UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XIX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA

    XIX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XIX Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy LubawaMiejsce rozgrywek - Gminna Hala Sportowa w ByszwałdzieZapisy do dnia 11.11.2022 r.Ilość miejsc ograniczonaWięcej informacji - tel. 89 645 54 27 Read More
  • 1

W najbliższą niedzielę 20 listopada 2022 r. w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie rozegrany zostanie Halowy Turniej Piłki Nożnej OLD BOY o Puchar Wójta Gminy Lubawa w ramach wydarzenia „Tydzień z Kulturą Fizyczną z okazji 30-lecia Gminy Lubawa – Sport dla Wszystkich – Zdrowie dla każdego”.

Organizatorami zawodów są: Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, Gmina Wiejska Lubawa oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Do sportowej rywalizacji przystąpią zawodnicy sześciu drużyn – Byszwałd, Prątnica, Sołectwo Dębień, LIDER Złotowo, DREWNEKS Sampława oraz Tuszewo.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

plakat

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube