UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XIX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA

    XIX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XIX Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy LubawaMiejsce rozgrywek - Gminna Hala Sportowa w ByszwałdzieZapisy do dnia 11.11.2022 r.Ilość miejsc ograniczonaWięcej informacji - tel. 89 645 54 27 Read More
  • 1

W niedzielę 12 czerwca 2022 r. w Jeziorach odbył się Finał Wojewódzki 63 Edycji Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar Radia Olsztyn. W zawodach udział wzięli przedstawiciele 19 gmin z terenu województwa, którzy rywalizowali w 6 kategoriach wiekowych oddzielnie dla kobiet i mężczyzn.


Gminę Lubawa w ścisłym finale reprezentowała grupa 25 osób. Na najwyższym stopniu podium stanęły Golder Patrycja (grupa II) oraz Surdykowska Magda (grupa III). W klasyfikacji końcowej gmin Gmina Lubawa zajęła wysokie II miejsce (183,5 pkt.). Wygrali reprezentanci Gminy Ostróda (276,5 pkt.). Podium uzupełniła Gmina Działdowo (153,5 pkt.)


Wyniki reprezentantów Gminy Lubawa:


Grupa I dziewczęta (rocznik 2009 i młodsze)

VI miejsce – Golder Kinga

VII miejsce – Sosnowska Maja

IX – XII miejsce – Kisicka Wiktoria

IX – XII miejsce – Chorągiewska Ewelina


Grupa I chłopcy (rocznik 2009 i młodsi)

XIII – XVI miejsce – Lewicki Oliwier

XVII – XXIV miejsce – Babski Jakub

XVII – XXIV miejsce – Wiśniewski Antoni

XVII – XXIV miejsce – Mówiński Nikodem


Grupa II dziewczęta (rocznik 2008 – 2004)

I miejsce – Golder Patrycja

IV miejsce – Dzięgielewska Róża

V miejsce – Goniszewska Nina


Grupa II chłopcy (rocznik 2008 – 2004)

IX – XII – Marszelewski Rafał

XIII – XVI – Truszczyński Błażej

XIII – XVI – Bielicki Michał

XVII – XXIV – Sendobry Kamil


Grupa III kobiet (rocznik 2003 – 1987)

I miejsce – Surdykowska Magda


Grupa III mężczyzn (rocznik 2003 – 1987)

V miejsce – Surdykowski Michał

VI miejsce – Żuralski Szymon


Grupa IV mężczyzn (rocznik 1986 – 1972)

VI miejsce – Golder Tomasz

IX – XII miejsce –Guzowski Andrzej


Grupa V kobiet (rocznik 1971 – 1957)

VI miejsce – Ewertowska Hanna


Grupa V mężczyzn (rocznik 1971-1957)

IX – XII miejsce – Liberacki Dariusz

XIII – XVI miejsce – Zelma Jan

XIII – XVI miejsce – Ewertowski Stanisław


Grupa VI mężczyzn (rocznik 1956 i starsi)

IX – XII miejsce – Dreszler Henryk

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube