UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TRWAJĄ ZAPISY

    XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TRWAJĄ ZAPISY

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
  • MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM W 4-CH KATEGORIACH WIEKOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 28.10.2018 r.)

    MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM W 4-CH KATEGORIACH WIEKOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 28.10.2018 r.)

      Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Urząd Miejski w Suszu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
  • TERMINARZ KLASA

    TERMINARZ KLASA "C" - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019

    W niedzielę 09 września 2018 r. rozegrane zostaną pierwsze spotkania Gminnej Ligi Piłki Nożnej Klasa "C" w sezonie 2018/2019. W rundzie jesiennej udział weźmie 7 zespołów. Szczegółowy terminarz gier w załączniku. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

W niedzielę 28 stycznia 2018 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano IX kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


W najciekawszym spotkaniu kolejki TORPEDA Rożental pokonała LZS Fijewo 3:2. Na pierwsze miejsce dzięki wysokiemu zwycięstwu 14:2 z ORŁEM Grabowo awansował LIDER Złotowo (LIDER i TORPEDA mają po 24 pkt. – o miejscach decyduje korzystniejsza różnica strzelonych i straconych bramek).


W klasyfikacja na Najlepszego Strzelca Rozgrywek na czele Mateusz Szymański (TORPEDA Rożental) – 28 bramek, przed Łukaszem Licznerskim (LIDER Złotowo) – 24 trafienia i Łukaszem Junkier (AVISTA Łążyn) – 23 gole.

 

Wyniki IX kolejki

14:00 ORZEŁ Mortęgi – KS CONSTRACT 4:5 (0:3)
Bramki: Krystian Opałka (13'), Paweł Szymański (13'), Kacper Łukaszewski (20'), Dawid Goliszewski (24') - Kacper Ryfka (2'), Paweł Brzozowski (4', 14', 14'), Andrzej Bukowski (9')

14:30 BUDROGAS Glaznoty – TERRA Lubawa 5:1 (2:0)
Bramki: Damian Pankowski (4', 23', 24'), Sylwester Rynkowski (6'), Dominik Dudek (19') - Dominik Radzimiński (14')

15:00 AVISTA Łążyn – JORDAN Kazanice Junior 5:6 (3:2)
Bramki: Miłosz Krajewski (2'), Łukasz Junkier (4', 5', 16'), Marek Wierzbowski (21') - Szymon Nojman (4', 15', 24'), Piotr Rykaczewski (6', 24'), Marcin Frankiewicz (20')

15:30 ORZEŁ Grabowo – LIDER Złotowo 2:14 (1:5)
Bramki: Łukasz Ochlak (1'), Mateusz Kamiński (19') - Łukasz Licznerski (1', 4', 6', 15'), Robert Kaczyński (4'), Łukasz Mróz (9', 18'), Cezary Sadowski (13'), Mateusz Kruszewski (14', 22', 23', 24'), Ariel Zasuwa (21', 22')

16:00 LWP Prątnica – OKS Omule 4:4 (0:2)
Bramki: Przemysław Ewertowski (13', 14'), Jakub Baczewski (15', 23') - Bartosz Modrzewski (11'), Sylwester Dzik (12', 13'), Kamil Okoniewicz (21')

16:30 TORPEDA Rożental – Fijewo I 3:2 (3:0)
Bramki: Adrian Leśnicki (1'), Jarosław Koszewski (9'), Rafał Gołębiewski (12') - Daniel Osmański (23'), Karol Jakubowski (24')

17:00 Fijewo II – HURAGAN Byszwałd 3:10 (1:3)
Bramki: Łukasz Mazurek (4', 24'), Radosław Gajewski (15') - Grzegorz Okuniewski (2', 14', 23'), Wojciech Wyżlic (3'), Szymon Bogdański (5', 13', 19'), Janusz Okuniewski (15'), Damian Goliszewski (17', 23')

Tabela rozgrywek

I LIDER Złotowo 24 pkt. bramki 78:28

II TORPEDA Rożental 24 pkt. bramki 68:25

III KS CONSTRACT 22 pkt. bramki 52:35

IV HURAGAN Byszwałd 19 pkt. bramki 47:30

V JORDAN Kazanice Junior 17 pkt. bramki 49:36

VI Fijewo I 16 pkt. bramki 51:33

VII OKS Omule 16 pkt. bramki 50:33

VIII LWP Prątnica 13 pkt. bramki 44:48

IX ORZEŁ Mortęgi 9 pkt. bramki 34:52

X AVISTA Łążyn 9 pkt. bramki 44:48

XI Fijewo II 5 pkt. bramki 34:70

XII BUDROGAS Glaznoty 4 pkt. bramki 29:47

XIII TERRA Lubawa 4 pkt. bramki 24:60

XIV ORZEŁ Grabowo 1 pkt. bramki 25:84


Klasyfikacja najlepszego strzelca:

I Mateusz Szymański – TORPEDA Rożental – 28 bramek

II Łukasz Licznerski – LIDER Złotowo – 24 bramki

III Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn – 23 bramki

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol