UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Wyniki - Klasa

    Wyniki - Klasa "A" - sezon 2021/2022 - XII kolejka

    W weekend 23-24 października 2021 r. rozegrano spotkania XII kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej. Read More
  • Wyniki - Klasa

    Wyniki - Klasa "B" - sezon 2021/2022 - IX kolejka

    W weekend 23-24 października 2021 r. rozegrano spotkania IX kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”B” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej. Read More
  • III LIGA TENISA STOŁOWEGO - KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa 12:6

    III LIGA TENISA STOŁOWEGO - KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa 12:6

    W sobotę 16 października w Olsztynie tenisiści stołowi LZS Lubawa rozegrali spotkanie III kolejki III ligi tenisa stołowego z KS AZS UWM II Olsztyn. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 12:6. Read More
  • Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego (Prątnica, 19.09.2021 r.)

    Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego (Prątnica, 19.09.2021 r.)

    W niedzielę 19 września 2021 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy odbyły się Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego. Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

W weekend 11-12 września 2021 r. rozegrano spotkania VI kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej.


LZS JORDAN Kazanice – KS ZAMEK Kurzętnik 2:3 (2:1)

Bramki: Paweł Brzozowski (28’, 35’) – Sebastian Moskal (9’), Mateusz Pukalski (85’), Cezary Robaczewski (87’)
Skład JORDAN – Mateusz Lewalski – Tomasz Grzybowski, Łukasz Graduszewski, Paweł Brzozowski, Maciej Jurkiewicz (75’ Filip Owczarek), Artur Modrzewski (78’ Jakub Sadowski), Szymon Bogdański, Szymon Żurański, Marcin Frankiewicz (60’ Martyn Michalak), Patryk Gorzka (60’ Marek Wierzbowski), Piotr Rykaczewski


LZS AVISTA Łążyn – LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 0:8 (0:4)

Bramki: Łukasz Łaszczych (13’, 23’, 74’), Przemysław Małecki (20’), Robert Pokrzywnicki (45’), Szymon Szulc (52’), Cezary Onyszek (72’), Marcin Czaplicki (85’)
Skład AVISTA: Jakub  Lewalski (46’ Patryk Orzechowski) – Paweł Jaskulski, Adrian Linkner, Paweł Pałkowski, Łukasz Junkier (46’ Rafał Dudek), Rafał Rynkowski (46’ Radosław Sendobry), Szymon Wroński, Paweł Senkowski (68’ Jakub Zakreta), Bartosz Bilicki (62’ Juliusz Krajewski), Rafał Dembowski (46’ Piotr Kraśnicki), Miłosz Krajewski


KS CONSTRACT Lubawa – LZS OSA Ząbrowo 7:0 (3:0)

Bramki: bramka samobójcza (3’), Alan Klimek (14’, 75’, 77’, 83’), Łukasz Margalski (42’), Paweł Ossowski (66’)
Skład CONSTRACT:  Maciej Kordalski – Łukasz Mróz (75’ Patryk Dereszewski), Szymon Licznerski, Szymon Szałkowski, Alan Klimek, Maciej Górski (60’ Kamil Maj), Łukasz Frankiewicz (46’ Paweł Ossowski), Paweł Fafiński (60’ Mateusz Jackowski), Igor Szczepański (46’ Jakub Banach), Janusz Okuniewski (46’ Łukasz Licznerski), Łukasz Margalski


Wyniki VI kolejka

KS GMINA Kozłowo – GKS ISKRA Smykówko 3:0

LZS JORDAN Kazanice – KS ZAMEK Kurzętnik 2:3

UKS ORZEŁ Ulnowo – MKS Działdowo 0:1

KS ISKRA Narzym – KS Mroczno 3:0

LZS OHI Frednowy – LKS WEL Lidzbark Welski 2:1

LZS AVISTA Łążyn – LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 0:8

KS CONSTRACT Lubawa – LZS OSA Ząbrowo 7:0


Tabela po VI kolejce

I KS ISKRA Narzym 16 pkt. bramki 18:3

II LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 15 pkt. bramki 27:10

III MKS Działdowo 13 pkt. bramki 12:8

IV KS ZAMEK Kurzętnik 12 pkt. bramki 13:9

V LZS JORDAN Kazanice 12 pkt. bramki 20:17

VI KS CONSTRACT Lubawa 11 pkt. bramki 25:7

VII LKS WEL Lidzbark Welski 11 pkt. bramki 13:7

VIII LZS OSA Ząbrowo 9 pkt. bramki 11:17

IX KS Mroczno 8 pkt. bramki 25:15

X KS GMINA Kozłowo 7 pkt. bramki 13:16

XI LZS OHI Frednowy 4 pkt. bramki 8:17

XII UKS ORZEŁ UInowo 1 pkt. bramki 8:25

XIII LZS AVISTA Łążyn 1 pkt. bramki 10:36

XIV GKS ISKRA Smykówko 0 pkt. bramki 6:22

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube