UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

  • Wyniki - piłka nożna - weekend 11-12.05.2024 r.

    Wyniki - piłka nożna - weekend 11-12.05.2024 r.

    W weekend 11-12 maja 2024 r. rozegrano spotkania XXV kolejki Forbet IV ligi, XXI kolejki klasy „A” i XVII kolejki klasy „B” Wyniki poniżej. Wygrana Jordana Kazanice oraz Drewneksu Sampława, porażki Constractu Lubawa i Torpedy Rożental.  Read More
  • 1

W weekend 14-15 maja 2023 r. rozegrano spotkania o Mistrzostwo Klasy Okręgowej, Klasy „A” oraz Klasy „B”. Wyniki poniżej.

Klasa okręgowa


KS CONSTRACT Lubawa – KS BARKAS Tolkmicko 7:0 (3:0)
Bramki: Szymon Licznerski (27’), Wiktor Kamiński (33’), Jakub Banach (44’, 61’, 88’), Maciej Górski (56’), bramka samobójcza (80’)


Wyniki XXV kolejki

MKS ZATOKA Braniewo – GSZS DELFIN Rybno 5:0

KS DRWĘCA NML – UKS NAKI Olsztyn 3:2

MKS START Nidzica – MKS BŁĘKITNI Orneta 6:1

KS CONSTRACT Lubawa – KS BARKAS Tolkmicko 7:0

LZS CZARNI Rudzienice – GKS OSSA Biskupiec 1:1

KS RADOMNIAK Radomno – LKS PŁOMIEŃ Turznica 1:10

GLKS SZELĄG Kormoran Zwierzewo – KS UNIA Susz 2:2

KS POLONIA Pasłęk – KS ISKRA Narzym 6:2


Tabela po XXV kolejkach

I KS CONSTRACT Lubawa 25 50 pkt. bramki 78:41

II MKS ZATOKA Braniewo 25 49 pkt. bramki 71:25

III MKS START Nidzica 25 47 pkt. bramki 74:38

IV  KS ISKRA Narzym 25 43 pkt. bramki 51:43

V UKS NAKI Olsztyn 25 43 pkt. bramki 86:57

VI KS POLONIA Pasłęk 25 40 pkt. bramki 65:52

VII KS UNIA Susz 25 39 pkt. bramki 59:63

VIII GKS OSSA Biskupiec 25 38 pkt. bramki 49:43

IX LZS CZARNI Rudzienice 25 37 pkt. bramki 52:59

X KS DRWĘCA NML 25 35 pkt. bramki 47:67

XI LKS PŁOMIEŃ Turznica 25 32 pkt. bramki 59:47

XII KS BARKAS Tolkmicko 25 31 pkt. bramki 40:50

XIII GLKS SZELĄG KORMORAN Zwierzewo 25 25 pkt. bramki 46:71

XIV GSZS DELFIN Rybno 25 25 pkt. bramki 46:77

XV MKS BŁĘKITNI Orneta 25 18 pkt. bramki 43:72

XVI KS RADOMNIAK Radomno 25 12 pkt. bramki 37:98


Klasa “A” 

LZS OSA Ząbrowo – LZS AVISTA Łążyn 1:3 (0:2)
Bramki: Mikołaj Ciejek (66’) – Piotr Kraśnicki (23’), Grzegorz Ewertowski (31’), Paweł Korpalski (86’)


GKS COLET Kozłowo – LZS JORDAN Kazanice 4:1 (2:1)

Bramki: Jakub Kruszewski (12’, 45’, 56’), Łukasz Mańka (72’) – Krystian Zdrojewski (16’)


Wyniki XXI kolejka

LKS WEL Lidzbark Welski – UKS ORZEŁ Ulnowo 3:2

LZS OSA Ząbrowo – LZS AVISTA Łążyn 1:3

UKS ŻAK Jamielnik – KS Mroczno 0:4

LZS OHI Frednowy – LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 6:3

UKS MAŁY Jeziorak Iława – GKS VEL Dąbrówno 1:2

GKS GRUNWALD Gierzwałd – MKS Działdowo 0:0

GKS COLET Kozłowo – LZS JORDAN Kazanice 4:1


Tabela po XXI kolejkach

I MKS Działdowo 21 54 pkt. bramki 76:17

II LZS OHI Frednowy 21 47 pkt. bramki 81:51

III LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 21 45 pkt. bramki 75:22

IV LKS WEL Lidzbark Welski 21 45 pkt. bramki 43:21

V LZS AVISTA Łążyn 21 28 pkt. bramki 45:54

VI GKS COLET Kozłowo 21 27 pkt. bramki 50:39

VII KS Mroczno 21 26 pkt. bramki 38:46

VIII GKS GRUNWALD Gierzwałd 21 25 pkt. bramki 30:42

IX GKS VEL Dąbrówno 21 24 pkt. bramki 32:63

X LZS JORDAN Kazanice 21 23 pkt. bramki 31:45

XI UKS ORZEŁ Ulnowo 21 22 pkt. bramki 39:64

XII LZS OSA Ząbrowo 21 20 pkt. bramki 25:52

XIII UKS ŻAK Jamielnik 21 19 pkt. bramki 24:47

XIV UKS MAŁY Jeziorak Iława 21 15 pkt. bramki 28:54


Klasa “B” 

PFT DREWNEKS Sampława – KS WEL AT4B Bratian 3:0 (0:0)
Bramki: Maciej Seweryn (62’, 65’), Marek Nastachowski (90’+3)

KS WICHER Gwiździny – LZS TORPEDA Rożental 4:3 (3:2)
Bramki: Przemysław Świniarski (13’), Jakub Kowalski (19’, 71’), Oleksandr Hubskyi (39’) – Jakub Chełkowski (8’, 67’), Dawid Dąbrowski (20’)


Wyniki XVII kolejka

KS WICHER Gwiździny – LZS TORPEDA Rożental 4:3

KS LEŚNIK Nowe Ramuki – KS ZAMEK Kurzętnik 3:3

PFT DREWNEKS Sampława – KS WEL AT4B Bratian 3:0

MLKS OLIMPIA Kisielice – GKS MEWA Smykowo 3:0 (w)

WTKS AGRICOLA Mierki – GLKS ORZYC Janowo 1:1

GKS ISKRA Smykówko – LZS ZAMEK Szymbark 3:5


Tabela po XVII kolejkach

I PFT DREWNEKS Sampława 17 43 pkt. bramki 65:21

II MLKS OLIMPIA Kisielice 17 41 pkt. bramki 58:26

III GKS LZS Szymbark 17 35 pkt. bramki 64:29

IV GLKS ORZYC Janowo 17 32 pkt. bramki 40:19

V WTKS AGRICOLA Mierki 17 30 pkt. bramki 31:23

VI KS LEŚNIK Nowe Ramuki 17 29 pkt. bramki 39:32

VII GKS ISKRA Smykówko 17 24 pkt. bramki 43:48

VIII KS ZAMEK Kurzętnik 17 18 pkt. bramki 36:49

IX KS WICHER Gwiździny 17 16 pkt. bramki 31:42

X LZS TORPEDA Rożental 17 12 pkt. bramki 36:48

XI GKS MEWA Smykowo 17 11 pkt. bramki 35:57

XII KS WEL AT4B Bratian 17 0 pkt. bramki 12:96


Koszty udziału w lidze finansowane są ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube