UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - TERMINARZ GIER

  XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - TERMINARZ GIER

  We wtorek 12 listopada 2019 r. w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne z przedstawicielami drużyn, które powalczą o tytuł mistrzowski w XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
 • 1
 • 2

W niedzielę 03 listopada 2019 r. w Hali OSIR Jeziorany odbyło się spotkanie I kolejki III ligi tenisa stołowego sezon 2019/2020 pomiędzy OSIR Jeziorany a LZS Lubawa. Mecz zakończył się wygraną gości 11:7.


Punkty dla LZS Lubawa zdobyli:

Surdykowski Michał 4,5 pkt. (4 single + debel)

Golder Tomasz 3,5 pkt. (4 single + debel)

Zieliński Marcin 2,5 pkt. (4 single + debel)

Golder Patrycja 0,5 pkt. (4 single + debel)


Wyniki I kolejki

MUKS PIŁECZKA Pisz – KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:9

EKS MLEXER Elbląg – KS DEKORGLASS III Działdowo 12:6

OSIR Jeziorany – GZ LZS Lubawa 7:11

PAUZA – MORLINY III Ostróda

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol