UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego (Prątnica, 19.09.2021 r.)

    Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego (Prątnica, 19.09.2021 r.)

    W niedzielę 19 września 2021 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy odbyły się Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego. Read More
  • Wyniki - Klasa

    Wyniki - Klasa "B" - sezon 2021/2022 - IV kolejka

    W weekend 18-19 września 2021 r. rozegrano spotkania IV kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”B” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej. Read More
  • Wyniki - Klasa

    Wyniki - Klasa "A" - sezon 2021/2022 - VII kolejka

    W weekend 18-19 września 2021 r. rozegrano spotkania VII kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

 W niedzielę 20.06.2021 r. odbyła się ostatnia XXVI kolejka rozgrywek klasy „A”. Swoje mecze wygrali zawodnicy JORDANA Kazanice oraz CONSTRACTU Lubawa. 

 

„A” KLASA


LZS JORDAN Kazanice – KS ZAMEK Kurzętnik 5:1 (2:0)

Bramki: Janusz Okuniewski (43', 45'+1, 60'), Krystian Opałka (54'), Filip Owczarek (75') - Mateusz Pukalski (86')

Skład JORDAN: Piotr Kowalski - Marcin Szulc, Paweł Gerka (65' Jakub Sadowski), Maciej Jurkiewicz (65' Rafał Modrzewski), Kacper Łukaszewski (46' Krystian Opałka), Szymon Bogdański, Marcin Frankiewicz, Janusz Okuniewski (79' Dawid Rafiński), Mateusz Sadowski, Kamil Kamiński, Filip Owczarek


LZS AVISTA Łążyn – LZS OHI Frednowy 4:5 (2:2)

Bramki: Paweł Jędrzejewski (40’, 44’), Łukasz Junkier (57’, 61’) – Sylwester Kuciński (3’, 51’), Karol Kopaczewski (10’), Łukasz Harmaciński (71’), Damian Demczak (90’+5)

Skład AVISTA: Patryk Orzechowski – Bartosz Korpalski (80’ Łukasz Rubalewski), Łukasz Junkier, Rafał Rynkowski, Paweł Senkowski, Rafał Dembowski, Rafał Dudek, Szymon Wroński, Paweł Jędrzejewski, Damian Golder (60’ Karol Kuczyński), Miłosz Krajewski


MKS Działdowo – KS CONSTRACT Lubawa 0:3 (0:2)

Bramki: Maciej Górski (30’), Łukasz Mróz (43’), Szymon Szałkowski (88’)

Skład CONSTRACT: Mariusz Sroka – Miłosz Jarzembowski, Jakub Banach (72’ Adrian Jakubowski), Cezary Sadowski (60’ Łukasz Frankiewicz), Krystian Zdrojewski (46’ Szymon Szałkowski), Łukasz Mróz, Jarosław Szulc, Łukasz Licznerski (60’ Patryk Dereszewski), Piotr Karbowski (60’ Szymon Licznerski), Maciej Górski (46’ Paweł Ossowski), Paweł Fafiński


WYNIKI XXVI KOLEJKI

UKS ORZEŁ Ulnowo – GKS OSSA Biskupiec 0:3

LZS JORDAN Kazanice – KS ZAMEK Kurzętnik 5:1

MKS Działdowo – KS CONSTRACT Lubawa 0:3

LZS AVISTA Łążyn – LZS OHI Frednowy 4:5

LZS CZARNI Rudzienice – LKS WEL Lidzbark Welski 3:0

KS WICHER Gwiździny – KS ISKRA Narzym 3:3


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I LZS CZARNI Rudzienice 24 62 pkt. bramki 108:19

II GKS OSSA Biskupiec 24 61 pkt. bramki 104:37

III MKS Działdowo 24 41 pkt. bramki 51:47

IV LKS WEL Lidzbark Welski 24 40 pkt. bramki 56:40

V KS ISKRA Narzym 24 38 pkt. bramki 56:47

VI KS CONSTRACT Lubawa 24 37 pkt. bramki 60:58

VII LZS OHI Frednowy 24 37 pkt. bramki 69:56

VIII KS GMINA Kozłowo 24 33 pkt. bramki 51:65

IX LZS JORDAN Kazanice 24 30 pkt. bramki 49:51

X KS ZAMEK Kurzętnik 24 21 pkt. bramki 36:67

XI UKS ORZEŁ Ulnowo 24 20 pkt. bramki 33:76

XII LZS AVISTA Łążyn 24 16 pkt. bramki 56:88

XIII KS WICHER Gwiździny 24 10 pkt. bramki 26:104

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube