UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

  • Liga Piłki Nożnej Trawiastej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa

    Liga Piłki Nożnej Trawiastej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa

    W piątek 14 czerwca 2024 r. w Prątnicy rozegrano I kolejkę gier Ligi Piłki Nożnej Trawiastej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny Prątnica, Tuszewo, Drewneks Sampława oraz Znajomi z Boiska. Zespoły rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każdy z każdym” 2x10 minut. Read More
  • 1

W weekend 17-18 czerwca 2023 r. rozegrano spotkania ostatniej kolejki o Mistrzostwo Klasy Okręgowej, Klasy „A” oraz Klasy „B”. Wielkie gratulacje dla zawodników KS CONSTRACT Lubawa za awans do IV ligi. Ligę wyżej zagrają również gracze PFT DREWNEKS Sampława, którzy zapewnili sobie awans już 2 tygodnie wcześniej. Był to bardzo udany sezon dla drużyn z terenu Gminy Lubawa.

Wyniki poniżej.

Klasa okręgowa

KS POLONIA Pasłęk – KS CONSTRACT Lubawa 2:1 (0:1)

Bramki: Wojciech Bakunowicz (73’), Łukasz Bildziuk (87’) – Piotr Rykaczewski (6’)


Wyniki XXX kolejki

KS BARKAS Tolkmicko – GSZS DELFIN Rybno 0:1

KS DRWĘCA NML – KS RADOMNIAK Radomno 3:1

GKS OSSA Biskupiec – MKS BŁĘKITNI Orneta 2:3

GLKS SZELĄG KORMORAN Zwierzewo – LZS CZARNI Rudzienice 4:0

KS UNIA Susz – MKS START Nidzica 0:9

KS ISKRA Narzym – MKS ZATOKA Braniewo 4:4

KS POLONIA Pasłęk – KS CONSTRACT Lubawa 2:1

LKS PŁOMIEŃ Turznica – UKS NAKI Olsztyn 5:3


KOŃCOWA TABELA ROZGRYWEK

I KS CONSTRACT Lubawa 30 62 pkt. bramki 93:48

II MKS ZATOKA Braniewo 30 62 pkt. bramki 88:32

III MKS START Nidzica 30 55 pkt. bramki 93:43

IV  KS POLONIA Pasłęk 30 49 pkt. bramki 79:61

V KS ISKRA Narzym 30 48 pkt. bramki 62:57

VI KS DRWĘCA NML 30 47 pkt. bramki 57:73

VII UKS NAKI Olsztyn 30 46 pkt. bramki 94:75

VIII KS UNIA Susz 30 43 pkt. bramki 64:80

IX LZS CZARNI Rudzienice 30 42 pkt. bramki 61:71

X GKS OSSA Biskupiec 30 42 pkt. bramki 57:53

XI LKS PŁOMIEŃ Turznica 30 38 pkt. bramki 70:66

XII KS BARKAS Tolkmicko 30 37 pkt. bramki 50:59

XIII GSZS DELFIN Rybno 30 32 pkt. bramki 51:87

XIV GLKS SZELĄG Kormoran Zwierzewo 30 31 pkt. bramki 58:82

XV MKS BŁĘKITNI Orneta 30 30 pkt. bramki 60:78

XVI KS RADOMNIAK Radomno 30 15 pkt. bramki 44:116


Klasa “A” 

LZS JORDAN Kazanice – UKS ORZEŁ Ulnowo 3:2 (2:0)
Bramki: Szymon Bogdański (43’), Marek Wierzbowski (45’), Damian Wyżlic (85’) – Mariusz Przedpełski (52’, 65’)


LZS AVISTA Łążyn – GKS COLET Kozłowo 1:2 (1:1)

Bramki: Rafał Dudek (9’) – Bartłomiej Sieradzki (21’), Łukasz Mańka (86’)


Wyniki XXVI kolejka

MKS Działdowo – LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 1:3

GKS VEL Dąbrówno – LZS OSA Ząbrowo 2:2

UKS ŻAK Jamielnik – LZS OHI Frednowy 0:1

LZS AVISTA Łążyn – GKS COLET Kozłowo 1:2

UKS MAŁY Jeziorak Iława – GKS GRUNWALD Gierzwałd 2:0

KS Mroczno – LKS WEL Lidzbark Welski 1:2

LZS JORDAN Kazanice – UKS ORZEŁ Ulnowo 3:2


KOŃCOWA TABELA ROZGRYWEK

I MKS Działdowo 26 66 pkt. bramki 96:23

II LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 26 58 pkt. bramki 95:28

III LZS OHI Frednowy 26 57 pkt. bramki 97:62

IV LKS WEL Lidzbark Welski 26 52 pkt. bramki 57:31

V GKS COLET Kozłowo 26 40 pkt. bramki 64:45

VI LZS AVISTA Łążyn 26 36 pkt. bramki 54:61

VII GKS GRUNWALD Gierzwałd 26 31 pkt. bramki 43:60

VIII GKS VEL Dąbrówno 26 29 pkt. bramki 44:79

IX LZS JORDAN Kazanice 26 27 pkt. bramki 40:67

X KS Mroczno 26 27 pkt. bramki 47:61

XI UKS ORZEŁ Ulnowo 26 25 pkt. bramki 43:78

XII UKS MAŁY Jeziorak Iława 26 24 pkt. bramki 39:59

XIII LZS OSA Ząbrowo 26 24 pkt. bramki 32:69

XIV UKS ŻAK Jamielnik 26 22 pkt. bramki 34:62


Klasa “B” 

GLKS ORZYC Janowo – LZS TORPEDA Rożental 3:0 (2:0)

Bramki: Kacper Lejk (24’, 26’), Radosław Płoski (69’)


LZS ZAMEK Szymbark – PFT DREWNEKS Sampława 4:1 (2:0)
Bramki: Wojciech Grzegrzółka (23’), Maciej Pietruszewski (45’+1), Bartosz Nycz (46’), Szymon Kamiński (72’) – Maciej Seweryn (90’+4)


Wyniki XXII kolejka

WTKS AGRICOLA Mierki – KS LEŚNIK Nowe Ramuki 3:3

MLKS OLIMPIA Kisielice – KS WICHER Gwiździny 3:0 (w)

GLKS ORZYC Janowo – LZS TORPEDA Rożental 3:0

GKS MEWA Smykowo – GKS ISKRA Smykówko 0:4

LZS ZAMEK Szymbark – PFT DREWNEKS Sampława 4:1

KS WEL AT4B Bratian – KS ZAMEK Kurzętnik 1:5


KOŃCOWA TABELA ROZGRYWEK

I MLKS OLIMPIA Kisielice 22 53 pkt. bramki 74:35

II PFT DREWNEKS Sampława 22 48 pkt. bramki 85:31

III GKS LZS Szymbark 22 45 pkt. bramki 75:35

IV GKS ISKRA Smykówko 22 39 pkt. bramki 68:53

V WTKS AGROCIOLA Mierki 22 39 pkt. bramki 42:30

VI GLKS ORZYC Janowo 22 39 pkt. bramki 49:27

VII KS LEŚNIK Nowe Ramuki 22 36 pkt. bramki 52:45

VIII KS WICHER Gwiździny 22 25 pkt. bramki 44:52

IX KS ZAMEK Kurzętnik 22 24 pkt. bramki 46:60

X LZS TORPEDA Rożental 22 15 pkt. bramki 44:65

XI GKS MEWA Smykowo 22 14 pkt. bramki 41:87

XII KS WEL AT4B Bratian 22 0 pkt. bramki 16:116

 

Koszty udziału w lidze finansowane są ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube