UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
Terminarz: GLKS WARMIAK Łukta | Klasa okręgowa junior młodszy 2009/2010


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik  
1 Kolejka 1 29.08.2009 13:00 h LKS WEL Lidzbark Welski - GLKS WARMIAK Łukta10 - 2 Przegrana
2 Kolejka 2 05.09.2009 12:00 h GLKS WARMIAK Łukta - GKS ISKRA Smykówko3 - 2 Wygrana
3 Kolejka 3 09.09.2009 15:00 h GKS POLONIA Iłowo - GLKS WARMIAK Łukta3 - 1 Przegrana
4 Kolejka 4 12.09.2009 12:00 h GLKS WARMIAK Łukta - KS ZAMEK Kurzętnik0 - 8 Przegrana
5 Kolejka 5 19.09.2009 12:00 h OSP Turznica - GLKS WARMIAK Łukta9 - 1 Przegrana
6 Kolejka 6 26.09.2009 12:00 h GLKS WARMIAK Łukta - KS KORMORAN Zwierzewo2 - 2 Remis
7 Kolejka 7 04.10.2009 10:30 h KS START Działdowo - GLKS WARMIAK Łukta4 - 3 Przegrana
8 Kolejka 8 10.10.2009 12:00 h LZS TORPEDA Rożental - GLKS WARMIAK Łukta3 - 0 Przegrana
9 Kolejka 9 17.10.2009 12:00 h GLKS WARMIAK Łukta - LZS TESSA Tuszewo3 - 0 Wygrana
10 Kolejka 10 24.10.2009 11:00 h MKS START Nidzica - GLKS WARMIAK Łukta12 - 0 Przegrana
11 Kolejka 11 31.10.2009 12:00 h GLKS WARMIAK Łukta - LZS CZARNI Rudzienice9 - 2 Wygrana
12 Kolejka 12 27.03.2010 12:30 h GLKS WARMIAK Łukta - LKS WEL Lidzbark Welski2 - 11 Przegrana
13 Kolejka 13 27.04.2010 16:00 h GKS ISKRA Smykówko - GLKS WARMIAK Łukta3 - 1 Przegrana
14 Kolejka 14 17.04.2010 12:30 h GLKS WARMIAK Łukta - GKS POLONIA Iłowo0 - 6 Przegrana
15 Kolejka 15 24.04.2010 13:00 h KS ZAMEK Kurzętnik - GLKS WARMIAK Łukta3 - 0 Przegrana
16 Kolejka 16 01.05.2010 12:30 h GLKS WARMIAK Łukta - OSP Turznica1 - 4 Przegrana
17 Kolejka 17 08.05.2010 12:00 h KS KORMORAN Zwierzewo - GLKS WARMIAK Łukta8 - 2 Przegrana
18 Kolejka 18 15.05.2010 12:30 h GLKS WARMIAK Łukta - KS START Działdowo5 - 1 Wygrana
19 Kolejka 19 22.05.2010 12:30 h GLKS WARMIAK Łukta - LZS TORPEDA Rożental3 - 3 Remis
20 Kolejka 20 29.05.2010 12:00 h LZS TESSA Tuszewo - GLKS WARMIAK Łukta7 - 2 Przegrana
21 Kolejka 21 05.06.2010 12:30 h GLKS WARMIAK Łukta - MKS START Nidzica0 - 17 Przegrana
22 Kolejka 22 12.06.2010 12:00 h LZS CZARNI Rudzienice - GLKS WARMIAK Łukta1 - 5 Wygrana

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol