UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
  • 1

Trzecia seria gier przynisła trzecią wygraną AVISTY Łążyn, pierwsze zwycięstwo JORDANA Kazanice, remis LIDERA Złotowo oraz porażki LZS HURAGAN Byszwałd oraz LZS Fijewo. Szczegółowe wyniki poniżej.

 

 

„A” KLASA

LZS JORDAN Kazanice – KS ZAMEK Kurzętnik 2:1 (0:0)

Bramki: Piotr Rykaczewski (61', 76') – Michał Piceluk (81’)

Skład JORDAN: Piotr Kowalski - Patryk Kempkowski, Mateusz Sadowski, Przemysław Gerka (72' Damian Wyżlic), Dawid Gajewski (55' Tomasz Grzybowski), Paweł Brzozowski (87' Bartosz Modrzewski), Janusz Okuniewski, Filip Owczarek (86' Kamil Okoniewicz), Marcin Frankiewicz (55' Szymon Bogdański), Artur Modrzewski (72' Karol Jakubowski), Piotr Rykaczewski

LZS LIDER Złotowo – KS ISKRA Narzym 1:1 (0:0)

Bramki: Dawid Mederski (90’+3) – Dawid Arczewski (62’)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski – Cezary Sadowski, Marek Nastachowski (60’ Dawid Mederski), Jarosław Szulc, Dawid Dąbrowski (75’ Krzysztof Kozłowski), Mateusz Żmijewski, Mateusz Erdman, Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski, Krystian Kozłowski (55’ Krystian Zdrojewski), Mateusz Piotrowicz (82’ Adrian Jakubowski)

 

WYNIKI III KOLEJKI

LZS JORDAN Kazanice – KS ZAMEK Kurzętnik 2:1

LZS CZARNI Rudzienice – LKS WEL Lidzbark Welski 5:0

KS RADOMNIAK Radomno – MKS Działdowo 1:1

LZS LIDER Złotowo – KS ISKRA Narzym 1:1

UKS ORZEŁ Ulnowo – GKS OSSA Biskupiec 0:1

LZS OHI Frednowy – KS GMINA Kozłowo 9:4


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I KS RADOMNIAK Radomno 7 pkt. bramki 8:3

II GKS OSSA Biskupiec 7 pkt. bramki 4:1

III KS ZAMEK Kurzętnik 6 pkt. bramki 7:5

IV LZS CZARNI Rudzienice 5 pkt. bramki 7:2

V LZS JORDAN Kazanice 5 pkt. bramki 6:5

VI LZS OHI Frednowy 4 pkt. bramki 13:9

VII MKS Działdowo 4 pkt. bramki 7:5

VIII LZS LIDER Złotowo 4 pkt. bramki 6:6

IX KS GMINA Kozłowo 3 pkt. bramki 7:13

X KS ISKRA Narzym 2 pkt. bramki 3:6

XI LKS WEL Lidzbark Welski 1 pkt. bramki 5:12

XII UKS ORZEŁ Ulnowo 0 pkt. bramki 2:8


„B” KLASA

LZS OSA Ząbrowo – LZS AVISTA Łążyn 1:3 (0:2)

Bramki: Tomasz Konopka (90’+4) – Szymon Wroński (22’, 42’), Marek Wierzbowski (87’)

Skład AVISTA: Jakub Lewalski – Rafał Dudek, Mateusz Kowalski (55’ Miłosz Krajewski), Rafał Rynkowski, Marek Wierzbowski, Karol Józefowicz, Szymon Wroński (60’ Krzysztof Marchelek), Rafał Dembowski (70’ Patryk Grabkowski), Daniel Malinowski, Paweł Jaskulski (75’ Bartosz Groszkowski), Paweł Senkowski

LZS Fijewo – KS WEL Bratian 1:6 (1:3)

Bramki: Kacper Rykaczewski (12’) – Arkadiusz Sienkowski (3’, 35’, 67’), Łukasz Mioskowski (9’), Michał Kuciński (46’), Maciej Lendzionowski (81’)

Skład Fijewo: Karol Karkut (46’ Rafał Raduszewski) – Mateusz Wantowski, Szymon Jankowski (60’ Filip Jadanowski), Dawid Jańczyk, Sebastian Karczewski (70’ Damian Komorowski), Sylwester Rynkowski, Mariusz Szczepański, Artur Chałła (46’ Sebastian Drzewiński), Paweł Gerka, Michał Szczepański, Kacper Rykaczewski (46’ Łukasz Mazurek)

LZS HURAGAN Byszwałd – KS Mroczno 4:5 (3:3)

Bramki: Przemysław Mówiński (4’, 79’), Kacper Łukaszewski (13’), Daniel Karczewski (45’+1) – Maciej Kamiński (37’, 41’), bramka samobójcza (39’), Łukasz Malinowski (50’), Paweł Filip (86’)

Skład HURAGAN: Kacper Ryfka – Adam Węglewski, Daniel Karczewski, Daniel Osmański (75’ Miłosz Rykaczewski), Kacper Łukaszewski (46’ Maciej Borkowski), Dawid Maciołek, Dominik Modrzewski (70’ Miłosz Modrzewski), Damian Jarzyna, Mateusz Zalewski (46’ Grzegorz Okuniewski), Mateusz Ewertowski, Przemysław Mówiński

 

WYNIKI III KOLEJKI

LZS Fijewo – KS WEL Bratian 1:6

LZS OSA Ząbrowo – LZS AVISTA Łążyn 1:3

MLKS OLIMPIA Kisielice – GKS MEWA Smykwoo 2:2

LZS HURAGAN Byszwałd – KS Mroczno 4:5

KS WICHER Gwiździny – GKS VEL Dąbrówno 7:0

LZS ZAMEK Szymbark – UKS ŻAK Jamielnik 0:2


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 9 pkt. bramki 19:1

II LZS AVISTA Łążyn 9 pkt. bramki 11:2

III KS Mroczno 9 pkt. bramki 13:8

IV KS WEL Bratian 6 pkt. bramki 10:4

V GKS MEWA Smykowo 5 pkt. bramki 5:4

VI MLKS OLIMPIA Kisielice 4 pkt. bramki 9:7

VII LZS OSA Ząbrowo 3 pkt. bramki 7:8

VIII UKS ŻAK Jamielnik 3 pkt. bramki 5:7

IX LZS Fijewo 3 pkt. bramki 4:15

X GKS VEL Dąbrówno 1 pkt. bramki 4:12

XI LZS HURAGAN Byszwałd 0 pkt. bramki 5:13

XII LZS ZAMEK Szymbark 0 pkt. bramki 1:12

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol