UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

We wtorek 20 marca 2018 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubawie, ul. Św. Barbary odbył się Półfinał Wojewódzki Mistrzostw Województwa WMZLZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gminnych 2018 dla roczników 2005 i młodsi. W turnieju udział wzięło sześć zespołów – SP Lubawa, SP Grabowo-Wałdyki, Nidzica, Kozłowo, Świątki oraz Górowo Iławeckie. Drużyny w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy (mecz 2x7 min).


Organizatorem półfinału było Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, współorganizatorem Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lubawie.

 

Wyniki

Grupa A

SP Lubawa – SP Grabowo-Wałdyki 4:1

SP Lubawa – Górowo Iławeckie 6:0

SP Grabowo-Wałdyki – Górowo Iławeckie 2:0


Tabela Grupa A

I SP Lubawa 6 pkt. bramki 10:1 – AWANS DO PÓŁFINAŁU

II SP Grabowo-Wałdyki 3 pkt. bramki 3:4 – AWANS DO PÓŁFINAŁU

III Górowo Iławeckie 0 pkt. bramki 0:8


Grupa B

Nidzica – Kozłowo 1:1

Nidzica – Świątki 2:3

Kozłowo – Świątki 3:4


Tabela Grupa B

I Świątki 6 pkt. bramki 7:5 – AWANS DO PÓŁFINAŁU

II Kozłowo 1 pkt. bramki 4:5 – AWANS DO PÓŁFINAŁU

III Nidzica 1 pkt. bramki 3:4


PÓŁFINAŁY

SP Lubawa – Kozłowo 9:1

SP Grabowo-Wałdyki – Świątki 5:0


MECZ O V MIEJSCE

Górowo Iławeckie – Nidzica 2:4

 

MECZ O III MIEJSCE

Kozłowo – Świątki 1:7


FINAŁ

SP Lubawa – SP Grabowo-Wałdyki 2:1


KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I SP Lubawa

II SP Grabowo-Wałdyki (Gmina Lubawa)

III Świątki

IV Kozłowo

V Nidzica

VI Górowo Iławeckie


NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU
– Szymon Licznerski (SP Lubawa) – 10 bramek
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – Jakub Kornat (SP Lubawa)


Kapitanowie zespołów otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Zawodnicy drużyn z miejsc I – III medale., za klasyfikacje indywidualną statuetki. Wręczenia nagród dokonał Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie.


Zespoły SP Lubawa, SP Grabowo-Wałdyki oraz Świątki awansowały do ścisłego FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO.


Skład Grabowo-Wałdyki (Gmina Lubawa) – Kacper Kamiński, Wiktor Kamiński, Krystian Zalewski, Dawid Dąbrowski, Paweł Rafiński, Mateusz Grubalski, Samuel Grubalski, Damian Dembkowski (wszyscy SP Grabowo-Wałdyki) oraz Hubert Zadroga (SP Kazanice). Opiekun Beata Groszkowska


Skład SP Lubawa:
 Jakub Kornat, Szymon Licznerski, Mateusz Jackowski, Oskar Dmochewicz, Dominik Kamiński, Patryk Lewandowski, Kacper Raszkowski, Paweł Kępkowski, Julian Senkowski, Filip Fafiński. Opiekunowie – Jerzy Sendlewski oraz Witold Fafiński.

Skład SP Świątki - Oliwier Kowalski, Konrad Rynko, Marcel Grodzicki, Mateusz Deptuła, Antoni Jamioł, Paweł Karpiniak, Maciej Oworuszko, Kacper Stryjek oraz Jakub Karpniniak. Opiekun - Teresa Kij. 


Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie dziękuje dyrekcji Szkoły Podstawowej w Lubawie za bezpłatne udostępnienie hali sportowej oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu eliminacji.


Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.


Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 10 28
2 LIDER Złotowo 10 25
3 AROnet Kazanice 10 21
4 Fijewo I 10 20
5 WIKTORIA Dylewo 10 20

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol