UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa

  XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
 • 1
 • 2

W sobotę 28 września w Kurzętniku odbyły się Wojewódzkie Letnie Igrzyska Samorządowe o Puchar Marszałka Wojewódz-twa. W zawodach wzięło udział 9 drużyn, wśród nich 35-osobowa reprezentacja Gminy Lubawa złożona z mieszkańców, członków LZS oraz pracowników urzędu. Lubawska drużyna zdobyła 17 medali (3 złote, 9 srebrnych i 5 brązowych) kończąc Igrzyska na drugim miejscu, po gminie Ostróda i przed gminą Iława. Na zakończenie imprezy zwycięzcy igrzysk – reprezentacja gminy Ostróda przekazała swój puchar gminie Lubawa chcąc w ten sposób uczcić pamięć tragicznie zmarłego w sierpniu Benedykta Czarneckiego, znanego w województwie działacza sportowego, wieloletniego przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie.

 Medalowi uczestnicy Igrzysk startowali w konkurencjach: trójbój kadry samorządowej (II miejsce Adam Roznerski – sekretarz, II miejsce Jan Laskowski - przewodniczący RG, II miejsce Tomasz Golder – sołtys, I miejsce Aleksandra Siemiątkowska - pracownik UG, II miejsce Mariusz Kowalkowski - pracownik UG), sprint 60 metrów kobiet (III miejsce Julia Uzarska), 800 metrów mężczyzn (I miejsce Rafał Małolepszy), przełaj mężczyzn (II miejsce Mateusz Niedziela), pchnięcie kulą kobiet (I miejsce Daria Siemińska), pchnięcie kulą mężczyzn (III miejsce Mateusz Ewertowski), wyciskanie odważnika 17,5 kg (do 75 kg) (II miejsce Sławomir Łukaszewski), wyciskanie odważnika 17,5 kg (powyżej 75 kg) (III miejsce Krystian Łużyński), rowerowy tor przeszkód kobiet (II miejsce Daria Siemińska), rowerowy tor przeszkód mężczyzn (II miejsce Mateusz Niedziela), konkurencja rodzinna (III miejsce Szymon, Mirosława, Marcin Licznerscy), piłka nożna (III miejsce LZS Sampława). Pozostali reprezentanci gminy również zajęli wysokie (4-5) miejsca w swoich konkurencjach.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol