UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Terminarz: UWM Olsztyn | III LIGA TENISA STOŁOWEGO ZACHÓD 2014/2015


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik  
1 Kolejka 1 11.10.2014 18:00 h MKS MRĄGOWIA Mrągowo - UWM Olsztyn7 - 11 Wygrana
2 Kolejka 2 18.10.2014 18:00 h UWM Olsztyn - MLEXER I Elbląg15 - 3 Wygrana
3 Kolejka 3 26.10.2014 17:00 h LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - UWM Olsztyn5 - 13 Wygrana
4 Kolejka 4 09.11.2014 12:00 h UWM Olsztyn - GZ LZS Lubawa13 - 5 Wygrana
5 Kolejka 5 15.11.2014 10:00 h MGS Bałga Górowo Iławeckie - UWM Olsztyn6 - 12 Wygrana
6 Kolejka 6 22.11.2014 18:00 h UWM Olsztyn - UKS OLIMP Kętrzyn14 - 4 Wygrana
7 Kolejka 7 30.11.2014 11:00 h MORLINY IV Ostróda - UWM Olsztyn11 - 7 Przegrana
8 Kolejka 8 06.12.2014 18:00 h UWM Olsztyn - EKS MLEXER II Elbląg8 - 10 Przegrana
9 Kolejka 9 14.12.2014 11:00 h OSIR Jeziorany - UWM Olsztyn6 - 12 Wygrana
10 Kolejka 10 20.12.2014 18:00 h UWM Olsztyn - UKS JANTAR Gołdap15 - 3 Wygrana
11 Kolejka 11 04.01.2015 11:00 h ITR Iława - UWM Olsztyn5 - 13 Wygrana
13 Kolejka 13 18.01.2015 11:00 h UWM Olsztyn - MUKS PIŁECZKA Pisz11 - 7 Wygrana
14 Kolejka 14 01.02.2015 14:00 h UWM Olsztyn - MKS MRĄGOWIA Mrągowo13 - 5 Wygrana
15 Kolejka 15 08.02.2015 11:00 h MLEXER I Elbląg - UWM Olsztyn11 - 7 Przegrana
16 Kolejka 16 14.02.2015 16:30 h UWM Olsztyn - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński10 - 8 Wygrana
17 Kolejka 17 22.02.2015 11:00 h GZ LZS Lubawa - UWM Olsztyn5 - 13 Wygrana
18 Kolejka 18 28.02.2015 17:00 h UWM Olsztyn - MGS Bałga Górowo Iławeckie12 - 6 Wygrana
19 Kolejka 19 10.05.2015 16:00 h UKS OLIMP Kętrzyn - UWM Olsztyn6 - 12 Wygrana
20 Kolejka 20 14.03.2014 17:00 h UWM Olsztyn - MORLINY IV Ostróda8 - 10 Przegrana
21 Kolejka 21 22.03.2015 12:00 h EKS MLEXER II Elbląg - UWM Olsztyn6 - 12 Wygrana
22 Kolejka 22 28.03.2015 17:00 h UWM Olsztyn - OSIR Jeziorany14 - 4 Wygrana
23 Kolejka 23 12.04.2015 11:00 h UKS JANTAR Gołdap - UWM Olsztyn2 - 16 Wygrana
24 Kolejka 24 18.04.2015 17:00 h UWM Olsztyn - ITR Iława9 - 9 Remis
26 Kolejka 26 10.05.2015 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - UWM Olsztyn10 - 8 Przegrana

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol