UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • KOMUNIKAT PZPN WS. ROZGRYWEK NIŻSZYCH LIG W SEZONIE 2019/2020

  KOMUNIKAT PZPN WS. ROZGRYWEK NIŻSZYCH LIG W SEZONIE 2019/2020

  Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane. Read More
 • Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 01.03.2020 r.) - KOMUNIKAT

  Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 01.03.2020 r.) - KOMUNIKAT

  W niedzielę 01 marca 2020 r. w Hali Sportowej w Złotowie przeprowadzono Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. W zawodach udział wzięły cztery drużyny – KS CONSTRACT, Power Rangers, Impact Żuromin oraz Czarne Pantery. Read More
 • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
 • 1
 • 2
 • 3

W niedzielę (22.09.2019) na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy odbył się Piknik Sportowo-Rekreacyjny „Sport to zdrowie, niech się każdy o tym dowie” połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla Dzieci oraz Turniejem Piłki Nożnej OLD BOYS. W zawodach udział wzięło 5 zespołów dzieci oraz 6 drużyn OLD BOYS. Łącznie do sportowej rywalizacji przystąpiło ponad 100 osób. Zawody przeprowadzono w systemie „każdy z każdym” 1x10 minut.Głównym Organizatorem zawodów było Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, współorganizatorami Gmina Wiejska Lubawa, Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich, Szkoła Podstawowa im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy, Rada Sołecka w Prątnicy, Jednostka OSP w Prątnicy oraz Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa.


WYNIKI – TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI

 1. Omule – Prątnica 0:3
 2. Mortęgi – Łążyn 2:0
 3. Wałdyki – Prątnica 1:1
 4. Omule – Mortęgi 1:3
 5. Wałdyki – Łążyn 4:1
 6. Prątnica – Mortęgi 1:1
 7. Wałdyki – Mortęgi 3:1
 8. Łążyn – Omule 2:0
 9. Wałdyki – Omule 4:1
 10. Łążyn – Prątnica 0:4


Tabela Końcowa

I Wałdyki 10 pkt. bramki 12:4
II Prątnica 8 pkt. bramki 9:2
III Mortęgi 7 pkt. bramki 7:5
IV Łążyn 3 pkt. bramki 3:10
V Omule 0 pkt. bramki 2:12


Najlepszy strzelec
 – Grubalski Samuel – Wałdyki – 9 bramek
Najlepszy bramkarz – Piekoszewski Karol - Prątnica


WYNIKI – TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OLD BOYS

 1. Tuszewo – Złotowo 0:0
 2. Łążyn – Prątnica 1:2
 3. Omule – Tylice 0:4
 4. Tuszewo – Prątnica 2:0
 5. Złotowo – Tylice 1:4
 6. Łążyn – Omule 2:0
 7. Tuszewo – Tylice 2:0
 8. Prątnica – Omule 2:0
 9. Złotowo – Łążyn 2:0
 10. Tuszewo – Omule 4:1
 11. Tylice – Łążyn 0:0
 12. Prątnica – Złotowo 1:0
 13. Tuszewo – Łążyn 2:0
 14. Omule – Złotowo 2:0
 15. Tylice – Prątnica 2:0


Tabela Końcowa

I Tuszewo 13 pkt. bramki 10:1
II Tylice 10 pkt. bramki 10:3
III Prątnica 9 pkt. bramki 5:5
IV Złotowo 4 pkt. bramki 3:7
V Łążyn 4 pkt. bramki 3:6
VI Omule 3 pkt. bramki 3:12

 

Najlepszy strzelec – Grabowski Przemysław – Tylice – 7 bramek  
Najlepszy bramkarz – Józefowicz Grzegorz – Tuszewo


W Turnieju Piłki Nożnej dla Dzieci kapitanowie drużyn otrzymali pamiątkowe puchary, wszyscy zawodnicy medale oraz paczki ze słodkościami. Najlepszy strzelec oraz bramkarz otrzymali statuetki. Dodatkowo dla wszystkich dzieci czekał popcorn oraz wata cukrowa.

W Turnieju Piłki Nożnej OLD BOYS kapitanowie drużyn otrzymali pamiątkowe puchary, zawodnicy drużyn z miejsc I – III medale. Najlepszy strzelec oraz bramkarz otrzymali statuetki.

Wręczenia nagród dokonali Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa, Łukasz Berent – Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie, Jan Kowalkowski – Radny Gminy Lubawa oraz Dariusz Liberacki – Dyrektor SP Prątnica.

W trakcie trwania zawodów wydawany był posiłek z grilla dla wszystkich uczestników.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol