UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • WYNIKI A, B i C KLASA (17.06.2018 r.)

    WYNIKI A, B i C KLASA (17.06.2018 r.)

      Dobiegły końca rozgrywki „A” i „B” klasy. Na zakończenie zmagań LIDER Złotowo pokonał na wyjeździe mistrza rozgrywek MKS START Nidzica 2:1, pewna spadku AVISTA Łążyn uległa KS GMINA Kozłowo 9:0, z kolei LZS Fijewo uległ mistrzowi klasy „B” LZS OHI Frednowy 6:1. W ostatniej serii gier pauzował JORDAN Kazanice, który dzięki rozstrzygnięciom w innych meczach wywalczył awans do klasy „A”. W Gminnej klasie „C” coraz bliżej tytułu LZS ORZEŁ Grabowo. Read More
  • 1

 

W weekend 02-03 grudnia 2017 tenisiści stołowi LZS Lubawa rozegrali dwa spotkania III ligi tenisa stołowego sezon 2017/2018. W sobotę w Działdowie ulegli liderowi tabeli KS DEKORGLASS Działdowo 14:4, dzień później w Hali Sportowej w Rożentalu zremisowali z OSIR Jeziorany 9:9.

 


Punkty dla LZS Lubawa zdobyli (mecz z KS DEKORGLASS Działdowo)

SURDYKOWSKI Michał – 2 pkt. (4 single + debel)

ZIELIŃSKI Marcin – 1 pkt. (3 single + debel)

ŻURALSKI Szymon – 1 pkt. (4 single + debel)

GOLDER Patrycja – 0 pkt. (1 singiel)

GOLDER Tomasz – 0 pkt. (4 single + debel)


Punkty dla LZS Lubawa zdobyli (mecz z OSIR Jeziorany)

SURDYKOWSKI Michał – 3,5 pkt. (4 single + debel)

ZIELIŃSKI Marcin – 2,5 pkt. (4 single + debel)

ŻURALSKI Szymon – 1,5 pkt. (4 single + debel)

GOLDER Tomasz – 1,5 pkt. (4 single + debel)


Szczegółowy protokół KS DEKORGLASS Działdowo – LZS Lubawa 14:4

BIELICKI Jakub – SURDYKOWSKI Michał 3:1 (9, 3, -9, 5)

LEWANDOWSKI Patryk – ŻURALSKI Szymon 3:0 (6, 7, 6)

GRZEBSKA Aleksandra – GOLDER Tomasz 3:1 (-7, 7, 8, 9)

RUTKOWSKI Mateusz – ZIELIŃSKI Marcin 3:1 (-7, 6, 7, 9)

RUTKOWSKI Mateusz/LEWANDOWSKI Patryk – GOLDER Tomasz/SURDYKOWSKI Michał 3:0 (8, 9, 7)

GRZEBSKA Aleksandra/BIELICKI Jakub – ZIELIŃSKI Marcin/ŻURALSKI Szymon 3:0 (7, 8, 8)

BIELICKI Jakub – ŻURALSKI Szymon 3:1 (9, -4, 4, 7)

LEWANDOWSKI Patryk – SURDYKOWSKI Michał 3:0 (7, 8, 9)

RUTKOWSKI Mateusz – GOLDER Tomasz 3:0 (5, 7, 9)

GRZEBSKA Aleksandra – ZIELIŃSKI Marcin 2:3 (-8, -7, 8, 9, -8)

BIELICKI Jakub – GOLDER Tomasz 3:0 (5, 7, 4)

GRZEBSKA Aleksandra – SURDYKOWSKI Michał 1:3 (-8, -7, 7, -9)

LEWANDOWSKI Patryk – ZIELIŃSKI Marcin 3:0 (7, 9, 7)

RUTKOWSKI Mateusz – ŻURALSKI Szymon 3:0 (6, 8, 9)

BIELICKI Jakub – GOLDER Patrycja 3:0 (6, 7, 8)

RUTKOWSKI Mateusz – SURDYKOWSKI Michał 2:3 (8, -8, 7, -7, -9)

LEWANDOWSKI Patryk – GOLDER Tomasz 3:1 (9, 8, -8, 6)

GRZEBSKA Aleksandra – ŻURALSKI Szymon 1:3 (-8, -9, 9, -7)

Szczegółowy protokół LZS Lubawa – OSIR Jeziorany 9:9

GOLDER Tomasz – FRĄCZEK Piotr 0:3 (-4, -2, -3)

SURDYKOWSKI Michał – SAMSEL Mariusz 3:2 (10, -9, 9, -3, 9)

ŻURALSKI Szymon – GROCHOWSKI Leszek 3:1 (7, -10, 5, 13)

ZIELIŃSKI Marcin – ZŁAKOWSKI Wiesław 1:3 (-5, 5, -3, -9)

GOLDER Tomasz/SURDYKOWSKI Michał – FRĄCZEK Piotr/ZŁAKOWSKI Wiesław 3:2 (3, -7, -9, 8, 9)

ŻURALSKI Szymon/ZIELIŃSKI Marcin – SAMSEL Mariusz/GROCHOWSKI Leszek 3:2 (4, 4, -7, -9, 5)

GOLDER Tomasz – SAMSEL Mariusz 1:3 (5, -11, -9, -9)

SURDYKOWSKI Michał – FRĄCZEK Piotr 2:3 (6, -6, -5, 8, -9)

ZIELIŃSKI Marcin – GROCHOWSKI Leszek 3:2 (-9, 7, -22, 8, 7)

ŻURALSKI Szymon – ZŁAKOWSKI Wiesław 0:3 (-7, -14, -7)

GOLDER Tomasz – GROCHOWSKI Leszek 3:0 (2, 8, 10)

ŻURALSKI Szymon – FRĄCZEK Piotr 1:3 (6, -9, -5, -9)

SURDYKOWSKI Michał – ZŁAKOWSKI Wiesław 3:2 (-6, -4, 7, 5, 8)

ZIELIŃSKI Marcin – SAMSEL Mariusz 2:3 (-8, 6, 10, -3, -6)

GOLDER Tomasz – ZŁAKOWSKI Wiesław 1:3 (-6, 8, -5, -4)

ZIELIŃSKI Marcin – FRĄCZEK Piotr 3:2 (10, 13, -8, -9, 6)

SURDYKOWSKI Michał – GROCHOWSKI Leszek 3:1 (5, 8, -8, 2)

ŻURALSKI Szymon – SAMSEL Mariusz 1:3 (-6, -6, 10, -8)


Aktualna tabela rozgrywek

Miejsce

Drużyna

Punkty

Mecze

Bilans

I

KS DEKORGLASS Działdowo

8

4

57:15

II

LZS Lubawa

7

5

53:37

III

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

6

4

40:32

IV

MUKS PIŁECZKA Pisz

5

3

38:16

V

MORLINY III Ostróda

5

5

53:37

VI

OSIR Jeziorany

3

5

37:53

VII

EKS MLEXER II Elbląg

0

4

16:56

VIII

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

0

4

12:60

 

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol