UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • 60 Edycja Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar TVP3 Olsztyn - półfinał wojewódzki (Susz, 19.05.2019 r.)

    60 Edycja Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar TVP3 Olsztyn - półfinał wojewódzki (Susz, 19.05.2019 r.)

    W niedzielę 19 maja 2019 r. w Hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbył się półfinał wojewódzki 60 Edycji Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 Olsztyn. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy, którzy pomyśle przebrnęli eliminacje gminne oraz rejonowe. Read More
  • MW LZS w siatkówce mężczyzn 2019 - eliminacje rejonowe (Złotowo, 27.04.2019 r.)

    MW LZS w siatkówce mężczyzn 2019 - eliminacje rejonowe (Złotowo, 27.04.2019 r.)

      W sobotę 27 kwietnia 2019 r. w Hali Sportowej w Złotowie przeprowadzono eliminacje rejonowe Mistrzostw Województwa LZS w siatkówce mężczyzn 2019. W zawodach udział wzięły trzy drużyny – KS CONSTRACT, Gmina Kozłowo oraz UKS ŻAK Jamielnik.   Read More
  • PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

    PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

    Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie informuje, iż w roku 2019 r. zamierza zorganizować trzy wycieczki w polskie góry. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

W Wielką Sobotę odbyła się XIV seria gier klasy „A” i „B”. W derbach Gminy Lubawa lepsi okazali się gracze LZS AVISTA Łążyn, którzy pokonali LZS Fijewo 2:1. Pierwsze wiosenne zwycięstwo zanotowali także gracze LZS LIDER Złotowo. Z jednym punktem z Frygnowa wrócili gracze JORDANA Kazanice.

 

„A” KLASA

GKS GRUNWALD Gierzwałd – LZS JORDAN Kazanice 2:2 (0:1)

Bramki: Przemysław Pliszka (67’), Sebastian Waszczuk (89’) - Piotr Rykaczewski (9'), Janusz Okuniewski (46')

Skład JORDAN: Bartłomiej Górski - Mateusz Sadowski, Tomasz Grzybowski, Przemysław Gerka (68' Dawid Gajewski), Patryk Kempkowski, Paweł Brzozowski, Janusz Okuniewski (70' Krystian Opałka), Maciej Jurkiewicz (64' Bartosz Modrzewski, 88' Łukasz Graduszewski), Szymon Bogdański (90' Kamil Okoniewicz), Artur Modrzewski (75' Marcin Frankiewicz), Piotr Rykaczewski


LZS OHI Frednowy – LZS LIDER Złotowo 3:5 (2:1)

Bramki: Tomasz Rakowski (25’, 29’), Damian Demczak (78’) – Dawid Dąbrowski (10’), Miłosz Jarzembowski (51’), Łukasz Licznerski (65’), Łukasz Mróz (79’, 90’+2)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski – Cezary Sadowski, Łukasz Licznerski (88’ Marek Nastachowski), Robert Kaczyński (80’ Krystian Kozłowski), Dawid Dąbrowski (85’ Cezary Chorzelewski), Mateusz Żmijewski (90’ Krzysztof Kozłowski), Mateusz Erdman, Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski (90’ Adrian Jakubowski), Miłosz Jarzembowski, Dawid Mederski (77’ Piotr Kraśnicki)


WYNIKI XIV KOLEJKI

GKS GRUNWALD Gierzwałd – LZS JORDAN Kazanice 2:2

LZS OHI Frednowy – LZS LIDER Złotowo 3:5

GKS OSSA Biskupiec – LZS OSA Ząbrowo 3:0

KS ISKRA Narzym – LKS WEL Lidzbark Welski 0:0

KS Mroczno – KS ZAMEK Kurzętnik 3:1

GKS POLONIA Iłowo – LZS CZARNI Rudzienice 2:1


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I GKS POLONIA Iłowo 34 pkt. bramki 33:8

II GKS GRUNWALD Gierzwałd 31 pkt. bramki 37:15

III LZS CZARNI Rudzienice 29 pkt. bramki 30:14

IV GKS OSSA Biskupiec 22 pkt. bramki 26:24

V LKS WEL Lidzbark Welski 21 pkt. bramki 23:13

VI LZS JORDAN Kazanice 20 pkt. bramki 27:22

VII KS ZAMEK Kurzętnik 19 pkt. bramki 24:27

VIII LZS LIDER Złotowo 16 pkt. bramki 33:34

IX KS ISKRA Narzym 14 pkt. bramki 24:26

X LZS OHI Frednowy 14 pkt. bramki 23:35

XI KS Mroczno 13 pkt. bramki 18:34

XII LZS OSA Ząbrowo 4 pkt. bramki 12:58


„B” KLASA


LZS AVISTA Łążyn – LZS Fijewo 2:1 (0:1)

Bramki: Marek Wierzbowski (57’), Bartosz Groszkowski (89’) – Radosław Gajewski (14’)

Skład AVISTA: Adrian Kowalski (46’ Jakub Lewalski) – Rafał Dudek, Krzysztof Marchelek, Bartosz Groszkowski, Łukasz Junkier (58’ Mateusz Wyżlic), Rafał Rynkowski (69’ Paweł Jaskulski), Paweł Senkowski, Miłosz Krajewski, Jakub Baczewski (46’ Marek Wierzbowski), Szymon Wroński, Karol Kuczyński (53’ Karol Józefowicz)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Paweł Gerka, Radosław Gajewski, Maciej Rykaczewski, Sebastian Karczewski (75’ Grzegorz Tomaszewski), Karol Jakubowski, Tymoteusz Rudszewski (46’ Rafał Borkowski), Łukasz Mazurek (70’ Mariusz Szczepański), Daniel Karczewski, Dawid Jańczyk (60’ Patryk Gorzka), Przemysław Borkowski


WYNIKI XIV KOLEJKI

GKS MEWA Smykowo –MKS START II Nidzica 3:0 (walkower – Nidzica wycofała się z rozgrywek)

UKS ŻAK Jamielnik – MLKS OLIMPIA Kisielice 1:3

KS WICHER Gwiździny – LZS ZAMEK Szymbark 2:0

LZS AVISTA Łążyn – LZS Fijewo 2:1

GKS ISKRA Smykówko – OKS SOKÓŁ II Ostróda 2:5

MKS Działdowo – KS WEL Bratian 2:1


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I MKS Działdowo 40 pkt. bramki 59:10

II OKS SOKÓŁ II Ostróda 37 pkt. bramki 63:16

III GKS ISKRA Smykówko 33 pkt. bramki 49:22

IV MLKS OLIMPIA Kisielice 30 pkt. bramki 53:16

V KS WICHER Gwiździny 25 pkt. bramki 42:29

VI LZS Fijewo 18 pkt. bramki 27:36

VII LZS AVISTA Łążyn 14 pkt. bramki 30:38

VIII KS WEL Bratian 12 pkt. bramki 20:39

IX UKS ŻAK Jamielnik 11 pkt. bramki 24:43

X LZS ZAMEK Szymbark 11 pkt. bramki 16:44

XI GKS MEWA Smykowo 6 pkt. bramki 16:66

XII MKS START II Nidzica*** 7 pkt. bramki 17:51

*** MKS START II Nidzica wycofał się z rozgrywek

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol