UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • III Liga Tenisa Stołowego LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg 10:8

  III Liga Tenisa Stołowego LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg 10:8

            W sobotę 14 listopada 2020 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano spotkanie III ligi tenisa stołowego sezon 2020/2021 pomiędzy LZS Lubawa a EKS MLEXER II Elbląg. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 10:8. Punkty dla LZS Lubawa zdobyli – Michał Surdykowski (4,5 pkt.), Tomasz Golder (3,5 pkt.) oraz Szymon Żuralski (2 pkt.). Read More
 • XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

  XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

             Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Liga rozgrywana będzie w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

           Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 02 listopada 2020 r. będzie możliwość wynajmu hal sportowych: - Gminna Hala Sportowa w Byszwałdzie, - Hala Sportowa w Rożentalu, - Hala Sportowa w Tuszewie, - Hala Sportowa w Złotowie. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Logo GZ LZS         Herb Gmina Lubawa


W sobotę 08 listopada 2020 r. w Ostródzie (Stadion przy ul. 3 Maja) odbył się Finał Wojewódzki Turnieju Chłopców „Piłkarska Kadra Czeka 2020” (rocznik 2006 i młodsi). Organizatorami zawodów byli: Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej oraz Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

Celem turnieju było krzewienie kultury fizycznej w środowisku wiejskim i miasteczkach popularyzując grę w piłkę nożną oraz przegląd i wstępna selekcja uzdolnionej do gry w piłkę nożną dzieci i młodzieży.


W turnieju udział wzięło 8 zespołów. Gminę Lubawa reprezentował KS CONSTRACT.


Szczegółowe wyniki gier:

Grupa A

GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie – GKS GRUNWALD Gierzwałd 1:6

GSZS Rybno – GKS LZS Wikielec 3:2

GKS GRUNWALD Gierzwałd – GSZS Rybno 3:0

GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie – GKS LZS Wikielec 1:3

GKS GRUNWALD Gierzwałd – GKS LZS Wikielec 1:0

GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie – GSZS Rybno 1:4

Tabela Grupa A

I GKS GRUNWALD Gierzwałd 9 pkt. bramki 10:1

II GSZS Rybno 6 pkt. bramki 7:5

III GKS LZS Wikielec 3 pkt. bramki 5:5

IV GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie 0 pkt. bramki 3:13

Grupa B

KS CONSTRACT – Tęcza Biskupiec 4:0

KS MAZUR Pisz – MKS Jeziorany 0:1

Tęcza Biskupiec – KS MAZUR Pisz 2:1

KS CONSTRACT – MKS Jeziorany 3:0

Tęcza Biskupiec – MKS Jeziorany 1:3

KS CONSTRACT – KS MAZUR Pisz 3:0

Tabela Grupa B

I KS CONSTRACT 9 pkt. bramki 10:0

II MKS Jeziorany 6 pkt. bramki 4:4

III Tęcza Biskupiec 3 pkt. bramki 3:8

IV KS MAZUR Pisz 0 pkt. bramki 1:6


Półfinały

GKS GRUNWALD Gierzwałd – MKS Jeziorany 0:5

KS CONSTRACT – GSZS Rybno 5:0


Mecz o III miejsce

GKS GRUNWALD Gierzwałd – GSZS Rybno 5:0


FINAŁ

KS CONSTRACT – MKS Jeziorany 3:0

Foto: KS CONSTRACT
Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol