Herb Gmina Lubawa             97069 300x298            Logo GZ LZS

Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, Gmina Wiejska Lubawa, Rada Sołecka w Złotowie, Szkoła Podstawowa w Złotowie, Jednostka OSP w Złotowie oraz Koło LZS LIDER Złotowo serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Gminnym Festynie Sportowym z udziałem Rad Sołeckich. Zawody odbędą się w niedzielę 21.07.2019 r. start 14:30 na terenie przy Szkole Podstawowej w Złotowie.

Celem imprezy jest integracja i aktywizacja społeczności poszczególnych sołectw, zwiększenie aktywności mieszkańców Gminy Lubawa, podniesienie sprawności fizycznej oraz wyłonienie najlepszego sportowo sołectwa w Gminie Lubawa.

Zawodnicy rywalizować będą w 8 konkurencjach: rzut lotką do tarczy, rzut lotką do tarczy + strzał na bramkę, konkurencja rodzinna, podnoszenie odważnika, bieg na nartach, picie mleka przez słomkę na czas, kobieta też potrafi (wbijanie gwoździ) oraz mężczyzna też potrafi (skoki przez skakankę).