UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Wojewódzki Puchar Polski - runda wstępna

  Wojewódzki Puchar Polski - runda wstępna

  Dziś (29.06.2020 r.) o godzinie 13:00 w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary rundy wstępnej oraz I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski 2020/2021. Gminę Lubawa w rundzie wstępnej reprezentować będą LZS JORDAN Kazanice (zmierzy się z MLKS MOTOR Lubawa II), LZS AVISTA Łążyn (zmierzy się z LZS Frednowy) oraz PFT Drewneks Sampława (rywal KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie). Spotkania rundy wstępnej zaplanowano na 18 lipca 2020 r. Read More
 • Wstępna organizacja rozgrywek sezonu 2020/21

  Wstępna organizacja rozgrywek sezonu 2020/21

  Zarząd WMZPN na posiedzeniu w dniu 15 czerwca 2020 roku zatwierdził wstępną organizację rozgrywek seniorskich, młodzieżowych i dziecięcych na sezon 2020/21. Rozgrywki sezonu 2020/21 rozpoczynamy 18 lipca 2020 roku meczami rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rozgrywki ligowe poszczególnych klas rozgrywkowych startują od 1 sierpnia w forBET IV lidze do początku września w rozgrywkach dziecięcych. Read More
 • 1
 • 2

W sobotę 03 sierpnia 2019 r. na boisku sportowym w Kazanicach rozegrane zostało spotkanie I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski pomiędzy LZS JORDAN Kazanice a KS FORTUNA Gągławki (klasa okręgowa).

 

Zespół gospodarzy po dobrym spotkaniu, mimo gry całą drugą połowę w osłabieniu (czerwona kartka bramkarza w 45 min meczu), pewnie pokonali gości 5:1 i awansowali do II rundy WPP.


LZS JORDAN Kazanice - KS Fortuna Gągławki 5:1 (2:0)
Bramki: Piotr Rykaczewski (14', 82'), Artur Modrzewski (27'), Janusz Okuniewski (57'), Kamil Okoniewicz (90') - zawodnik gości (68')


Skład JORDAN - Piotr Kowalski - Tomasz Grzybowski, Przemysław Gerka, Dawid Gajewski, Patryk Kempkowski, Paweł Brzozowski, Janusz Okuniewski (85' Bartosz Modrzewski), Filip Owczarek (70' Marcin Frankiewicz), Szymon Bogdański (70' Karol Jakubowski), Artur Modrzewski (73' Radosław Szulc), Piotr Rykaczewski (83' Kamil Okoniewicz)


W piątek 09 sierpnia 2019 r. w siedzibie WMZPN odbędzie się losowanie par II rundy WPP, która rozegrana zostanie w środę 28 sierpnia 2019 r.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol