UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • II Edycja Nocnego Turnieju Piłki Nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Prątnica, 16.09.2022 r.) - KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

  II Edycja Nocnego Turnieju Piłki Nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Prątnica, 16.09.2022 r.) - KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

  Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie oraz Szkoła Podstawowa im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w II Edycji Nocnego Turnieju Piłki Nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa, która odbędzie się dnia 16.09.2022 r. (piątek) start godzina 20:00. Tytułu zdobytego w I edycji bronić będą gospodarze - zespół z Prątnicy. Read More
 • RUNDA WSTĘPNA WOJEWÓDZKIEGO PUCHARU POLSKI - WYNIKI

  RUNDA WSTĘPNA WOJEWÓDZKIEGO PUCHARU POLSKI - WYNIKI

  W weekend 30-31 lipca 2022 r. rozegrano spotkania rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Do rywalizacji stanęło pięć drużyn z terenu Gminy Lubawa. Do dalszej fazy awansowały dwie ekipy – KS CONSTRACT Lubawa oraz PFT DREWNEKS Sampława. Read More
 • 63 Edycja Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar Radia Olsztyn (Jeziorany, 12.06.2022 r.)

  63 Edycja Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar Radia Olsztyn (Jeziorany, 12.06.2022 r.)

  W niedzielę 12 czerwca 2022 r. w Jeziorach odbył się Finał Wojewódzki 63 Edycji Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar Radia Olsztyn. W zawodach udział wzięli przedstawiciele 19 gmin z terenu województwa, którzy rywalizowali w 6 kategoriach wiekowych oddzielnie dla kobiet i mężczyzn. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
W niedzielę 07 listopada 2021 r. w Sali Konferencyjnej Hotelu VillaPallas w Olsztynie odbył Wojewódzki Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS. W obradach udział wzięło 6 członków Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie – Tomasz Ewertowski, Jan Laskowski, Łukasz Berent, Piotr Zieliński, Mirosław Tomaszewski oraz Edward Balewski.

Głównym punktem Zjazdu był wybór Przewodniczącego Rady Wojewódzkiej, Zarządu i Rady Wojewódzkiej, Komisji Rewizyjnej oraz Delegatów na Zjazd Krajowy. W przyszłej kadencji Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa pracował będzie w Zarządzie WMZ LZS, Łukasz Berent – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie wybrany został na Członka Rady WMZ LZS, z kolei Jan Laskowski – Przewodniczący Rady Gminy Lubawa Członka Komisji Rewizyjnej. Funkcję Przewodniczącego WMZ LZS pełnić będzie Janusz Sypiański.

Podczas Zjazdu Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa odebrał z rąk Marka Mazura - Zastępcy Przewodniczącego Rady Głównej Krajowego Zrzeszenia LZS Złotą Odznakę Honorową. Gmina Wiejska Lubawa otrzymała statuetkę za działalność, zasługi oraz osiągnięcia sportowe za lata 2016-2021. Wręczenia nagrody dokonali Gustaw Marek Brzezin – Marszałek Województwa Warmińsko-mazurskiego oraz Janusz Sypiański – Przewodniczący WMZ LZS.

Foto - Edward Balewski

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube