UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
 • Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

  Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

  Sekcja tenisa stołowego LZS Lubawa serdecznie zaprasza na zajęcia z zakresu tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Treningi odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 18:00 do 20:00 w Hali Sportowej w Złotowie. Zajęcia prowadzi  trener tenisa stołowego, kapitan III ligowej drużyny seniorskiej Tomasz Golder (tel. 500-129-026). Read More
 • 1
 • 2

Profootball Team, Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Heating and Saniter serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w I Edycji Gminnej Piłki Halowej dla Dzieci rocznik 2010-2012 oraz rocznik 2006-2009.

Szczegółowe informacje odnośnie ligi w Regulaminie (w załączniku) oraz pod numerem tel. 798 647 186 (Łukasz Wietecha).

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN.pdf)REGULAMIN.pdf[ ]310 kB

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol