UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • WYCIECZKA DO KRYNICY MORSKIEJ (27.07.2019 r.) - ZAPRASZAMY DO WYJAZDU

    WYCIECZKA DO KRYNICY MORSKIEJ (27.07.2019 r.) - ZAPRASZAMY DO WYJAZDU

    Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej wycieczce do Krynicy Morskiej (po przyjeździe na miejsce czas wolny). Read More
  • 1

W XVIII serii gier klasy „A” i „B” wygrane odnieśli LZS JORDAN Kazanice oraz LZS Fijewo, porażki doznali gracze LZS LIDER Złotowo oraz LZS AVISTA Łążyn. W Gminnej klasie „C” z kompletem zwycięstw na wiosnę LZS JORDAN Kazanice II i LZS OKS Omule oraz pierwsza wygrana w rozgrywkach LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo.

 

 „A” KLASA

LZS JORDAN Kazanice – LKS WEL Lidzbark Welski 5:1 (3:0)

Bramki: Artur Modrzewski (22', 26', 57'), Łukasz Graduszewski (31'), Marcin Frankiewicz (46') - zawodnik gości (62')

Skład JORDAN: Bartłomiej Górski - Łukasz Graduszewski, Mateusz Sadowski, Dawid Gajewski (60' Szymon Nojman), Patryk Kempkowski (87' Piotr Laskowski), Paweł Brzozowski, Janusz Okuniewski, Filip Owczarek (60' Przemysław Gerka), Szymon Bogdański, Marcin Frankiewicz (78' Kamil Okoniewicz), Artur Modrzewski (73' Krystian Opałka)

 

LZS LIDER Złotowo – LZS CZARNI Rudzienice 2:4 (0:2)

Bramki: Robert Kaczyński (62’), Łukasz Mróz (90’+2) – Bartosz Lisiak (3’), Damian Czarnowski (31’), Rafał Kozicki (72’, 83’)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski – Cezary Sadowski, Adrian Linkner (65’ Krystian Kozłowski), Łukasz Licznerski, Robert Kaczyński (80’ Adrian Jakubowski), Mateusz Żmijewski, Mateusz Erdman, Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski (85’ Krzysztof Kozłowski), Radosław Grubalski, Jarosław Szulc


WYNIKI XVIII KOLEJKI

LZS OHI Frednowy – KS ZAMEK Kurzętnik 12:5

LZS JORDAN Kazanice – LKS WEL Lidzbark Welski 5:1

LZS LIDER Złotowo – LZS CZARNI Rudzienice 2:4

GKS OSSA BIskipiec – KS Mroczno 3:1

GKS POLONIA Iłowo – KS ISKRA Narzym 4:1

GKS GRUNWALD Gierzwałd – LZS OSA Ząbrowo 6:1


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I GKS POLONIA Iłowo 44 pkt. bramki 43:12

II GKS GRUNWALD Gierzwałd 43 pkt. bramki 54:21

III LZS CZARNI Rudzienice 33 pkt. bramki 37:21

IV LZS JORDAN Kazanice 32 pkt. bramki 45:26

V GKS OSSA Biskupiec 32 pkt. bramki 36:28

VI LKS WEL Lidzbark Welski 22 pkt. bramki 28:24

VII KS ZAMEK Kurzętnik 22 pkt. bramki 31:45

VIII LZS OHI Frednowy*** 21 pkt. bramki 39:43

IX LZS LIDER Złotowo 19 pkt. bramki 46:48

X KS Mroczno 15 pkt. bramki 22:42

XI KS ISKRA Narzym 15 pkt. bramki 29:37

XII LZS OSA Ząbrowo*** 4 pkt. bramki 15:78

*** mecz mniej


„B” KLASA

GKS MEWA Smykowo – LZS AVISTA Łążyn 3:1 (1:1)

Bramki: Ariel Klejnowski (28’), Rafał Lewandowski (57’), Jacek Eidtner (90’+2) – Marek Wierzbowski (6’)

Skład AVISTA: Jakub Lewalski – Rafał Dudek, Krzysztof Marchelek, Rafał Rynkowski, Marek Wierzbowski, Karol Józefowicz, Paweł Senkowski, Miłosz Krajewski, Damian Golder, Mateusz Golder, Szymon Wroński


UKS ŻAK Jamielnik – LZS Fijewo 2:3 (1:2)

Bramki:  Tomasz Potorski (32’), Cezary Dziewulski (87’) – Karol Jakubowski (6’, 23’, 53’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Paweł Gerka, Maciej Rykaczewski, Daniel Osmański, Radosław Gajewski, Mariusz Szczepański (57’ Tymoteusz Rudszewski), Karol Jakubowski, Paweł Jakubowski, Michał Szczepański (46’ Sebastian Karczewski), Daniel Karczewski (70’ Patryk Gorzka), Przemysław Borkowski


WYNIKI XVIII KOLEJKI

GKS ISKRA Smykówko – MKS START II Nidzica 3:0 (walkower – Nidzica wycofała się z rozgrywek)

GKS MEWA Smykowo – LZS AVISTA Łązyn 3:1

MLKS OLIMPIA Kisielice – MKS Działdowo 2:6

KS WEL Bratian – KS WICHER Gwiździny 1:2

OKS SOKÓŁ II Ostróda – LZS ZAMEK Szymbark 5:1

UKS ŻAK Jamielnik – LZS Fijewo 2:3


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I MKS Działdowo 52 pkt. bramki 81:14

II OKS SOKÓŁ II Ostróda 43 pkt. bramki 76:27

III GKS ISKRA Smykówko 42 pkt. bramki 61:27

IV KS WICHER Gwiździny 37 pkt. bramki 49:31

V MLKS OLIMPIA Kisielice 36 pkt. bramki 66:28

VI LZS Fijewo 27 pkt. bramki 40:43

VII LZS AVISTA Łążyn 17 pkt. bramki 38:52

VIII KS WEL Bratian 15 pkt. bramki 27:49

IX LZS ZAMEK Szymbark 15 pkt. bramki 23:55

X UKS ŻAK Jamielnik 14 pkt. bramki 30:55

XI GKS MEWA Smykowo 10 pkt. bramki 24:82

XII MKS START II Nidzica*** 7 pkt. bramki 17:69

*** MKS START II Nidzica wycofał się z rozgrywek

„C” KLASA

LZS JORDAN Kazanice II – LZS MAKRODACH Rumienica 5:1 (1:1)

Bramka: Przemysław Gerka (2), Krystian Opałka (2), Filip Januszewski (1) – Dawid Wiśniewski (1)


LZS Sampława – LZS OKS Omule 0:1 (0:1)

Bramki:  Adrian Jabłoński (1)


LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo – LZS DRWĘCA Zielkowo 3:1 (2:0)

Bramki:  Łukasz Kolwicz (1), Tomasz Kopański (1), bramka samobójcza (1) – Patryk Grabowski (1)

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol