UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

  • Liga Piłki Nożnej Trawiastej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa

    Liga Piłki Nożnej Trawiastej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa

    W piątek 14 czerwca 2024 r. w Prątnicy rozegrano I kolejkę gier Ligi Piłki Nożnej Trawiastej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny Prątnica, Tuszewo, Drewneks Sampława oraz Znajomi z Boiska. Zespoły rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każdy z każdym” 2x10 minut. Read More
  • 1

W weekend 20-21 maja 2023 r. rozegrano spotkania o Mistrzostwo Klasy Okręgowej, Klasy „A” oraz Klasy „B”. Wyniki poniżej.


Klasa okręgowa

GKS OSSA Biskupiec – KS CONSTRACT Lubawa 1:2 (1:0)

Bramki: Rafał Wiśniewski (45’) – Maciej Górski (55’), Jarosław Szulc (61’)


Wyniki XXVI kolejki

KS UNIA Susz – KS RADOMNIAK Radomno 3:0

LKS PŁOMIEŃ Turznica – LZS CZARNI Rudzienice 3:2

KS DRWĘCA NML – KS POLONIA Pasłęk 2:1

KS BARKAS Tolkmicko – MKS ZATOKA Braniewo 1:3

MKS BŁĘKITNI Orneta – UKS NAKI Olsztyn 2:3

KS ISKRA Narzym – GLKS SZELĄG Kormoran Zwierzewo 2:1

GKS OSSA Biskupiec – KS CONSTRACT Lubawa 1:2

GSZS DELFIN Rybno – MKS START Nidzica 1:1


Tabela po XXVI kolejkach

I KS CONSTRACT Lubawa 26 53 pkt. bramki 80:42

II MKS ZATOKA Braniewo 26 52 pkt. bramki 74:26

III MKS START Nidzica 26 48 pkt. bramki 75:39

IV  KS ISKRA Narzym 26 46 pkt. bramki 53:44

V UKS NAKI Olsztyn 26 46 pkt. bramki 89:59

VI KS UNIA Susz 26 42 pkt. bramki 62:63

VII KS POLONIA Pasłęk 26 40 pkt. bramki 66:54

VIII GKS OSSA Biskupiec 26 38 pkt. bramki 50:45

IX KS DRWĘCA NML 26 38 pkt. bramki 49:68

X LZS CZARNI Rudzienice 26 37 pkt. bramki 54:62

XI LKS PŁOMIEŃ Turznica 26 35 pkt. bramki 62:49

XII KS BARKAS Tolkmicko 26 31 pkt. bramki 41:53

XIII GSZS DELFIN Rybno 26 26 pkt. bramki 47:78

XIV GLKS SZELĄG Kormoran Zwierzewo 26 25 pkt. bramki 47:73

XV MKS BŁĘKITNI Orneta 26 18 pkt. bramki 45:75

XVI KS RADOMNIAK Radomno 26 12 pkt. bramki 37:101


Klasa “A” 

LZS AVISTA Łążyn – UKS ŻAK Jamielnik 2:1 (1:1)
Bramki: Szymon Wroński (32’), Grzegorz Ewertowski (66’) – Mateusz Łukomski (42’)


LZS JORDAN Kazanice – GKS GRUNWALD Gierzwałd 2:5 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Górski (76’, 84’) – Maciej Wachciński (39’, 48’, 85’), Jacek Kaczorek (47’), Dawid Bojarski (90’+2)

Wyniki XXII kolejka

MKS Działdowo – LZS OHI Frednowy 4:0

LZS JORDAN Kazanice – GKS GRUNWALD Gierzwałd 2:5

UKS ORZEŁ Ulnowo – LZS OSA Ząbrowo 1:0

LZS AVISTA Łążyn – UKS ŻAK Jamielnik 2:1

KS Mroczno – UKS MAŁY JEZIORAK Iława 2:2

GKS VEL Dąbrówno – GKS COLET Kozłowo 1:3

LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny – LKS WEL Lidzbark Welski 3:2


Tabela po XXII kolejkach

I MKS Działdowo 22 57 pkt. bramki 80:17

II LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 22 48 pkt. bramki 78:24

III LZS OHI Frednowy 22 47 pkt. bramki 81:55

IV LKS WEL Lidzbark Welski 22 45 pkt. bramki 45:24

V LZS AVISTA Łążyn 22 31 pkt. bramki 47:55

VI GKS COLET Kozłowo 22 30 pkt. bramki 53:40

VII GKS GRUNWALD Gierzwałd 22 28 pkt. bramki 35:44

VIII KS Mroczno 22 27 pkt. bramki 40:48

IX UKS ORZEŁ Ulnowo 22 25 pkt. bramki 40:64

X GKS VEL Dąbrówno 22 24 pkt. bramki 33:66

XI LZS JORDAN Kazanice 22 23 pkt. bramki 33:50

XII LZS OSA Ząbrowo 22 20 pkt. bramki 25:53

XIII UKS ŻAK Jamielnik 22 19 pkt. bramki 25:49

XIV UKS MAŁY Jeziorak Iława 22 16 pkt. bramki 30:56


Klasa “B” 

LZS TORPEDA Rożental – GKS ISKRA Smykówko 4:6 (2:3)

Bramki: Mateusz Zalewski (5’), Dawid Dąbrowski (28’, 52’), Filip Januszewski (86’) – Amadeusz Witt (4’), Marcin Kostiok (16’, 35’, 50’), Tomasz Makowski (78’), Wojciech Wojtkiewicz (88’)


GLKS ORZYC Janowo – PFT DREWNEKS Sampława 1:1 (0:1)
Bramki: Radosław Płoski (82’) – Marek Nastachowski (29’)


Wyniki XVIII kolejka

GKS MEWA Smykowo – WTKS AGRICOLA Mierki 0:3

KS ZAMEK Kurzętnik – KS WICHER Gwiździny 1:2

KS WEL AT4B Bratian – KS LEŚNIK Nowe Ramuki 0:3

LZS TORPEDA Rożental – GKS ISKRA Smykówko 4:6

LZS ZAMEK Szymbark – MLKS OLIMPIA Kisielice 3:4

GLKS ORZYC Janowo – PFT DREWNEKS Sampława 1:1


Tabela po XVIII kolejkach

I PFT DREWNEKS Sampława 18 44 pkt. bramki 66:22

II MLKS OLIMPIA Kisielice 18 44 pkt. bramki 62:29

III GKS LZS Szymbark 18 35 pkt. bramki 67:33

IV GLKS ORZYC Janowo 18 33 pkt. bramki 41:20

V WTKS AGRICOLA Mierki 18 33 pkt. bramki 34:23

VI KS LEŚNIK Nowe Ramuki 18 32 pkt. bramki 42:32

VII GKS ISKRA Smykówko 18 27 pkt. bramki 49:52

VIII KS WICHER Gwiździny 18 19 pkt. bramki 33:43

IX KS ZAMEK Kurzętnik 18 18 pkt. bramki 37:51

X LZS TORPEDA Rożental 18 12 pkt. bramki 40:54

XI GKS MEWA Smykowo 18 11 pkt. bramki 35:60

XII KS WEL AT4B Bratian 18 0 pkt. bramki 12:99


Koszty udziału w lidze finansowane są ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube