UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

  • Wyniki - piłka nożna - weekend 01-02.06.2024 r.

    Wyniki - piłka nożna - weekend 01-02.06.2024 r.

    W weekend 01-02 czerwca 2024 r. rozegrano spotkania XXVIII kolejki Forbet IV ligi, XXIV kolejki klasy „A” i XX kolejki klasy „B”. Wygrane Constractu Lubawa, Jordana Kazanice oraz Torpedy Rożental. Read More
  • 1

W sobotę 11 marca 2023 r. w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły, które rozegrały ze sobą spotkania w systemie "każdy z każdym" 1x15 minut.


Wyniki

Tuszewo - Sampława 2:0

Prątnica - UG Lubawa 1:2

Tuszewo - Prątnica 4:1

Sampława - UG Lubawa 0:2

Tuszewo - UG Lubawa 5:0

Sampława - Prątnica 0:2


Tabela końcowa

I Tuszewo 9 pkt. bramki 11:1

II UG Lubawa 6 pkt. bramki 4:6

III Prątnica 3 pkt. bramki 4:6

IV Sampława 0 pkt. bramki 0:6

 

Najlepszy strzelec turnieju - Malinowski Karol (Tuszewo) - 5 bramek

Najlepszy bramkarz turnieju - Józefowicz Grzegorz (Tuszewo)

 

Podsumowania zawodów dokonali Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa oraz Łukasz Berent – Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie. Kapitanowie drużyn otrzymali pamiątkowe puchary, zawodnicy z miejsc I – III dodatkowo medale. Najlepszy bramkarz oraz strzelec otrzymali statuetki.

 

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube