlexer Elbląg 7:11 (mecze w Elblągu)
LZS Lubawa - KS AZS UWM II Olsztyn 13:5
EKS MLEXER OLD BOYS Elbląg - KS DEKORGLASS Działdowo III 9:9
Pauza - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

Koszty udziału drużyny w lidze finansowane są ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube