UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Terminarz: KS WICHER Gwiździny | B - Klasa 2010/2011


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik  
1 Kolejka 1 22.08.2010 14:00 h KS Mroczno - KS WICHER Gwiździny0 - 2 Wygrana
2 Kolejka 2 29.08.2010 14:00 h KS WICHER Gwiździny - LZS AVISTA Łążyn3 - 0 Wygrana
3 Kolejka 3 05.09.2010 14:00 h UKS ŻAK Jamielnik - KS WICHER Gwiździny3 - 1 Przegrana
4 Kolejka 4 12.09.2010 14:00 h KS WICHER Gwiździny - LZS JORDAN Kazanice1 - 1 Remis
5 Kolejka 5 19.09.2010 11:00 h LZS LIDER Złotowo - KS WICHER Gwiździny1 - 3 Wygrana
6 Kolejka 6 26.09.2010 14:00 h KS WICHER Gwiździny - LZS PRĄTNICZANKA Prątnica6 - 0 Wygrana
7 Kolejka 7 03.10.2010 14:00 h LZS TESSA Tuszewo - KS WICHER Gwiździny2 - 4 Wygrana
9 Kolejka 9 17.10.2010 14:00 h KS WICHER Gwiździny - SSNRIS Saturn Sławka WIelka 2 - 0 Wygrana
10 Kolejka 10 24.10.2010 14:00 h KS Gmina Kozłowo - KS WICHER Gwiździny2 - 3 Wygrana
11 Kolejka 11 30.10.2010 14:00 h KS WICHER Gwiździny - GSKF ORISTO Montowo1 - 0 Wygrana
12 Kolejka 12 03.04.2011 14:00 h KS WICHER Gwiździny - KS Mroczno2 - 0 Wygrana
13 Kolejka 13 10.04.2011 14:00 h LZS AVISTA Łążyn - KS WICHER Gwiździny1 - 7 Wygrana
14 Kolejka 14 16.04.2011 14:00 h KS WICHER Gwiździny - UKS ŻAK Jamielnik1 - 1 Remis
15 Kolejka 15 23.04.2011 14:00 h LZS JORDAN Kazanice - KS WICHER Gwiździny2 - 1 Przegrana
16 Kolejka 16 30.04.2011 14:00 h KS WICHER Gwiździny - LZS LIDER Złotowo2 - 2 Remis
17 Kolejka 17 08.05.2011 14:00 h LZS PRĄTNICZANKA Prątnica - KS WICHER Gwiździny2 - 5 Wygrana
18 Kolejka 18 14.05.2011 14:00 h KS WICHER Gwiździny - LZS TESSA Tuszewo1 - 3 Przegrana
20 Kolejka 20 29.05.2011 14:00 h SSNRIS Saturn Sławka WIelka - KS WICHER Gwiździny2 - 2 Remis
21 Kolejka 21 05.06.2011 14:00 h KS WICHER Gwiździny - KS Gmina Kozłowo1 - 1 Remis
22 Kolejka 22 12.06.2011 14:00 h GSKF ORISTO Montowo - KS WICHER Gwiździny1 - 0 Przegrana

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AROnet Kazanice 4 12
2 WIKTORIA Dylewo 4 10
3 Fijewo I 4 10
4 AVISTA Łążyn I 4 10
5 OKS Omule 4 10

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol