UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • III Edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 15.12.2018 r.) - REGULAMIN

    III Edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 15.12.2018 r.) - REGULAMIN

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III Edycji Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w sobotę 15 grudnia 2018 r. w Hali Sportowej w Złotowie. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
  • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

    XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

    W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

 

Przedostatnia seria gier jesienią przyniosła zwycięstwa LIDERA Złotowo oraz LZS Fijewo. Po jednym punkcie dopisali gracze JORDANA Kazanice oraz AVISTY Łążyn. W Gminnej Klasie „C” wygrane LZS Sampława oraz LZS PRĄTNICZANKI Prątnica.

 

 

„A” KLASA

LZS JORDAN Kazanice – KS ISKRA Narzym 2:2 (0:0)

Bramki: Łukasz Graduszewski (58'), Artur Modrzewski (65') - Dawid Arczewski (89', 90'+2)

Skład JORDAN: Patryk Modrzewski - Łukasz Graduszewski, Arkadiusz Michałowski, Szymon Nojman (75' Bartłomiej Górski), Mateusz Górski, Paweł Brzozowski (86' Dawid Goliszewski), Filip Owczarek, Karol Zaręba (55' Marcin Szulc), Piotr Rykaczewski (65' Marcin Frankiewicz), Artur Modrzewski, Krystian Opałka (75' Piotr Laskowski)


LZS LIDER Złotowo – KS Mroczno 4:1 (2:1)

Bramki: Łukasz Mróz (5’, 24’), Dawid Dąbrowski (77’, 90’+2) – Jacek Elgert (23’)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski – Piotr Kraśnicki, Cezary Sadowski, Dawid Dąbrowski, Łukasz Licznerski, Adrian Linkner, Łukasz Szechlicki (46’ Robert Kaczyński, 77’ Piotr Kowalski), Dawid Mederski, Mateusz Erdman, Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski


WYNIKI X KOLEJKI

LZS JORDAN Kazanice – KS ISKRA Narzym 2:2

LZS CZARNI Rudzienice – LKS WEL Lidzbark Welski 1:0

LZS OSA Ząbrowo – KS ZAMEK Kurzętnik 1:4

LZS LIDER Złotowo – KS Mroczno 4:1

LZS OHI Frednowy – GKS POLONIA Iłowo 0:3

GKS GRUNWALD Gierzwałd – GKS OSSA Biskupiec 7:1


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I LZS CZARNI Rudzienice 25 pkt. bramki 25:9

II GKS GRUNWALD Gierzwałd 23 pkt. bramki 30:12

III GKS POLONIA Iłowo 22 pkt. bramki 21:6

IV KS ZAMEK Kurzętnik 16 pkt. bramki 20:17

V LKS WEL Lidzbark Welski 14 pkt. bramki 15:10

VI LZS LIDER Złotowo 13 pkt. bramki 28:20

VII LZS JORDAN Kazanice 13 pkt. bramki 20:18

VIII LZS OHI Frednowy 13 pkt. bramki 18:23

IX GKS OSSA Biskupiec 13 pkt. bramki 16:20

X KS ISKRA Narzym 9 pkt. bramki 17:22

XI KS Mroczno 7 pkt. bramki 10:26

XII LZS OSA Ząbrowo 1 pkt. bramki 7:44


„B” KLASA

MKS START II Nidzica – LZS Fijewo 3:5 (1:1)

Bramki: Sebastian Sosnowski (24’), bramka samobójcza (75’), Patryk Zaręba (90’+2) – Przemysław Borkowski (32’, 47’, 51’), Łukasz Mazurek (55’), Karol Jakubowski (83’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Patryk Gorzka, Radosław Gajewski, Paweł Gerka (55’ Rafał Borkowski), Przemysław Borkowski, Karol Jakubowski, Tymoteusz Rudszewski, Maciej Rykaczewski, Paweł Jakubowski (59’ Sebastian Karczewski), Daniel Karczewski, Łukasz Mazurek (70’ Michał Szczepański)


MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS AVISTA Łążyn 1:1 (1:0)

Bramki: Kamil Łukaszewski (18’) – Łukasz Junkier (51’)

Skład AVISTA: Karol Mergalski – Waldemar Weinar, Łukasz Junkier, Rafał Rynkowski, Bartosz Bilicki, Rafał Dembowski, Karol Kuczyński (75’ Paweł Jagielski), Maksymilian Zakrzewski, Jakub Baczewski, Patryk Kempkowski, Miłosz Krajewski   


WYNIKI X KOLEJKI

GKS ISKRA Smykówko – GKS MEWA Smykowo 6:3

MKS START II Nidzica – LZS Fijewo 3:5

MKS Działdowo – LZS ZAMEK Szymbark 6:1

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS AVISTA Łążyn 1:1

UKS ŻAK Jamielnik – KS WEL Bratian 5:1

OKS SOKÓŁ II Ostróda – KS WICHER Gwiździny 8:1


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I MKS Działdowo 28 pkt. bramki 43:7

II OKS SOKÓŁ II Ostróda 25 pkt. bramki 43:9

III GKS ISKRA Smykówko 24 pkt. bramki 29:16

IV MLKS OLIMPIA Kisielice 20 pkt. bramki 39:12

V KS WICHER Gwiździny 18 pkt. bramki 33:21

VI LZS Fijewo 17 pkt. bramki 23:23

VII KS WEL Bratian 9 pkt. bramki 15:28

VIII LZS AVISTA Łążyn 8 pkt. bramki 23:31

IX UKS ŻAK Jamielnik 8 pkt. bramki 17:34

X LZS ZAMEK Szymbark 7 pkt. bramki 11:29

XI MKS START II Nidzica 7 pkt. bramki 17:44

XII GKS MEWA Smykowo 3 pkt. bramki 10:49


„C” KLASA

LZS Sampława – LZS DRWĘCA Zielkowo 5:2 (3:1)

Bramki: Wojciech Banacki (1), Patryk Zdrojewski (1), Tomasz Przybyłowski (1), Mateusz Jabłoński (1), Andrzej Kosek (1) – Tomasz Bukowski (1), Maciej Pietrzak (1)


LZS PRĄTNICZANKA Prątnica – ZUH ANDRZEJ Zadroga 6:5 (2:1)

Bramki: Kacper Rykaczewski (16’, 49’), Patryk Ewertowski (44’), Patryk Zieliński (47’, 89’), Paweł Szymański (60’) – Martyn Michalak (14’, 76’), Wojciech Karczewski (52’), Filip Januszewski (63’), Piotr Borkowski (79’)


LZS HURAGAN Byszwałd – LZS ORZEŁ Grabowo 3:0 (w)


TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS HURAGAN Byszwałd 4 12 pkt. bramki 15:3

II LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 5 12 pkt. bramki 16:14

III LZS MAKRODACH Rumienica 4 9 pkt. bramki 20:8

IV ZUH ANDRZEJ Zadroga 4 6 pkt. bramki 11:16

V LZS Sampława 4 3 pkt. bramki 10:16

VI LZS DRWĘCA Zielkowo 5 3 pkt. bramki 8:13

VII LZS ORZEŁ Grabowo 4 0 pkt. bramki 2:12

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AROnet Kazanice 4 12
2 WIKTORIA Dylewo 4 10
3 Fijewo I 4 10
4 AVISTA Łążyn I 4 10
5 OKS Omule 4 10

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol