TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP3 OLSZTYN - ELIMINACJE GMINNE (ROŻENTAL, 03.03.2018)

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach gminnych 59 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 Olsztyn. Zawody odbędą się w sobotę 03 marca 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu.

Szczegółowe informacje (m.in. kategorie wiekowe itd.) w REGULAMINIE. Zgłoszenia do dnia 21 lutego 2018 r. (włącznie) na druku zgłoszeniowym.

Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

5 HURAGAN Byszwałd 13 25