UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • WYNIKI A, B i C KLASY (09-10.06.2018 r.)

    WYNIKI A, B i C KLASY (09-10.06.2018 r.)

      W weekend 09-10 czerwca odbyła się przedostatnia kolejka gier w rozgrywkach „A” i „B” klasy. Read More
  • POWIATOWE ZAWODY SZACHOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (MOK w LUBAWIE, 17.06.2018 r.) - REGULAMIN

    POWIATOWE ZAWODY SZACHOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (MOK w LUBAWIE, 17.06.2018 r.) - REGULAMIN

      Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski oraz Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Powiatowych Zawodach Szachowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
  • 1
  • 2

 

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę 10.12.2017 na IV kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (HALA ZŁOTOWO) oraz VI kolejkę III ligi tenisa stołowego (HALA ROŻENTAL).

 

Szczegółowy rozkład dnia:

III liga tenisa stołowego (HALA ROŻENTAL)

11:00 LZS Lubawa – MUKS PIŁECZKA Pisz 4:14


XIV Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (HALA ZŁOTOWO)

14:00 JORDAN Kazanice Junior – ORZEŁ Grabowo 13:1 (6:1)
Bramki: Piotr Rykaczewski (1', 8', 13', 15', 17', 19', 21'), Marcin Frankiewicz (1'), Szymon Nojman (3', 4', 6', 14', 15') - Damian Pelc (12')

14:30 AVISTA Łążyn – BUDROGAS Glaznoty 9:4 (4:2)
Bramki: Łukasz Junkier (3', 18', 19', 20', 24'), Marek Wierzbowski (6', 9'), Adam Dybich (10'), Miłosz Krajewski (13') - Damian Pankowski (2', 24'), Dominik Dudek (4'), Łukasz Surzyn (16')

15:00 Fijewo II – ORZEŁ Mortęgi 9:6 (3:2)
Bramka: Filip Kasprowicz (6'), Paweł Jakubowski (10', 15'), Łukasz Mazurek (13'), Tymoteusz Rudszewski (16'), Radosław Gajewski (19', 19', 22'), bramka samobójcza (5') - Damian Maciołek (11'), Krystian Opałka (12', 23'), Mateusz Józefowicz (15', 17'), Dawid Goliszewski (21')

15:30 TERRA Lubawa – KS CONSTRACT 5:8 (1:3)
Bramki: Szymon Lasikowski (18', 22'), Wojciech Jurkiewicz (19', 24'), bramka samobójcza (6') - Paweł Brzozowski (4', 4', 13', 14', 15'), Dawid Dąbrowski (5', 20'), Kamil Gorczyca (23')

16:00 OKS Omule – Fijewo I 2:9 (0:3)
Bramki: Kamil Kamiński (13'), Bartosz Modrzewski (16') - Martyn Michalak (4', 15'), Szymon Łożyński (8', 19'), Karol Jakubowski (12'), Daniel Osmański (13', 15'), Damian Gerka (18'), Paweł Gerka (23')

16:30 LIDER Złotowo – LWP Prątnica 8:2 (3:0)
Bramki: Dominik Kempkowski (3', 8'), Łukasz Licznerski (5', 16', 19'), Mateusz Kruszewski (20', 22'), Cezary Sadowski (21') - Mateusz Golder (13'), Marcin Licznerski (22')

17:00 HURAGAN Byszwałd – TORPEDA Rożental 3:5 (1:2)
Bramki: Szymon Bogdański (12'), Wojciech Wyżlic (14', 18') - Jarosław Koszewski (1', 13', 24'), Mateusz Szymański (9', 18')


Serdecznie zapraszamy !!!

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol