UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • GMINNY FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH (Złotowo, 21.07.2019 r.)

    GMINNY FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH (Złotowo, 21.07.2019 r.)

                             Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, Gmina Wiejska Lubawa, Rada Sołecka w Złotowie, Szkoła Podstawowa w Złotowie, Jednostka OSP w Złotowie oraz Koło LZS LIDER Złotowo serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Gminnym Festynie Sportowym z udziałem Rad Sołeckich. Zawody odbędą się w niedzielę 21.07.2019 r. start 14:30 na terenie przy Szkole Podstawowej w Złotowie. Read More
  • WYCIECZKA DO KRYNICY MORSKIEJ (27.07.2019 r.) - ZAPRASZAMY DO WYJAZDU

    WYCIECZKA DO KRYNICY MORSKIEJ (27.07.2019 r.) - ZAPRASZAMY DO WYJAZDU

    Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej wycieczce do Krynicy Morskiej (po przyjeździe na miejsce czas wolny). Read More
  • 1
  • 2

▶️

W środę 01 maja 2019 r. w Prątnicy odbył się Dzień Olimpijczyka połączony z Turniejem Piłki Nożnej 5-cio osobowej im. Hieronima Rybickiego. Do sportowej rywalizacji przystąpiło 15 drużyn (mimo wcześniejszego zgłoszenia na turniej nie dotarła drużyna – Ministranci Zwiniarz).


Celem imprezy było umożliwienie rywalizacji sportowej amatorskich drużyn piłkarskich, popularyzacja piłki nożnej w środowisku wiejskim, wprowadzenie masowej formy aktywności fizycznej, umożliwienie czynnego wypoczynku w czasie wolnym dla mieszkańców oraz propagowanie zdrowego stylu życia.


Organizatorem zawodów było Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, współorganizatorami Szkoła Podstawowa im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy, Rada Sołecka w Prątnicy oraz Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Prątnicy.

 


Wyniki turnieju

Grupa A

DRWĘCA Zielkowo – Marwałd 1:0

Młode Wilki – TARTAK Nara 1:3

DRWĘCA Zielkowo – Młode Wilki 1:5

Marwałd – TARTAK Nara 2:0

DRWĘCA Zielkowo – TARTAK Nara 1:2

Marwałd – Młode Wilki 0:3

Tabela Grupa A

I TARTAK Nara 6 pkt. bramki 5:4

II Młode Wilki 6 pkt. bramki 9:4

III DRWĘCA Zielkowo 3 pkt. bramki 3:7

IV Marwałd 3 pkt. bramki 2:4


Grupa B

Dobre Chłopaki – AVISTA Łążyn 1:0

Młodzi Gniewni Lubawa – OKS Omule 0:1

Dobre Chłopaki – Młodzi Gniewni Lubawa 1:1

AVISTA Łążyn – OKS Omule 1:4

Dobre Chłopaki – OKS Omule 1:0

AVISTA Łążyn – Młodzi Gniewni Lubawa 3:1

Tabela Grupa B

I Dobre Chłopaki 7 pkt. bramki 3:1

II OKS Omule 6 pkt. bramki 5:2

III AVISTA Łążyn 3 pkt. bramki 4:6

IV Młodzi Gniewni Lubawa 1 pkt. bramki 2:5


Grupa C

Prątnica – Młode Wilki Kazanice 1:3

CZARNI Rudzienice – LIDER Wigwałd 2:1

Prątnica – CZARNI Rudzienice 1:0

Młode Wilki Kazanice – LIDER Wigwałd 0:1

Prątnica – LIDER Wigwałd 2:3

Młode Wilki Kazanice – CZARNI Rudzienice 1:1

Tabela Grupa C

I LIDER Wigwałd 6 pkt. bramki 5:4

II Młode Wilki Kazanice 4 pkt. bramki 4:3

III CZARNI Rudzienice 4 pkt. bramki 3:3

IV Prątnica 3 pkt. bramki 4:6


Grupa D

TERRA Rakowice – LZS Sampława 1:2

Ministranci Zwiniarz – JORDAN Kazanice 0:3 (w)

TERRA Rakowice – Ministranci Zwiniarz 3:0 (w)

LZS Sampława – JORDAN Kazanice 1:2

TERRA Rakowice – JORDAN Kazanice 1:1

LZS Sampława – Ministranci Zwiniarz 3:0 (w)

Tabela Grupa D

I JORDAN Kazanice 7 pkt. bramki 6:2

II LZS Sampława 6 pkt. bramki 6:3

III TERRA Rakowice 4 pkt. bramki 5:3

IV Ministranci Zwiniarz 0 pkt. bramki 0:9


ĆWIERĆFINAŁY

TARTAK Nara – OKS Omule 0:1

Młode Wilki – Dobre Chłopaki 3:1

LIDER Wigwałd – LZS Sampława 0:1

Młode Wilki Kazanice – JORDAN Kazanice 0:2


PÓŁFINAŁY

OKS Omule – LZS Sampława 2:0

Młode Wilki – JORDAN Kazanice 2:5


Mecz o III miejsce

LZS Sampława – Młode Wilki 1:2


FINAŁ

OKS Omule – JORDAN Kazanice 0:2


Klasyfikacja końcowa turnieju

I JORDAN Kazanice

II OKS Omule

III Młode Wilki

IV LZS Sampława

V Młode Wilki Kazanice

VI TARTAK Nara

VII Dobre Chłopaki

VIII LIDER Wigwałd

IX TERRA Rakowice

X CZARNI Rudzienice

XI AVISTA Łążyn

XII DRWĘCA Zielkowo

XIII Prątnica

XIV Marwałd

XV Młodzi Gniewni Lubawa


Najlepszy strzelec turnieju – Michalak Martyn (Młode Wilki) – 13 bramek

Najlepszy bramkarz turnieju – Mężydło Michał (OKS Omule)


Podsumowania zawodów dokonali Benedykt Czarnecki – Z-ca Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie, Dariusz Liberacki – Dyrektor SP Prątnica oraz Waldemar Golder – Prezes OSP Prątnica.


Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, zawodnicy zespołów z miejsc I – III dodatkowo medale. W ręce najlepszego strzelca oraz bramkarza trafiły pamiątkowe statuetki.


Dla każdego zawodnika przygotowany był posiłek z grilla.


Organizator dziękuje Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego za udostępnienie pomieszczeń i przygotowanie boisk do gry oraz członkom jednostki OSP Prątnica za zabezpieczenie turnieju.


Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol