UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • KOMUNIKAT PZPN WS. ROZGRYWEK NIŻSZYCH LIG W SEZONIE 2019/2020

  KOMUNIKAT PZPN WS. ROZGRYWEK NIŻSZYCH LIG W SEZONIE 2019/2020

  Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane. Read More
 • Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 01.03.2020 r.) - KOMUNIKAT

  Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 01.03.2020 r.) - KOMUNIKAT

  W niedzielę 01 marca 2020 r. w Hali Sportowej w Złotowie przeprowadzono Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. W zawodach udział wzięły cztery drużyny – KS CONSTRACT, Power Rangers, Impact Żuromin oraz Czarne Pantery. Read More
 • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
 • 1
 • 2
 • 3

W środę 12 czerwca 2019 r. w Wydminach odbył się Finał Wojewódzki Wojewódzkiego Turnieju LZS w piłce nożnej dziewcząt „Mała Piłkarska Kadra Czeka 2019” Rocznik 2006 i młodsze. Udział w turnieju brało 5 drużyn: Prątnica, Wydminy, Miłki, Nowa Wieś Ełcka, Ząbrowo.  Zawody rozegrano w systemie każdy z każdym. Ze względu na wysoką temperaturę mecze rozgrywano 2x 5 minut.

 

Wyniki:
1. Ząbrowo - Wydminy 1:1
2. Wydminy -  Nowa Wieś Ełcka 0:0
3. Nowa Wieś Ełcka - Miłki 0:3
4. Miłki - Prątnica 4:2 (bramki: Lena Kopistecka i Wiktoria Rozwadowska)
5. Prątnica - Ząbrowo 2:1 (bramki: Lena Kopistecka i Wiktoria Rozwadowska)
6. Nowa Wieś Ełcka - Prątnica 1:3 (bramki: 2x Lena Kopistecka i Wiktoria Rozwadowska)
7. Miłki - Ząbrowo 1:3
8. Prątnica - Wydminy 4:0 (bramki: Klaudia Kupniewska, Lena Kopistecka, 2x Wiktoria Rozwadowska)
9. Ząbrowo - Nowa Wieś Ełcka 2:0
10. Wydminy - Miłki 0:4


Klasyfikacja końcowa:
1. Miłki 9 punktów, bramki 12 - 5
2. Prątnica 9 punktów, bramki 11 - 6
3. Ząbrowo 7 punktów, bramki   7 - 4
4. Wydminy 2 punkty,    bramki   1 - 9
5. Nowa Wieś Ełcka    1 punkt,     bramki   1 – 8


Skład SP Prątnica:
Lena Kopistecka, Wiktoria Rozwadowska, Karolina Derkowska, Nikola Rucińska, Sandra Zasuwa, Klaudia Kupniewska, Zuzanna Bukowska, Wiktoria Chechłowska.

GRATULUJEMY !!!


Foto - SP Prątnica

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol