UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

    XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

               Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Liga rozgrywana będzie w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

             Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 02 listopada 2020 r. będzie możliwość wynajmu hal sportowych: - Gminna Hala Sportowa w Byszwałdzie, - Hala Sportowa w Rożentalu, - Hala Sportowa w Tuszewie, - Hala Sportowa w Złotowie. Read More
  • WYNIKI KLASA

    WYNIKI KLASA "A" i "B" (24-25.10.2020 r.)

              W weekend 24-25 października 2020 r. odbyła się XIII kolejka rozgrywek klasy „A” oraz XI kolejka rozgrywek klasy „B”. Poniżej szczegółowe informacje. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

Logo GZ LZS         Herb Gmina Lubawa

W weekend 12-13 września 2020 r. odbyła się VII kolejka rozgrywek klasy „A” oraz V kolejka rozgrywek klasy „B”. Poniżej szczegółowe informacje.

 

 

„A” KLASA

LZS JORDAN Kazanice – KS WICHER Gwiździny 1:0 (1:0)

Bramka: Tomasz Grzybowski (12’)

Skład JORDAN: Piotr Kowalski – Radosław Szulc, Maciej Jurkiewicz (68’ Bartłomiej Górski), Krystian Opałka (75’ Piotr Laskowski), Szymon Bogdański, Marcin Frankiewicz, Filip Owczarek, Tomasz Grzybowski, Mateusz Sadowski (46’ Dawid Gajewski), Marcin Szulc, Przemysław Gerka


KS CONSTRACT Lubawa – UKS ORZEŁ Ulnowo 2:0 (1:0)

Bramki: Dominik Kempkowski (25’, 60’)

Skład CONSTRACT: Mateusz Lewalski – Dawid Mederski, Łukasz Licznerski, Robert Kaczyński (85’ Łukasz Szechlicki), Mateusz Piotrowicz (55’ Jarosław Szulc), Mateusz Erdman, Dominik Kempkowski (65’ Krystian Zdrojewski), Krystian Kozłowski, Damian Wyżlic (55’ Dawid Dąbrowski), Łukasz Mróz, Adrian Mederski


LZS AVISTA Łążyn – MKS Działdowo 1:3 (1:0)

Bramki: Bartosz Groszkowski (14’) – Radosław Zalewski (50’), Szymon Gęsicki (78’), Adam Pawlaczyk (85’)

Skład AVISTA: Marcin Piotrowicz – Bartosz Groszkowski, Paweł Pałkowski, Adrian Linkner, Łukasz Junkier (43’ Damian Golder), Rafał Rynkowski, Marek Wierzbowski, Bartosz Bilicki (65’ Rafał Dembowski), Rafał Dudek (55’ Miłosz Krajewski), Szymon Wroński (65’ Jakub Zakreta), Mateusz Kowalski (70’ Jakub Dąbrowski)


WYNIKI VII KOLEJKI

LZS JORDAN Kazanice – KS WICHER Gwiździny 1:0

KS CONSTRACT Lubawa – UKS ORZEŁ Ulnowo 2:0

LKS WEL Lidzbark Welski – GKS OSSA Biskupiec 1:3

LZS OHI Frednowy – KS ISKRA Narzym 1:2

LZS AVISTA Łążyn – MKS Działdowo 1:3

KS ZAMEK Kurzętnik – KS GMINA Kozłowo 3:0

LZS CZARNI Rudzienice – PAUZA


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I LZS CZARNI Rudzienice* 18 pkt. bramki 22:2

II GKS OSSA Biskupiec* 15 pkt. bramki 27:15

III KS CONSTRACT Lubawa 12 pkt. bramki 16:14

IV MKS Działdowo* 11 pkt. bramki 13:9

V KS GMINA Kozłowo 11 pkt. bramki 14:14

VI KS ISKRA Narzym 10 pkt. bramki 13:13

VII LZS OHI Frednowy 9 pkt. bramki 10:13

VIII LZS JORDAN Kazanice** 8 pkt. bramki 11:10

IX LKS WEL Lidzbark Welski 6 pkt. bramki 14:20

X LZS AVISTA Łążyn* 5 pkt. bramki 14:18

XI KS ZAMEK Kurzętnik 5 pkt. bramki 10:17

XII UKS ORZEŁ Ulnowo** 4 pkt. bramki 8:13

XIII KS WICHER Gwiździny* 0 pkt. bramki 5:19

* mecz mniej

** dwa mecze mniej

„B” KLASA

LZS HURAGAN Byszwałd – LZS TORPEDA Rożental 2:2 (2:2)

Bramki: Andrzej Bukowski (20’), Damian Goliszewski (30’) – Jakub Chełkowski (37’, 40’)

Skład HURAGAN: Tomasz Mazurowski – Andrzej Bukowski (38’ Mateusz Banacki), Adam Węglewski (81’ Patryk Łążyński), Damian Goliszewski, Dawid Cyrankowski, Daniel Graman, Dominik Modrzewski, Maciej Borkowski (60’ Mariusz Liszewski), Przemysław Mówiński, Miłosz Modrzewski (80’ Dawid Maciołek), Mateusz Zalewski

Skład TORPEDA: Krzysztof Frydrych – Damian Porębski, Robert Marciniak (46’ Grzegorz Guzowski), Wojtek Wyżlic (70’ Marcin Januszewski), Jakub Chełkowski, Rafał Borkowski (80’ Sebastian Wiśniewski), Tomasz Kopański (55’ Przemysław Brodziński), Patryk Grabowski, Łukasz Ostrowski, Jakub Graman (46’ Jakub Borkowski), Bartłomiej Graman


LZS Fijewo – KS WEL Bratian 2:1 (1:0)

Bramki: Łukasz Mazurek (19’), Mariusz Szczepański (55’) – Patryk Flaszyński (90’+1)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Cezary Kułakowski, Daniel Osmański, Sylwester Rynkowski, Sebastian Karczewski, Karol Jakubowski, Sylwester Dzik (83’ Artur Chałła), Paweł Jakubowski (70’ Michał Szczepański), Daniel Karczewski (81’ Szymon Jankowski), Łukasz Mazurek (35’ Tymoteusz Rudszewski), Mariusz Szczepański


GLKS ORZYC Janowo – PFT DREWNEKS Sampława 1:1

Bramki:

Skład DREWNEKS:


WYNIKI V KOLEJKI

LZS Fijewo – KS WEL Bratian 2:1

LZS HURAGAN Byszwałd – LZS TORPEDA Rożental 2:2

LZS OSA Ząbrowo – UKS ŻAK Jamielnik 3:0

MLKS OLIMPIA Kisielice – KS Mroczno 2:2

GLKS ORZYC Janowo – PFT DREWNEKS Sampława 1:1

LZS ZAMEK Szymbark – GKS VEL Dąbrówno 3:0


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I LZS OSA Ząbrowo 15 pkt. bramki 16:3

I KS Mroczno 13 pkt. bramki 26:2

III LZS ZAMEK Szymbark 13 pkt. bramki 10:2

IV LZS Fijewo 7 pkt. bramki 7:7

V GKS VEL Dąbrówno 7 pkt. bramki 6:8

VI UKS ŻAK Jamielnik 6 pkt. bramki 8:13

VII MLKS OLIMPIA Kisielice 6 pkt. bramki 11:9

VIII PFT DREWNEKS Sampława 5 pkt. bramki 6:11

IX KS WEL Bratian 3 pkt. bramki 6:9

X LZS TORPEDA Rożental 2 pkt. bramki 8:15

XI LZS HURAGAN Byszwałd 2 pkt. bramki 6:16

XII GLKS ORZYC Janowo 2 pkt. bramki 5:20

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol