UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

  • XX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - II seria (Byszwałd, 03.12.2023 r.)

    XX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - II seria (Byszwałd, 03.12.2023 r.)

    W niedzielę 03 grudnia 2023 r. w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie odbyła się II seria gier XX Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
  • 1

W niedzielę 22 października 2023 r. w Hali Sportowej w Rożentalu tenisiści stołowy LZS Lubawa rozegrali spotkanie I kolejki III Ligi Tenisa Stołowego w sezonie 2023/2024. Rywalem miejscowej ekipy były rezerwy KS AZS UWM Olsztyn.

Punkty dla LZS Lubawa zdobyli: Tomasz Golder - 4,5 pkt., Robert Nadrowski 3,5 pkt., Michał Gostół - 2,5 pkt. oraz Tomasz Rentkowski - 2,5 pkt.

Przed meczem kapitan drużyny Tomasz Golder odebrał nowe koszulki meczowe, których zakup sfinansowany został ze środków Urząd Gminy Lubawa. Dziękujemy.

Wyniki I kolejki gier:
OKTS Orneta - EKS Mlexer Elbląg 7:11 (mecze w Elblągu)
LZS Lubawa - KS AZS UWM II Olsztyn 13:5
EKS MLEXER OLD BOYS Elbląg - KS DEKORGLASS Działdowo III 9:9
Pauza - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

Koszty udziału drużyny w lidze finansowane są ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube