UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 01.03.2020 r.)

  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 01.03.2020 r.)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Gmina Wiejska Lubawa serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się  01 marca 2020 r. w Hali Sportowej w Złotowie (początek gier 9:30). Read More
 • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
 • Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

  Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

  Sekcja tenisa stołowego LZS Lubawa serdecznie zaprasza na zajęcia z zakresu tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Treningi odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 18:00 do 20:00 w Hali Sportowej w Złotowie. Zajęcia prowadzi  trener tenisa stołowego, kapitan III ligowej drużyny seniorskiej Tomasz Golder (tel. 500-129-026). Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

W weekend 17-18 sierpnia 2019 rozgrywki zainaugurowała klasa „A” grupa 4 oraz klasa „B” grupa 4. Drużyny reprezentujące Gminę Lubawa odnotowały trzy zwycięstwa (LZS LIDER Złotowo, LZS Fijewo oraz LZS AVISTA Łążyn), jeden remis (LZS JORDAN Kazanice) oraz jedną porażką (debiutujący w rozgrywkach LZS HURAGAN Byszwałd).

 

Przed każdym spotkaniem wszyscy przybyli na mecz minutą ciszy uczcili pamięć Ś.P. Benedykta Czarneckiego. Spoczywaj w pokoju Prezesie ...

 

 

„A” KLASA

LZS LIDER Złotowo – LKS WEL Lidzbark Welski 4:2 (1:1)

Bramki: Dawid Dąbrowski (18’, 55’, 81’), Krystian Kozłowski (90’) – Wiktor Olszewski (31’), Mateusz Dobucki (62’)

Skład LIDER: Łukasz Majewski – Krystian Zdrojewski (80’ Adrian Jakubowski), Łukasz Licznerski, Robert Kaczyński (88’ Łukasz Mróz), Dawid Dąbrowski, Mateusz Żmijewski, Mateusz Erdman, Dominik Kempkowski, Mateusz Piotrowicz, Jarosław Szulc, Marek Nastachowski (33’ Krzysztof Kozłowski (68’ Krystian Kozłowski)


LZS JORDAN Kazanice – LZS CZARNI Rudzienice 1:1 (0:1)

Bramki: Bartosz Modrzewski (84’) – Marcin Karczewski (30’)

Skład JORDAN: Piotr Kowalski – Patryk Kempkowski, Tomasz Grzybowski, Paweł Brzozowski, Piotr Rykaczewski, Artur Modrzewski (75’ Dawid Gajewski), Szymon Bogdański (75’ Kamil Okoniewicz), Janusz Okuniewski, Mateusz Sadowski, Filip Owczarek (80’ Bartosz Modrzewski), Przemysław Gerka (63’ Marcin Frankiewicz)

 

WYNIKI I KOLEJKI

LZS JORDAN Kazanice – LZS CZARNI Rudzienice 1:1

LZS LIDER Złotowo – LKS WEL Lidzbark Welski 4:2

UKS ORZEŁ Ulnowo – KS GMINA Kozłowo 0:1

MKS Działdowo – GKS OSSA Biskupiec 0:2

KS RADOMNIAK Radomno – KS ISKRA Narzym 3:0

LZS OHI Frednowy – KS ZAMEK Kurzętnik 2:3

TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I KS RADOMNIAK Radomno 3 pkt. bramki 3:0

II LZS LIDER Złotowo 3 pkt. bramki 4:2

III GKS OSSA Biskupiec 3 pkt. bramki 2:0

IV KS ZAMEK Kurzętnik 3 pkt. bramki 3:2

V KS GMINA Kozłowo 3 pkt. bramki 1:0

VI LZS JORDAN Kazanice 1 pkt. bramki 1:1

VI LZS CZARNI Rudzienice 1 pkt. bramki 1:1

VIII LZS OHI Frednowy 0 pkt. bramki 2:3

IX UKS ORZEŁ Ulnowo 0 pkt. bramki 0:1

X LKS WEL Lidzbark Welski 0 pkt. bramki 2:4

XI MKS Działdowo 0 pkt. bramki 0:2

XII KS ISKRA Narzym 0 pkt. bramki 0:3


„B” KLASA

LZS Fijewo – GKS VEL Dąbrówno 3:2 (2:1)

Bramki: Kacper Rykaczewski (16’), Maciej Rykaczewski (24’), Mariusz Szczepański (53’) – Sebastian Skubaja (19’, 68’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Maciej Rykaczewski, Szymon Jankowski (56’ Sebastian Karczewski), Sebastian Drzewiński, Paweł Sadowski (80’ Karol Rudnicki), Paweł Gerka, Dawid Jańczyk (50’ Damian Komorowski), Sylwester Rynkowski, Tymoteusz Rudszewski, Filip Jadanowski (70’ Michał Szczepański), Kacper Rykaczewski (20’ Mariusz Szczepański)


MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS AVISTA Łążyn 1:2 (0:1)

Bramki: Mateusz Michalski (54’) – Daniel Malinowski (36’, 86’)

Skład AVISTA: Karol Mergalski – Rafał Dudek (81’ Patryk Grabkowski), Bartosz Bilicki (79’ Rafał Dembowski), Bartosz Groszkowski, Rafał Rynkowski (61’ Paweł Jaskulski), Marek Wierzbowski, Kacper Pomoryn, Szymon Wroński (76’ Mateusz Wyżlic), Mateusz Golder (72’ Karol Józefowicz), Daniel Malinowski, Paweł Senkowski (83’ Maksymilian Zakrzewski)


LZS HURAGAN Byszwałd – KS WICHER Gwiździny 1:5 (0:1)

Bramka HURAGAN: Kacper Łukaszewski (89') - Daniel Cieszewski (10', 43'), Artur Motronenko (72', 81'), Kamil Urbański (87')

Skład HURAGAN: Janusz Jaskulski (40' Kacper Ryfka) - Damian Goliszewski, Adam Węglewski (80' Miłosz Rykaczewski), Daniel Karczewski, Mariusz Liszewski (55' Maciej Borkowski), Tomasz Mazurowski (20' Kacper Łukaszewski), Dawid Maciołek, Damian Jarzyna (67' Miłosz Modrzewski), Mateusz Zalewski, Daniel Osmański, Przemysław Mówiński

 

WYNIKI I KOLEJKI

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS AVISTA Łążyn 1:2

LZS OSA Ząbrowo – KS WEL Bratian 3:1

UKS ŻAK Jamielnik – GKS MEWA Smykowo 0:1

LZS Fijewo – GKS VEL Dąbrówno 3:2

LZS HURAGAN Byszwałd – KS WICHER Gwiździny 1:5

LZS ZAMEK Szymbark – KS Mroczno 1:4

TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 3 pkt. bramki 5:1

II KS Mroczno 3 pkt. bramki 4:1

III LZS OSA Ząbrowo 3 pkt. bramki 3:1

IV LZS Fijewo 3 pkt. bramki 3:2

V LZS AVISTA Łążyn 3 pkt. bramki 2:1

VI GKS MEWA Smykowo 3 pkt. bramki 1:0

VII GKS VEL Dąbrówno 0 pkt. bramki 2:3

VIII MLKS OLIMPIA Kisielice 0 pkt. bramki 1:2

IX UKS ŻAK Jamielnik 0 pkt. bramki 0:1

X KS WEL Bratian 0 pkt. bramki 1:3

XI LZS ZAMEK Szymbark 0 pkt. bramki 1:4

XII LZS HURAGAN Byszwałd 0 pkt. bramki 1:5

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol