UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Wojewódzki Puchar Polski - runda wstępna

    Wojewódzki Puchar Polski - runda wstępna

    Dziś (29.06.2020 r.) o godzinie 13:00 w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary rundy wstępnej oraz I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski 2020/2021. Gminę Lubawa w rundzie wstępnej reprezentować będą LZS JORDAN Kazanice (zmierzy się z MLKS MOTOR Lubawa II), LZS AVISTA Łążyn (zmierzy się z LZS Frednowy) oraz PFT Drewneks Sampława (rywal KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie). Spotkania rundy wstępnej zaplanowano na 18 lipca 2020 r. Read More
  • Wstępna organizacja rozgrywek sezonu 2020/21

    Wstępna organizacja rozgrywek sezonu 2020/21

    Zarząd WMZPN na posiedzeniu w dniu 15 czerwca 2020 roku zatwierdził wstępną organizację rozgrywek seniorskich, młodzieżowych i dziecięcych na sezon 2020/21. Rozgrywki sezonu 2020/21 rozpoczynamy 18 lipca 2020 roku meczami rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rozgrywki ligowe poszczególnych klas rozgrywkowych startują od 1 sierpnia w forBET IV lidze do początku września w rozgrywkach dziecięcych. Read More
  • 1
  • 2

W niedzielę 26 stycznia 2020 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano XI kolejkę XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


Do zakończenia rozgrywek pozostały jeszcze cztery kolejki. Na czele ponownie Lubawa Squad, która ma jedno spotkanie rozegrane więcej niż cztery zespoły znajdujące się tuż za plecami lidera.


W klasyfikacji Najlepszego Strzelca Rozgrywek na czele Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica) z 23 trafieniami, przed Martynem Michalak (Lubawa Squad) – 18 bramek oraz Cezarym Sadowskim (LIDER Złotowo) – 16 goli.  

Fotki z kolejki ---ZOBACZ---

 

Wyniki XI kolejki

LZS Fijewo - DRWĘCA Zielkowo 0:10 (0:4) ---> FILMIK <---
Bramki: Filip Owczarek (1', 6', 9', 15', 17'), Wojciech Wyżlic (4', 13'), bramka samobójcza (11'), Przemysław Brzozowski (19'), Kacper Pomoryn (20')

LZS OKS Omule - Druga zmiana 4:5 (1:3) ---> FILMIK <---
Bramki: Adrian Jabłoński (8', 19'), Sylwester Dzik (13'), Michał Mężydło (18') - Mateusz Górski (3'), Kamil Sass (5'), Dawid Miliński (7'), Kamil Okoniewicz (15'), Maciej Jurkiewicz (16')

LZS Sampława - HURAGAN Byszwałd 2:1 (1:1) ---> FILMIK <---
Bramki: Szymon Lasikowski (5'), Radosław Buczkowski (11') - Maciej Borkowski (3')

MAKRODACH Rumienica - AVISTA Łążyn 3:6 (0:3)
Bramki: Szymon Wroński (11', 14'), Paweł Kryżba (18') - Bartosz Kuczyński (1', 13'), Grzegorz Ewertowski (2'), Karol Malinowski (8', 17'), Jakub Baczewski (15')

TORPEDA Rożental - STNO MECHANIK Rakowice 1:6 (1:0)
Bramki: Tomasz Kopański (5') - Szymon Nojman (11'), Łukasz Wietecha (11', 18'), Patryk Kempkowski (13'), Krzysztof Kozłowski (14'), Krystian Kozłowski (19')

FC Rezerwy - Lubawa Squad 0:5 (w)

KS CONSTRACT - LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo 5:0 (w)

PAUZA - LIDER Zlotowo

TABELA ROZGRYWEK***

I Lubawa Squad 28 pkt. bramki 64:27

II KS CONSTRACT* 25 pkt. bramki 49:24

III LZS LIDER Złotowo* 25 pkt. bramki 62:27

IV STNO MECHANIK Rakowice* 24 pkt. bramki 40:23

V LZS DRWĘCA Zielkowo* 23 pkt. bramki 51:22

VI LZS MAKRODACH Rumienica 22 pkt. bramki 78:30

VII LZS AVISTA Łążyn 21 pkt. bramki 58:31

VIII LZS TORPEDA Rożental* 16 pkt. bramki 44:44

IX Druga zmiana* 15 pkt. bramki 45:28

X LZS HURAGAN Byszwałd 12 pkt. bramki 43:44

XI LZS OKS Omule* 9 pkt. bramki 37:53

XII LZS Sampława 9 pkt. bramki 25:50

XIII LZS Fijewo* 3 pkt. bramki 16:78

XIV FC Rezerwy 3 pkt. bramki 18:72

XV LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 0 pkt. bramki 4:81

* mecz mniej

*** tabela uwzględnia przyznane walkowery za wycofanie drużyny LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo z rozgrywek

KLASYFIKACJA NAJLEPSZEGO STRZELCA ROZGRYWEK

I Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica) – 23 bramki

II Martyn Michalak (Lubawa Squad) – 18 bramek

III Cezary Sadowski (LIDER Złotowo) – 16 bramek

FOTO i FILMIKI - www.e-lubawa.pl 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol