UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

Kolejny weekend piłkarskich zmagań za nami. Po trzy oczka sięgnęli gracze JORDANA Kazanice oraz LZS Fijewo, porażek doznali piłkarze LIDERA Złotowo oraz AVISTY Łążyn. Szczegółowe wyniki poniżej.

 

 „A” KLASA


LZS OSA Ząbrowo – LZS JORDAN Kazanice 1:6 (0:0)

Bramki: Łukasz Olszewski (56’) – Filip Owczarek (54', 69', 78'), Karol Zaręba (63'), Przemysław Gerka (81'), Jakub Chełkowski (84')

Skład JORDAN: Patryk Modrzewski - Łukasz Graduszewski (69' Maciej Jurkiewicz), Arkadiusz Michałowski (69' Marcin Szulc), Szymon Nojman, Dawid Gajewski, Tomasz Grzybowski, Przemysław Gerka (81' Jakub Chełkowski), Piotr Rykaczewski, Artur Modrzewski, Filip Owczarek (81' Piotr Laskowski), Krystian Opałka (55' Karol Zaręba)

LZS LIDER Złotowo – GKS GRUNWALD Gierzwałd 1:3 (0:1)

Bramki: Łukasz Mróz (70’) – Mateusz Kruszewski (30’), Krystian Kołakowski (48’, 77’)

Skład LIDER: Piotr Kowalski – Piotr Karbowski, Adrian Linkner, Dawid Mederski, Radosław Grubalski, Dariusz Kasprowicz (75’ Łukasz Szechlicki), Dominik Kempkowski, Łukasz Lewalski, Łukasz Licznerski, Łukasz Mróz, Cezary Sadowski


WYNIKI V KOLEJKI

KS Mroczno – KS ISKRA Narzym 1:0

LZS CZARNI Rudzienice – LZS OHI Frednowy 0:2

LZS OSA Ząbrowo – LZS JORDAN Kazanice 1:6

LZS LIDER Złotowo – GKS GRUNWALD Gierzwałd 1:3

KS ZAMEK Kurzętnik – GKS POLONIA Iłowo 0:2

LKS WEL Lidzbark Welski – GKS OSSA Biskupiec 0:1


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I GKS GRUNWALD Gierzwałd 15 pkt. bramki 18:6

II GKS POLONIA Iłowo 11 pkt. bramki 9:3

III LZS CZARNI Rudzienice 10 pkt. bramki 10:6

IV LZS OHI Frednowy 9 pkt. bramki 10:9

V LZS JORDAN Kazanice 9 pkt. bramki 15:8

VI LKS WEL Lidzbark Welski 8 pkt. bramki 6:3

VII KS ZAMEK Kurzętnik 7 pkt. bramki 9:8

VIII LZS LIDER Złotowo 6 pkt. bramki 10:9

IX GKS OSSA Biskupiec 6 pkt. bramki 7:8

X KS Mroczno 3 pkt. bramki 2:14

XI KS ISKRA Narzym 3 pkt. bramki 7:11

XII LZS OSA Ząbrowo 0 pkt. bramki 4:22

„B” KLASA


LZS Fijewo – KS WEL Bratian 4:0 (2:0)

Bramki: Tymoteusz Rudszewski (25’), Łukasz Mazurek (44’, 46’), Patryk Gorzka (90’+1)

Skład Fijewo:  Rafał Raduszewski – Paweł Jakubowski, Łukasz Mazurek (70’ Sebastian Karczewski), Daniel Osmański (80’ Mariusz Szczepański), Rafał Borkowski, Radosław Gajewski, Karol Jakubowski (83’ Damian Janczuro), Paweł Gerka, Patryk Gorzka, Tymoteusz Rudszewski, Łukasz Zakrzewski (20’ Grzegorz Tomaszewski


LZS AVISTA Łążyn – KS WICHER Gwiździny 3:4 (2:1)

Bramki: Łukasz Junkier (16’), Krzysztof Marchelek (35’), Karol Józefowicz (65’) – Piotr Klimowski (9’), Kamil Urbański (46’, 84’), Henryk Płochacki (86’)

Skład AVISTA: Karol Mergalski – Bartosz Bilicki, Jakub Lucjan Baczewski (60’ Maksymilian Zakrzewski), Damian Golder, Karol Józefowicz, Łukasz Junkier, Patryk Kempkowski (85’ Piotr Budziński), Miłosz Krajewski, Karol Kuczyński (55’ Rafał Dembowski), Krzysztof Marchelek, Rafał Rynkowski


WYNIKI V KOLEJKI

MKS Działdowo – UKS ŻAK Jamielnik 7:0

MLKS OLIMPIA Kisielice – GKS ISKRA Smykówko 1:2

LZS Fijewo – KS WEL Bratian 4:0

LZS AVISTA Łążyn – KS WiCHER Gwiździny 3:4

LZS ZAMEK Szymbark – GKS MEWA Smykowo 3:1

MKS START II Nidzica – OKS SOKÓŁ II Ostróda 0:6


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I MKS Działdowo 15 pkt. bramki 25:3

II OKS SOKÓŁ II Ostróda 12 pkt. bramki 16:2

III MLKS OLIMPIA Kisielice 12 pkt. bramki 18:6

IV GKS ISKRA Smykówko 12 pkt. bramki 13:8

V KS WICHER Gwiździny 12 pkt. bramki 16:8

VI LZS Fijewo 7 pkt. bramki 11:10

VII MKS START II 7 pkt. bramki 12:13

VIII LZS ZAMEK Szymbark 4 pkt. bramki 5:12

IX LZS AVISTA Łążyn 3 pkt. bramki 9:15

X KS WEL Bratian 3 pkt. bramki 8:18

XI UKS ŻAK Jamielnik 1 pkt. bramki 6:20

XII GKS MEWA Smykowo 0 pkt. bramki 3:27

 

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AROnet Kazanice 4 12
2 WIKTORIA Dylewo 4 10
3 Fijewo I 4 10
4 AVISTA Łążyn I 4 10
5 OKS Omule 4 10

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol