UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

We wtorek 13 marca 2018 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubawie, ul. Św. Barbary odbyła się I runda eliminacyjna Mistrzostw Województwa WMZLZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gminnych 2018 dla roczników 2002-2004. W turnieju udział wzięło sześć zespołów – SP Lubawa, SP Prątnica (Gmina Lubawa), Gmina Ostróda, Gmina Iława, Susz oraz Gietrzwałd. Drużyny w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy (mecz 2x7 min).

Organizatorem eliminacji było Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, współorganizatorem Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lubawie.

 

Wyniki

Grupa A

Susz – SP Lubawa 0:2

Susz – Gmina Ostróda 1:2

SP Lubawa – Gmina Ostróda 2:1


Tabela Grupa A

I SP Lubawa 6 pkt. bramki 4:1 – AWANS DO PÓŁFINAŁU

II Gmina Ostróda 3 pkt. bramki 3:3 – AWANS DO PÓŁFINAŁU

III Susz 0 pkt. bramki 1:4


Grupa B

Gmina Iława – SP Prątnica 0:3

Gmina Iława – Gietrzwałd 3:1

SP Prątnica – Gietrzwałd 3:0


Tabela Grupa B

I SP Prątnica 6 pkt. bramki 6:0 – AWANS DO PÓŁFINAŁU

II Gmina Iława 3 pkt. bramki 3:4 – AWANS DO PÓŁFINAŁU

III Gietrzwałd 0 pkt. bramki 1:6


PÓŁFINAŁY

SP Lubawa – Gmina Iława 2:1

Gmina Ostróda – SP Prątnica 0:0 karne 1:3


MECZ O III MIEJSCE

Gmina Iława – Gmina Ostróda 0:3


FINAŁ

SP Lubawa – SP Prątnica 4:0


KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I SP Lubawa

II SP Prątnica (Gmina Lubawa)

III Gmina Ostróda

IV Gmina Iława

V Susz

VI Gietrzwałd


Kapitanowie zespołów otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Zawodnicy drużyn z miejsc I – III medale. Wręczenia nagród dokonał Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie.


Zespoły SP Lubawa oraz SP Prątnica (Gmina Lubawa) awansowały do II rundy.


Skład SP Prątnica (Gmina Lubawa): Adam Dybich, Szymon Zelmański, Kacper Małkowski, Szymon Żuralski, Juliusz Krajewski, Filip Dzięgielewski, Dominik Piekoszewski, Paweł Szczypski (wszyscy SP Prątnica) oraz Grzegorz Ewertowski (SP Sampława). Opiekun: Dariusz Liberacki


Skład SP Lubawa:
Mikołaj Ewertowski, Kacper Sendlewski, Dominik Rogożyński, Szymon Szymański, Jakub Leliwa, Tobiasz Kłosowski, Jakub Giziński, Bartosz Szczepański, Łukasz Liedtke, Mateusz Złotowski. Opiekunowie: Paweł Szefler oraz Jerzy Sendlewski.


Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie dziękuje dyrekcji Szkoły Podstawowej w Lubawie za bezpłatne udostępnienie hali sportowej oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu eliminacji.


Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.


 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AROnet Kazanice 4 12
2 WIKTORIA Dylewo 4 10
3 Fijewo I 4 10
4 AVISTA Łążyn I 4 10
5 OKS Omule 4 10

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol