UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

  • Wyniki - piłka nożna - weekend 01-02.06.2024 r.

    Wyniki - piłka nożna - weekend 01-02.06.2024 r.

    W weekend 01-02 czerwca 2024 r. rozegrano spotkania XXVIII kolejki Forbet IV ligi, XXIV kolejki klasy „A” i XX kolejki klasy „B”. Wygrane Constractu Lubawa, Jordana Kazanice oraz Torpedy Rożental. Read More
  • 1

W weekend 16-17 września 2023 r. rozegrano spotkania VII kolejki Forbet IV ligi, VI kolejki klasy „A” oraz V kolejki klasy „B”. Wyniki poniżej.

Forbet IV Liga

Stomil II Olsztyn SA – KS Constract Lubawa 2:5 (1:1)
Bramki: Mateusz Pajdak (6’), Mateusz Drabiszczak (70’) – Thamsaqa Mahale (31’, 53’), Jakub Banach (50’), Samuel Grubalski (63’), Maciej Górski (80’)


Wyniki VII kolejka

DKS Dobre Miasto – BKS Tęcza Biskupiec 2:3

IKS Jeziorak Iława – GKS Polonia Iława 0:1

MKS Rominta Gołdap – MKS Mazur Ełk 2:1

MLKS Znicz Biała Piska – KKS Granica Kętrzyn 2:5

MKS Mrągowia Mrągowo – MKS Olimpia Olsztynek 1:1

GKS Mamry Giżycko – MKS Polonia Lidzbark Warmiński 1:4

ZKS Olimpia II Elbląg – MLKS Motor Lubawa 0:0

Stomil II Olsztyn SA – KS Constract Lubawa 2:5


Tabela rozgrywek

I ZKS Olimpia II Elbląg 16 pkt. bramki 14:4

II DKS Dobre Miasto 16 pkt. bramki 17:8

III MLKS Znicz Biała Piska 16 pkt. bramki 19:11

IV KKS Granica Kętrzyn 15 pkt. bramki 17:8

V MKS Rominta Gołdap 15 pkt. bramki 13:7

VI BKS Tęcza Biskupiec 13 pkt. bramki 11:6

VII MKS Polonia Lidzbark Warmiński 11 pkt. bramki 16:10

VIII MKS Mrągowia Mrągowo 11 pkt. bramki 12:11

IX GKS Mamry Giżycko 10 pkt. bramki 15:16

X MLKS Motor Lubawa 9 pkt. bramki 9:9

XI IKS Jeziorak Iława 8 pkt. bramki 10:9

XII MKS Mazur Ełk 5 pkt. bramki 5:8

XIII MKS Olimpia Olsztynek 4 pkt. bramki 3:13

XIV GKS Polonia Iłowo 4 pkt. bramki 6:22

XV KS Constract Lubawa 3 pkt. bramki 11:17

XVI Stomil II Olsztyn SA 0 pkt. bramki 6:25


Klasa „A” Grupa 4

LZS Jordan Kazanice – UKS Mały Jeziorak Iława 0:5 (0:4)
Bramki: Maciej Kolasa (2’), Bartosz Aker (4’, 22’, 36’), Dawid Kowalski (64’)

PFT Drewneks Sampława – MLKS Olimpia Kisielice 2:5 (1:2)
Bramki: Adam Dybich (9’), Andrzej Podlaszewski (59’) – Kamil Murszewski (14’, 57’, 74’), Alan Felski (33’), Mateusz Wojtczuk (51’)

IKS Jeziorak II Iława – LZS Avista Łążyn 0:1 (0:0)
Bramka: Szymon Wroński (68’)


Wyniki VI kolejka

LZS Osa Ząbrowo – LKS Wel Lidzbark 2:3

UKS Żak Jamielnik – UKS Orzeł Ulnowo 1:3

LZS Jordan Kazanice – UKS Mały Jeziorak Iława 0:5

PFT Drewneks Sampława – MLKS Olimpia Kisielice 2:5

LZS Ohi Frednowy – KS Radomniak Radomno 3:2

GKS Vel Dąbrówno – KS Mroczno 4:1

IKS Jeziorak II Iława – LZS Avista Łążyn 0:1


Tabela rozgrywek

I KS Radomniak Radomno 15 pkt. bramki 20:6

II LKS Wel Lidzbark 15 pkt. bramki 20:10

III PFT Drewneks Sampława 12 pkt. bramki 18:15

IV UKS Mały Jeziorak Iława 11 pkt. bramki 18:4

V IKS Jeziorak II Iława 10 pkt. bramki 15:11

VI LZS Ohi Frednowy 10 pkt. bramki 18:16

VII MLKS Olimpia Kisielice 10 pkt. bramki 18:20

VIII LZS Avista Łążyn 9 pkt. bramki 17:10

IX GKS Vel Dąbrówno 9 pkt. bramki 18:19

X LZS Jordan Kazanice 7 pkt. bramki 11:16

XI LZS Osa Ząbrowo 6 pkt. bramki 12:15

XII KS Mroczno 4 pkt. bramki 9:17

XIII UKS Orzeł Ulnowo 4 pkt. bramki 7:19

XIV UKS Żak Jamielnik 0 pkt. bramki 6:29


Klasa „B” Grupa 3

KS Wel AT4B Bratian – LZS Torpeda Rożental 0:7 (0:4)
Bramka: Mateusz Łukomski (15’, 18’, 37’), Robert Marciniak (42’, 66’), Jakub Chełkowski (50’), Dawid Dąbrowski (63’)


Wyniki V kolejka

KS Wel AT4B Bratian – LZS Torpeda Rożental 0:7

KS Leśnik Nowe Ramuki – KS Wicher Gwiździny 5:0

GKS II Szczytno – WTKS Agricola Mierki 3:2

MKS II Działdowo – KS Zamek Kurzętnik 0:1

SKS Gwardia II Szczytno – ADP Działdowo 5:3

GLKS Orzyc Janowo – GKS Grunwald II Gierzwałd 8:0


Tabela rozgrywek

I GLKS Orzyc Janowo 15 pkt. bramki 20:2

II KS Zamek Kurzętnik 15 pkt. bramki 16:1

III KS Leśnik Nowe Ramuki 10 pkt. bramki 19:4

IV MKS II Działdowo 9 pkt. bramki 14:2

V LZS Torpeda Rożental 9 pkt. bramki 12:8

VI WTKS Agricola Mierki 6 pkt. bramki 11:10

VII GKS Grunwald II Gierzwałd 6 pkt. bramki 9:27

VIII ADP Działdowo* 4 pkt. bramki 6:12

IX KS Wicher Gwiździny 3 pkt. bramki 5:11

X KS Wel AT4B Bratian 3 pkt. bramki 5:19

XI SKS Gwardia II Szczytno 3 pkt. bramki 7:18

XII GKS II Szczytno* 3 pkt. bramki 5:15

* mecz mniej

Koszty udziału drużyn w lidze finansowane są ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube