UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • III Liga Tenisa Stołowego LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg 10:8

  III Liga Tenisa Stołowego LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg 10:8

            W sobotę 14 listopada 2020 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano spotkanie III ligi tenisa stołowego sezon 2020/2021 pomiędzy LZS Lubawa a EKS MLEXER II Elbląg. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 10:8. Punkty dla LZS Lubawa zdobyli – Michał Surdykowski (4,5 pkt.), Tomasz Golder (3,5 pkt.) oraz Szymon Żuralski (2 pkt.). Read More
 • XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

  XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

             Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Liga rozgrywana będzie w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

           Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 02 listopada 2020 r. będzie możliwość wynajmu hal sportowych: - Gminna Hala Sportowa w Byszwałdzie, - Hala Sportowa w Rożentalu, - Hala Sportowa w Tuszewie, - Hala Sportowa w Złotowie. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Logo GZ LZS         Herb Gmina Lubawa

W sobotę 07 listopada 2020 r. w Ostródzie (Stadion przy ul. 3 Maja) odbył się Finał Wojewódzki Turnieju Chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka 2020” (rocznik 2008 i młodsi). Organizatorami zawodów byli: Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej oraz Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 


|Celem turnieju było krzewienie kultury fizycznej w środowisku wiejskim i miasteczkach popularyzując grę w piłkę nożną oraz przegląd i wstępna selekcja uzdolnionej do gry w piłkę nożną dzieci i młodzieży.


W turnieju udział wzięło 7 zespołów. Gminę Lubawa reprezentował KS CONSTRACT.


Szczegółowe wyniki gier:

Grupa A

MLKS CZARNI Olecko – GKS GRUNWALD Gierzwałd 1:1

LUKS Wydminy – GKS LZS Wikielec 0:3

GKS GRUNWALD Gierzwałd – LUKS Wydminy 1:4

MLKS CZARNI Olecko – GKS LZS Wikielec 0:4

GKS GRUNWALD Gierzwałd – GKS LZS Wikielec 1:6

MLKS CZARNI Olecko – LUKS Wydminy 0:0

Tabela Grupa A

I GKS LZS Wikielec 9 pkt. bramki 13:1

II LUKS Wydminy 4 pkt. bramki 4:4

III MLKS CZARNI Olecko 2 pkt. bramki 1:5

IV GKS GRUNWALD Gierzwałd 1 pkt. bramki 3:11

Grupa B

PŁOMIEŃ Turznica – KS CONSTRACT 0:2

CONSTRACT Lubawa – MKS Jeziorany 7:0

PŁOMIEŃ Turznica – MKS Jeziorany 1:2

Tabela Grupa B

I KS CONSTRACT 6 pkt. bramki 9:0

II MKS Jeziorany 3 pkt. bramki 2:8

III PŁOMIEŃ Turznica 0 pkt. bramki 1:4


Półfinały

GKS LZS Wikielec – MKS Jeziorany 9:0

KS CONSTRACT – LUKS Wydminy 2:2 karne 3:1


Mecz o III miejsce

LUKS Wydminy – MKS Jeziorany 2:2 karne 1:3


FINAŁ

GKS LZS Wikielec – KS CONSTRACT 2:2 karne 3:4

Foto: KS CONSTRACT

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol