UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XIX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA

    XIX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XIX Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy LubawaMiejsce rozgrywek - Gminna Hala Sportowa w ByszwałdzieZapisy do dnia 11.11.2022 r.Ilość miejsc ograniczonaWięcej informacji - tel. 89 645 54 27 Read More
  • 1

W weekend 03-04 września 2022 r. rozegrano spotkania o Mistrzostwo Klasy Okręgowej, Klasy “A” oraz Klasy “B”. Po trzy oczka sięgnęli KS CONSTRACT Lubawa, LZS AVISTA Łążyn, LZS JORDAN Kazanice oraz PFT DREWNEKS Sampława. Wyniki poniżej.

Klasa okręgowa

KS CONSTRACT Lubawa – MKS ZATOKA Braniewo 3:0 (1:0)

Bramki: Piotr Rykaczewski (44’, 90’+1), Maciej Górski (74’)

Skład CONSTRACT: Michał Rykaczewski – Jakub Banach, Paweł Fafiński, Łukasz Frankiewicz (77’ Patryk Dereszewski), Wiktor Kamiński, Łukasz Licznerski (69’ Nikodem Sobolewski), Kamil Maj (40’ Maciej Górski), Łukasz Mróz, Janusz Okuniewski (83’ Szymon Bogdański), Piotr Rykaczewski, Igor Szczepański


Wyniki V kolejki

LZS CZARNI Rudzienice – MKS START Nidzica 6:3

LKS PŁOMIEŃ Turznica – KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie 9:3

KS ISKRA Narzym – KS BARKAS Tolkmicko 2:1

UKS NAKI Olsztyn – KS RADOMNIAK Radomno 9:2

KS UNIA Susz – GKS OSSA Biskupiec 2:0

GLKS SZELĄG KORMORAN Zwierzewo – MKS BŁĘKITNI Orneta 6:0

KS CONSTRACT Lubawa – MKS ZATOKA Braniewo 3:0

KS POLONIA Pasłęk – GSZS DELFIN Rybno – mecz przełożony


Tabela po V kolejkach

I KS CONSTRACT Lubawa 15 pkt. bramki 21:7

II KS ISKRA Narzym 13 pkt. bramki 11:4

III GKS OSSA Biskupiec 10 pkt. bramki 13:3

IV UKS NAKI Olsztyn 9 pkt. bramki 19:12

V LKS PŁOMIEŃ Turznica 9 pkt. bramki 18:13

VI MKS START Nidzica 8 pkt. bramki 18:11

VII KS POLONIA Pasłęk* 7 pkt. bramki 12:11

VIII KS UNIA Susz 7 pkt. bramki 8:14

IX MKS ZATOKA Braniewo 7 pkt. bramki 13:9

X GLKS SZELĄG KORMORAN Zwierzewo 6 pkt. bramki 12:18

XI LZS CZARNI Rudzienice 5 pkt. bramki 13:15

XII KS BARKAS Tolkmicko 4 pkt. bramki 11:8

XIII KS DRWĘCA NML 4 pkt. bramki 9:22

XIV GSZS DELFIN Rybno* 3 pkt. bramki 8:12

XV KS RADOMNIAK Radomno 3 pkt. bramki 13:28

XVI MKS BŁĘKITNI Orneta 1 pkt. bramki 8:20

* mecz mniej


Klasa “A” 

LZS AVISTA Łążyn – LZS OHI Frednowy 3:2 (2:1)

Bramki: Mateusz Żmijewski (12’), bramka samobójcza (31’), Szymon Wroński (75’) – Dominik Wrzesiński (13’), Karol Dembiński (71’)

Skład AVISTA: Karol Mergalski – Paweł Jaskulski, Tomasz Krezymon, Damian Cieszyński (76’ Bartosz Bilicki), Łukasz Junkier (68’ Jakub Zelmański), Szymon Wroński, Paweł Pałkowski (89’ Karol Kuczyński), Mateusz Żmijewski, Adrian Mederski, Adam Januszewski, Miłosz Krajewski


LZS JORDAN Kazanice – GKS VEL Dąbrówno 3:2 (2:0)

Bramki: Adam Pietrulewicz (10’), Łukasz Graduszewski (14’), Bartosz Groszkowski (86’) – Kamil Bułakowski (61’), Sebastian Skubaja (77’)
Skład JORDAN: Mateusz Lewalski – Bartosz Groszkowski, Tomasz Grzybowski, Łukasz Graduszewski, Maciej Jurkiewicz (46’ Piotr Karbowski), Krystian Zdrojewski (85’ Kamil Kamiński), Adrian Jakubowski (60’ Bartosz Uzarski), Adam Pietrulewicz, Mateusz Górski (46’ Marcin Frankiewicz), Dominik Kempkowski (85’ Maciej Borkowski), Przemysław Gerka (80’ Dawid Kłosowski)


Wyniki IV kolejka

LKS WEL Lidzbark Welski – GKS GRUNWALD Gierzwałd 1:0

UKS ORZEŁ Ulnowo – UKS MAŁY JEZIORAK Iława 3:1

MKS Działdowo – KS Mroczno 4:2

LZS AVISTA Łążyn – LZS OHI Frednowy 3:2

LZS OSA Ząbrowo – KS GMINA Kozłowo 3:0

LZS JORDAN Kazanice – GKS VEL Dąbrówno 3:2

LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny – UKS ŻAK Jamielnik 3:0


Tabela po IV kolejkach

I MKS Działdowo 12 pkt. bramki 26:5

II LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 12 pkt. bramki 17:2

III LKS WEL Lidzbark Welski 9 pkt. bramki 8:3

IV LZS OSA Ząbrowo 9 pkt. bramki 8:5

V LZS AVISTA Łążyn 7 pkt. bramki 9:17

VI KS GMINA Kozłowo 6 pkt. bramki 12:7

VII KS Mroczno 6 pkt. bramki 10:10

VIII UKS ŻAK Jamielnik 6 pkt. bramki 8:8

IX LZS OHI Frednowy 6 pkt. bramki 9:13

X LZS JORDAN Kazanice 3 pkt. bramki 7:15

XI GKS VEL Dąbrówno 3 pkt. bramki 7:17

XII UKS ORZEŁ Ulnowo 3 pkt. bramki 8:11

XIII GKS GRUNWALD Gierzwałd 1 pkt. bramki 3:10

XIV UKS MAŁY JEZIORAK Iława 0 pkt. bramki 2:11


Klasa “B” 

PFT DREWNEKS Sampława – GKS ISKRA Smykówko 4:1 (1:0)
Bramki: Jakub Lendzionowski (27’), Kacper Zalewski (63’, 76’, 84’) – Radosław Bolumiński (70’)
Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Sylwester Bukowski (46’ Filip Tymecki), Adam Dybich, Jakub Lendzionowski (90’ Fabian Kozłowski), Patryk Mówiński, Andrzej Podlaszewski, Michał Raciborski (85’ Wojciech Banacki), Mateusz Wasilewski (85’ Cezary Chorzelewski), Arkadiusz Wietecha (85’ Marek Laskowski), Łukasz Wietecha (82’ Marek Nastachowski), Kacper Zalewski (85’ Michał Łukaszewski)


WTKS AGRICOLA Mierki – LZS TORPEDA Rożental 2:0 (2:0)
Bramki: Michał Majewski (16’), Kamil Chomyj (25’)
Skład TORPEDA: Karol Karkut – Robert Marciniak, Jakub Borkowski (46’ Mariusz Szczepański), Rafał Marszelewski (46’ Rafał Borkowski), Tymoteusz Rudszewski (80’ Filip Januszewski), Kacper Pomoryn, Mateusz Zalewski, Łukasz Marchlewski, Patryk Grabowski, Bartłomiej Graman, Wojtek Wyżlic


Wyniki III kolejki

GKS MEWA Smykowo – KS WEL AT4B Bratian 6:2

MLKS OLIMPIA Kisielice – KS ZAMEK Kurzętnik 5:0

PFT DREWNEKS Sampława – GKS ISKRA Smykówko 4:1

KS LEŚNIK Nowe Ramuki – KS WICHER Gwiździny 3:2

GLKS ORZYC Janowo – LZS ZAMEK Szymbark 0:3

WTKS AGRICOLA Mierki – LZS TORPEDA Rożental 2:0


Tabela po III kolejkach

I LZS ZAMEK Szymbark 9 pkt. bramki 15:1

II MLKS OLIMPIA Kisielice 9 pkt. bramki 14:2

III PFT DREWNEKS Sampława 9 pkt. bramki 11:3

IV WTKS AGRICOLA Mierki 7 pkt. bramki 4:1

V GLKS ORZYC Janowo 6 pkt. bramki 7:5

VI KS ZAMEK Kurzętnik 3 pkt. bramki 7:12

VII LZS TORPEDA Rożental 3 pkt. bramki 6:9

VIII KS LEŚNIK Nowe Ramuki 3 pkt. bramki 4:10

IX GKS MEWA Smykowo 3 pkt. bramki 11:12

X KS WICHER Gwiździny 1 pkt. bramki 5:10

XI GKS ISKRA Smykówko 0 pkt. bramki 2:10

XII KS WEL AT4B Bratian 0 pkt. bramki 2:13

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube