W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.
Podczas spotkania omówiono zasady gry oraz rozlosowano terminarz rozgrywek.
Pierwsza kolejka odbędzie się w niedzielę 19 listopada 2017, ostatnia seria oraz podsumowanie 25 lutego 2018.
Terminarz gier w załączniku.
SKŁADY ZESPOŁÓW
OKS Omule
- JABŁOŃSKI Adrian (2000)
- DZIK Sylwester (1999)
- DZIK Patryk (1995)
- KRUSZEWSKI Piotr (1996)
- GÓRSKI Mateusz (1995)
- KAMIŃSKI Kamil (2000)
- OKONIEWICZ Kamil (1992)
- LASKOWSKI Piotr (1985)
- MODRZEWSKI Bartosz (1994)
- SZULC Marcin (1985)
LIDER Złotowo
- LICZNERSKI Łukasz (1993)
- SADOWSKI Cezary (1992)
- MRÓZ Łukasz (1990)
- KOWALSKI Piotr (1993)
- KEMPKOWSKI Dominik (1997)
- ŻMIJEWSKI Mateusz (1988)
- KACZYŃSKI Robert (1992)
- ERDMAN Mateusz (1993)
- ZASUWA Ariel (1990)
- KRUSZEWSKI Mateusz (1997)
TERRA Lubawa
- JURKIEWICZ Wojciech (1999)
- LIEDTKE Patryk (1999)
- KACZYŃSKI Szymon (1999)
- ŻURALSKI Michał (1999)
- BANASZEWSKI Jakub (1998)
- LASIKOWSKI Szymon (2001)
- RADZIMIŃSKI Dominik (2000)
- NADOLSKI Mariusz (1999)
- JĘDRYCHOWSKI Szymon (2000)
- WARDOWSKI Szymon (1999)
JORDAN Kazanice Junior
- FRANKIEWICZ Marcin (2001)
- NOJMAN Szymon (2001)
- STAWIARSKI Jakub (2001)
- KOZŁOWSKI Krystian (2001)
- KOZŁOWSKI Krzysztof (2001)
- RYKACZEWSKI Jakub (2002)
- ŁUKOMSKI Mateusz (2002)
- ALEKSANDROWICZ Dominik (1995)
- RYKACZEWSKI Piotr (2000)
- GOŁASZEWSKI Sebastian (2001)
KS CONSTRACT
- DĄBROWSKI Dawid (1992)
- BRZOZOWSKI Paweł (1997)
- SZULC Radosław (1995)
- ZALEWSKI Mateusz (1995)
- GORCZYCA Kamil (1986)
- ŚMIGIELSKI Artur (1995)
- BUKOWSKI Andrzej (1988)
- RYFKA Kacper (1999)
- MEDERSKI Dawid (1988)
- ZELMA Artur (1988)
HURAGAN Byszwałd
- MACIOŁEK Dawid (1995)
- OKUNIEWSKI Janusz (2000)
- OKUNIEWSKI Grzegorz (2001)
- BOGDAŃSKI Szymon (2000)
- BORKOWSKI Maciej (2002)
- WYŻLIC Wojciech (2001)
- MODRZEWSKI Dominik (2000)
- MAZUROWSKI Tomasz (1995)
- PAPROCKI Paweł (2001)
- GOLISZEWSKI Damian (1996)
Fijewo I
- GORZKA Patryk (1993)
- ŁOŻYŃSKI Szymon (1996)
- GERKA Paweł (1987)
- JAKUBOWSKI Karol (1999)
- KARCZEWSKI Daniel (1996)
- JAŃCZYK Dawid (1998)
- OSMAŃSKI Daniel (1997)
- RADUSZEWSKI Rafał (1996)
- GERKA Damian (1998)
- MICHALAK Martyn (2001)
Fijewo II
- RUDNICKI Karol (1993)
- RUDSZEWSKI Tymoteusz (1996)
- MAZUREK Łukasz (1996)
- JAŃCZYK Krzysztof (1995)
- KASPROWICZ Filip (1998)
- ZIELIŃSKI Mateusz (1997)
- GAJEWSKI Radosław (2001)
- JAKUBOWSKI Paweł (2001)
- KARCZEWSKI Sebastian (1993)
- ZABŁOTNY Jakub (1998)
ORZEŁ Grabowo
- PELC Damian (2000)
- KAMIŃSKI Marek (1995)
- KAMIŃSKI Mateusz (1996)
- ALEKSANDROWICZ Jakub (2002)
- GEBAUER Krzysztof (1999)
- OCHLAK Łukasz (2001)
- PIOTROWICZ Mateusz (1997)
- ZIÓŁKOWSKI Damian (1995)
AVISTA Łążyn
- BILICKI Sebastian (1981)
- RYTLEWSKI Mateusz (1999)
- CHORZELEWSKI Cezary (2001)
- BILICKI Bartosz (2001)
- DYBICH Adam (2002)
- JUNKIER Łukasz (1991)
- CHYRZYŃSKI Jakub (2000)
- WIERZBOWSKI Marek (1994)
- KRAJEWSKI Miłosz (1997)
- JÓZEFOWICZ Karol (1995)
TORPEDA Rożental
- FAFIŃSKI Mirosław (1983)
- STECIUK Bartosz (1995)
- WYPYCH Adam (1980)
- KOSZEWSKI Jarosław (1992)
- GOŁĘBIEWSKI Rafał (1994)
- SZOSTEK Karol (1997)
- SZYMAŃSKI Mateusz (1994)
- LEŚNICKI Adrian (1994)
- JAKUBOWSKI Marcin (1996)
- MARCINIAK Robert (1997)
LWP Prątnica
- EWERTOWSKI Przemysław (1999)
- BACZEWSKI Jakub (1999)
- GOLDER Mateusz (1999)
- PRUCHNIEWSKI Kamil (1999)
- JANKOWSKI Rafał (1998)
- LINKNER Adrian (1998)
- ŁUKASZEWSKI Tomasz (1999)
- DEMBOWSKI Rafał (2001)
- WEINAR Konrad (2001)
- LICZNERSKI Marcin (1979)
ORZEŁ Mortęgi
- GOLISZEWSKI Dawid (1993)
- OPAŁKA Krystian (1993)
- ZABŁOTNY Łukasz (1996)
- ŁUKASZEWSKI Kacper (2001)
- SZYMAŃSKI Paweł (1995)
- MÓWIŃSKI Mateusz (1997)
- JÓZEFOWICZ Mateusz (1998)
- ORŁOWSKI Krystian (1994)
- MACIOŁEK Damian (1995)
- MILIŃSKI Dawid (1991)
BUDROGAS Glaznoty
- PANKOWSKI Damian (1998)
- KOLWICZ Łukasz (1998)
- WOLSKI Radosław (1998)
- DUDEK Dominik (1998)
- MUSZYŃSKI Paweł (1999)
- SURZYN Łukasz (1999)
- KAMIŃSKI Daniel (2000)
- RYNKOWSKI Sylwester (1998)
- LEWALSKI Łukasz (1998)
- CZARNECKI Krystian (1996)