UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Wojewódzki Puchar Polski - runda wstępna

  Wojewódzki Puchar Polski - runda wstępna

  Dziś (29.06.2020 r.) o godzinie 13:00 w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary rundy wstępnej oraz I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski 2020/2021. Gminę Lubawa w rundzie wstępnej reprezentować będą LZS JORDAN Kazanice (zmierzy się z MLKS MOTOR Lubawa II), LZS AVISTA Łążyn (zmierzy się z LZS Frednowy) oraz PFT Drewneks Sampława (rywal KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie). Spotkania rundy wstępnej zaplanowano na 18 lipca 2020 r. Read More
 • Wstępna organizacja rozgrywek sezonu 2020/21

  Wstępna organizacja rozgrywek sezonu 2020/21

  Zarząd WMZPN na posiedzeniu w dniu 15 czerwca 2020 roku zatwierdził wstępną organizację rozgrywek seniorskich, młodzieżowych i dziecięcych na sezon 2020/21. Rozgrywki sezonu 2020/21 rozpoczynamy 18 lipca 2020 roku meczami rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rozgrywki ligowe poszczególnych klas rozgrywkowych startują od 1 sierpnia w forBET IV lidze do początku września w rozgrywkach dziecięcych. Read More
 • 1
 • 2

W niedzielę 23 lutego 2020 r. w Działdowie odbyło się spotkanie VIII kolejki III ligi tenisa stołowego sezon 2019/2020 pomiędzy KS DEKORGLASS III Działdowo a LZS Lubawa.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu LZS Lubawa 12:6. Punkty dla reprezentantów Gminy Lubawa zdobyli: Michał Surdykowski (3,5 pkt.), Tomasz Golder (3,5 pkt.), Andrzej Guzowski (3 pkt.) oraz Marcin Zieliński (2 pkt.). Dla gospodarzy punktowali: Jakub Bielicki (3,5 pkt.) oraz Jakub Szymański (2,5 pkt.). Skład DEKORGLASSU uzupełnili: Zofia Madej, Zuzanna Madej, Iwo Kempka oraz Krzysztof Kempka.


Kolejne spotkanie zespół LZS Lubawa rozegra w niedziele 01 marca o 11:00 w Hali Sportowej w Rożentalu z MUKS PIŁECZKA Pisz.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol