UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - III kolejka - WYNIKI

    XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - III kolejka - WYNIKI

    W niedzielę 27 grudnia 2020 w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie rozegrano III kolejkę XVII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
  • 1

W niedzielę 06 grudnia 2020 w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie rozegrano I kolejkę XVII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.

Oficjalnego otwarcia Mistrzostw dokonał Łukasz Berent – Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie.

W XVII Edycji udział bierze 14 zespołów, które rozegrają ze sobą spotkania w systemie „każdy z każdym”. Czas gry poszczególnych spotkań 2x15 minut. W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną nie ma możliwości oglądania meczów bezpośrednio w hali sportowej. Poszczególne spotkania transmitowane są na facebooku (I kolejka transmitowana była na koncie facebook LZS JORDAN Kazanice, kolejne na LZS Lubawa).

 

Wyniki I kolejki

HURAGAN Byszwałd I – HURAGAN Byszwałd II 1:4 (1:0)
Bramki: Przemysław Mówiński (13’) – Miłosz Olejniczak (20’, 23’, 24’), Grzegorz Ewertowski (27’)

Reprezentacja Artystów – DREWNEKS Sampława 4:5 (1:1)
Bramki: Łukasz Graduszewski (13’), Dawid Gajewski (18’), Bartosz Modrzewski (23’), Kamil Okoniewicz (27’) – Szymon Łątkowski (14’), Radosław Buczkowski (19’), Dominik Rogożyński (22’, 24’), Jakub Lendzionowski (30’)

Fijewo – AVISTA Łążyn 1:5 (0:1)
Bramki: Karol Jakubowski (16’) – Adrian Linkner (15’), Damian Golder (17’, 26’, 30’), bramka samobójcza (27’)

JORDAN Kazanice – Lubawa 17:0 (9:0)
Bramki: Kacper Sendlewski (2’, 17’, 18’), Paweł Ossowski (4’, 10’, 13’, 14’), Szymon Bogdański (5’, 22’), Mateusz Lewalski (6’), Łukasz Licznerski (8’, 9’, 24’, 26’, 26’), Janusz Okuniewski (18’), Jakub Sadowski (23’)

LIDER Złotowo – TORPEDA Rożental 1:10 (0:2)
Bramki: Dominik Kempkowski (29’) – Krzysztof Wietek (12’), Adrian Wasiak (15’, 24’), Rafał Gołębiewski (18’, 26’, 27’), Adrian Leśnicki (19’), Wojciech Kowalkowski (27’, 28’), Jakub Borkowski (29’)

DRWĘCA Zielkowo – P.K. Nadruki 1:5 (1:0)
Bramki: Błażej Pietrzak (9’) – Dawid Szpejna (17’), Marek Wierzbowski (18’), Paweł Bieniaszewski (21’), Mariusz Markuszewski (27’, 28’)

RADRUK & AM Bud – Auto-Części Daniel 1:3 (1:2)
Bramki: Jakub Kwaśniewski (8’) – Denys Demishev (13’), Jarosław Szulc (14’), Dawid Mederski (28’)

Tabela rozgrywek

I JORDAN Kazanice 3 pkt. bramki 17:0

II TORPEDA Rożental 3 pkt. bramki 10:1

III AVISTA Łążyn 3 pkt. bramki 5:1

III P.K. Nadruki 3 pkt. bramki 5:1

V HURAGAN Byszwałd II 3 pkt. bramki 4:1

VI Auto-Części Daniel 3 pkt. bramki 3:1

VII DREWNEKS Sampława 3 pkt. bramki 5:4

VIII Reprezentacja Artystów 0 pkt. bramki 4:5

IX RADRUK & AM Bud 0 pkt. bramki 1:3

X HURAGAN Byszwałd I 0 pkt. bramki 1:4

XI DRWĘCA Zielkowo 0 pkt. bramki 1:5

XI Fijewo 0 pkt. bramki 1:5

XIII LIDER Złotowo 0 pkt. bramki 1:10

XIV Lubawa 0 pkt. bramki 0:17

 

Załączniki:
Pobierz plik (2020_11_27_TERMINARZ_GIER.pdf)2020_11_27_TERMINARZ_GIER.pdf[ ]446 kB
Pobierz plik (SKLADY.pdf)SKLADY.pdf[ ]153 kB

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube