UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.

 

Podczas spotkania omówiono zasady gry oraz rozlosowano terminarz rozgrywek.

Pierwsza kolejka odbędzie się w niedzielę 19 listopada 2017, ostatnia seria oraz podsumowanie 25 lutego 2018.

Terminarz gier w załączniku.


SKŁADY ZESPOŁÓW


OKS Omule

  1. JABŁOŃSKI Adrian (2000)
  2. DZIK Sylwester (1999)
  3. DZIK Patryk (1995)
  4. KRUSZEWSKI Piotr (1996)
  5. GÓRSKI Mateusz (1995)
  6. KAMIŃSKI Kamil (2000)
  7. OKONIEWICZ Kamil (1992)
  8. LASKOWSKI Piotr (1985)
  9. MODRZEWSKI Bartosz (1994)
  10. SZULC Marcin (1985)


LIDER Złotowo

  1. LICZNERSKI Łukasz (1993)
  2. SADOWSKI Cezary (1992)
  3. MRÓZ Łukasz (1990)
  4. KOWALSKI Piotr (1993)
  5. KEMPKOWSKI Dominik (1997)
  6. ŻMIJEWSKI Mateusz (1988)
  7. KACZYŃSKI Robert (1992)
  8. ERDMAN Mateusz (1993)
  9. ZASUWA Ariel (1990)
  10. KRUSZEWSKI Mateusz (1997)


TERRA Lubawa

  1. JURKIEWICZ Wojciech (1999)
  2. LIEDTKE Patryk (1999)
  3. KACZYŃSKI Szymon (1999)
  4. ŻURALSKI Michał (1999)
  5. BANASZEWSKI Jakub (1998)
  6. LASIKOWSKI Szymon (2001)
  7. RADZIMIŃSKI Dominik (2000)
  8. NADOLSKI Mariusz (1999)
  9. JĘDRYCHOWSKI Szymon (2000)
  10. WARDOWSKI Szymon (1999)


JORDAN Kazanice Junior

  1. FRANKIEWICZ Marcin (2001)
  2. NOJMAN Szymon (2001)
  3. STAWIARSKI Jakub (2001)
  4. KOZŁOWSKI Krystian (2001)
  5. KOZŁOWSKI Krzysztof (2001)
  6. RYKACZEWSKI Jakub (2002)
  7. ŁUKOMSKI Mateusz (2002)
  8. ALEKSANDROWICZ Dominik (1995)
  9. RYKACZEWSKI Piotr (2000)
  10. GOŁASZEWSKI Sebastian (2001)


KS CONSTRACT

  1. DĄBROWSKI Dawid (1992)
  2. BRZOZOWSKI Paweł (1997)
  3. SZULC Radosław (1995)
  4. ZALEWSKI Mateusz (1995)
  5. GORCZYCA Kamil (1986)
  6. ŚMIGIELSKI Artur (1995)
  7. BUKOWSKI Andrzej (1988)
  8. RYFKA Kacper (1999)
  9. MEDERSKI Dawid (1988)
  10. ZELMA Artur (1988)


HURAGAN Byszwałd

  1. MACIOŁEK Dawid (1995)
  2. OKUNIEWSKI Janusz (2000)
  3. OKUNIEWSKI Grzegorz (2001)
  4. BOGDAŃSKI Szymon (2000)
  5. BORKOWSKI Maciej (2002)
  6. WYŻLIC Wojciech (2001)
  7. MODRZEWSKI Dominik (2000)
  8. MAZUROWSKI Tomasz (1995)
  9. PAPROCKI Paweł (2001)
  10. GOLISZEWSKI Damian (1996)


Fijewo I

  1. GORZKA Patryk (1993)
  2. ŁOŻYŃSKI Szymon (1996)
  3. GERKA Paweł (1987)
  4. JAKUBOWSKI Karol (1999)
  5. KARCZEWSKI Daniel (1996)
  6. JAŃCZYK Dawid (1998)
  7. OSMAŃSKI Daniel (1997)
  8. RADUSZEWSKI Rafał (1996)
  9. GERKA Damian (1998)
  10. MICHALAK Martyn (2001)


Fijewo II

  1. RUDNICKI Karol (1993)
  2. RUDSZEWSKI Tymoteusz (1996)
  3. MAZUREK Łukasz (1996)
  4. JAŃCZYK Krzysztof (1995)
  5. KASPROWICZ Filip (1998)
  6. ZIELIŃSKI Mateusz (1997)
  7. GAJEWSKI Radosław (2001)
  8. JAKUBOWSKI Paweł (2001)
  9. KARCZEWSKI Sebastian (1993)
  10. ZABŁOTNY Jakub (1998)


ORZEŁ Grabowo

  1. PELC Damian (2000)
  2. KAMIŃSKI Marek (1995)
  3. KAMIŃSKI Mateusz (1996)
  4. ALEKSANDROWICZ Jakub (2002)
  5. GEBAUER Krzysztof (1999)
  6. OCHLAK Łukasz (2001)
  7. PIOTROWICZ Mateusz (1997)
  8. ZIÓŁKOWSKI Damian (1995)


AVISTA Łążyn

  1. BILICKI Sebastian (1981)
  2. RYTLEWSKI Mateusz (1999)
  3. CHORZELEWSKI Cezary (2001)
  4. BILICKI Bartosz (2001)
  5. DYBICH Adam (2002)
  6. JUNKIER Łukasz (1991)
  7. CHYRZYŃSKI Jakub (2000)
  8. WIERZBOWSKI Marek (1994)
  9. KRAJEWSKI Miłosz (1997)
  10. JÓZEFOWICZ Karol (1995)


TORPEDA Rożental

  1. FAFIŃSKI Mirosław (1983)
  2. STECIUK Bartosz (1995)
  3. WYPYCH Adam (1980)
  4. KOSZEWSKI Jarosław (1992)
  5. GOŁĘBIEWSKI Rafał (1994)
  6. SZOSTEK Karol (1997)
  7. SZYMAŃSKI Mateusz (1994)
  8. LEŚNICKI Adrian (1994)
  9. JAKUBOWSKI Marcin (1996)
  10. MARCINIAK Robert (1997)


LWP Prątnica

  1. EWERTOWSKI Przemysław (1999)
  2. BACZEWSKI Jakub (1999)
  3. GOLDER Mateusz (1999)
  4. PRUCHNIEWSKI Kamil (1999)
  5. JANKOWSKI Rafał (1998)
  6. LINKNER Adrian (1998)
  7. ŁUKASZEWSKI Tomasz (1999)
  8. DEMBOWSKI Rafał (2001)
  9. WEINAR Konrad (2001)
  10. LICZNERSKI Marcin (1979)


ORZEŁ Mortęgi

  1. GOLISZEWSKI Dawid (1993)
  2. OPAŁKA Krystian (1993)
  3. ZABŁOTNY Łukasz (1996)
  4. ŁUKASZEWSKI Kacper (2001)
  5. SZYMAŃSKI Paweł (1995)
  6. MÓWIŃSKI Mateusz (1997)
  7. JÓZEFOWICZ Mateusz (1998)
  8. ORŁOWSKI Krystian (1994)
  9. MACIOŁEK Damian (1995)
  10. MILIŃSKI Dawid (1991)


BUDROGAS Glaznoty

  1. PANKOWSKI Damian (1998)
  2. KOLWICZ Łukasz (1998)
  3. WOLSKI Radosław (1998)
  4. DUDEK Dominik (1998)
  5. MUSZYŃSKI Paweł (1999)
  6. SURZYN Łukasz (1999)
  7. KAMIŃSKI Daniel (2000)
  8. RYNKOWSKI Sylwester (1998)
  9. LEWALSKI Łukasz (1998)
  10. CZARNECKI Krystian (1996)
Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN.pdf)REGULAMIN.pdf[ ]521 kB
Pobierz plik (TERMINARZ_ROZGRYWEK.pdf)TERMINARZ_ROZGRYWEK.pdf[ ]1610 kB
Pobierz plik (ZASADY_GRY.pdf)ZASADY_GRY.pdf[ ]559 kB

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol