UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • KOMUNIKAT PZPN WS. ROZGRYWEK NIŻSZYCH LIG W SEZONIE 2019/2020

  KOMUNIKAT PZPN WS. ROZGRYWEK NIŻSZYCH LIG W SEZONIE 2019/2020

  Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane. Read More
 • Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 01.03.2020 r.) - KOMUNIKAT

  Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 01.03.2020 r.) - KOMUNIKAT

  W niedzielę 01 marca 2020 r. w Hali Sportowej w Złotowie przeprowadzono Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. W zawodach udział wzięły cztery drużyny – KS CONSTRACT, Power Rangers, Impact Żuromin oraz Czarne Pantery. Read More
 • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
 • 1
 • 2
 • 3

W sobotę 28 września w Kurzętniku odbyły się Wojewódzkie Letnie Igrzyska Samorządowe o Puchar Marszałka Wojewódz-twa. W zawodach wzięło udział 9 drużyn, wśród nich 35-osobowa reprezentacja Gminy Lubawa złożona z mieszkańców, członków LZS oraz pracowników urzędu. Lubawska drużyna zdobyła 17 medali (3 złote, 9 srebrnych i 5 brązowych) kończąc Igrzyska na drugim miejscu, po gminie Ostróda i przed gminą Iława. Na zakończenie imprezy zwycięzcy igrzysk – reprezentacja gminy Ostróda przekazała swój puchar gminie Lubawa chcąc w ten sposób uczcić pamięć tragicznie zmarłego w sierpniu Benedykta Czarneckiego, znanego w województwie działacza sportowego, wieloletniego przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie.

 Medalowi uczestnicy Igrzysk startowali w konkurencjach: trójbój kadry samorządowej (II miejsce Adam Roznerski – sekretarz, II miejsce Jan Laskowski - przewodniczący RG, II miejsce Tomasz Golder – sołtys, I miejsce Aleksandra Siemiątkowska - pracownik UG, II miejsce Mariusz Kowalkowski - pracownik UG), sprint 60 metrów kobiet (III miejsce Julia Uzarska), 800 metrów mężczyzn (I miejsce Rafał Małolepszy), przełaj mężczyzn (II miejsce Mateusz Niedziela), pchnięcie kulą kobiet (I miejsce Daria Siemińska), pchnięcie kulą mężczyzn (III miejsce Mateusz Ewertowski), wyciskanie odważnika 17,5 kg (do 75 kg) (II miejsce Sławomir Łukaszewski), wyciskanie odważnika 17,5 kg (powyżej 75 kg) (III miejsce Krystian Łużyński), rowerowy tor przeszkód kobiet (II miejsce Daria Siemińska), rowerowy tor przeszkód mężczyzn (II miejsce Mateusz Niedziela), konkurencja rodzinna (III miejsce Szymon, Mirosława, Marcin Licznerscy), piłka nożna (III miejsce LZS Sampława). Pozostali reprezentanci gminy również zajęli wysokie (4-5) miejsca w swoich konkurencjach.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol