UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - TERMINARZ GIER

  XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - TERMINARZ GIER

  We wtorek 12 listopada 2019 r. w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne z przedstawicielami drużyn, które powalczą o tytuł mistrzowski w XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
 • 1
 • 2

Dnia 13 czerwca na stadionie miejskim w Jezioranach rozegrany został finał wojewódzkiego turnieju LZS w piłce nożnej chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka 2019” rocznik 2006 i młodsi. Do sportowej rywalizacji przystąpiły 4 zespoły, drużyny reprezentujące gminy: Lubawa, Jeziorany, Olecko, Iłowo-Osada. Gminę Lubawa reprezentowała Szkoła Podstawowa w Grabowie – Wałdykach.

 

Wyniki:

Gmina Jeziorany – Gmina Iłowo Osada 4:0

Gmina Lubawa – MLKS Czarni Olecko 0:4

Gmina Iłowo Osada - MLKS Czarni Olecko 1:5

Gmina Jeziorany - Gmina Lubawa 0:2

Gmina Lubawa - Gmina Iłowo Osada 3:1

MLKS Czarni Olecko - Gmina Jeziorany 3:0


Końcowa klasyfikacja:

I – MLKS Czarni Olecko

II -  Gmina Lubawa

III - Gmina Jeziorany

IV - Gmina Iłowo Osada


Skład drużyny:

Krużewski Piotr, Kamiński Kacper, Rafiński Paweł, Grubalski Mateusz, Mianecki Jakub, Guzowski Mateusz, Krużewski Maciej, Rykaczewski Dominik (wszyscy SP Grabowo - Wałdyki), Jakubowski Bartosz, Kuczyński Dawid (SP Prątnica)Materiał - SP Grabowo-Wałdyki

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol