UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

W weekend 17-18 marca 2018 r. tenisiści stołowi LZS Lubawa rozegrali dwa spotkania w ramach III ligi tenisa stołowego. W sobotę w Jezioranach pokonali tamtejszy OSIR 10:8, z kolei w niedzielę w Piszu ulegli PIŁECZCE 15:3.

W meczu z Jezioranami punktowali: Michał Surdykowski 4,5 pkt., Zieliński Marcin 2,5 pkt., Tomasz Golder 1,5 pkt., Szymon Żuralski 1,5 pkt.

W meczu z Piszem punktowali: Tomasz Golder 2,5 pkt., Michał Surdykowski 0,5 pkt. Grali również: Patrycja Golder, Andrzej Guzowski oraz Marcin Zieliński

 

Szczegółowy protokół meczu Jeziorany – Lubawa

Frączek Piotr – Zieliński Marcin 3:0

Samsel Mariusz – Surdykowski Michał 0:3

Złakowski Wiesław – Golder Tomasz 3:0

Grochowski Leszek – Żuralski Szymon 0:3

Frączek Piotr/Złakowski Wiesław – Surdykowski/Golder 1:3

Samsel/Grochowski – Żuralski/Zieliński 0:3

Frączek Piotr – Surdykowski Michał 2:3

Samsel Mariusz – Zieliński Marcin 2:3

Grochowski Leszek – Golder Tomasz 2:3

Złakowski Wiesław – Żuralski Szymon 3:1

Frączek Piotr – Golder Tomasz 3:0

Złakowski Wiesław – Zieliński Marcin 3:2

Samsel Mariusz – Żuralski Szymon 3:1

Grochowski Leszek – Surdykowski Michał 0:3

Frączek Piotr – Żuralski Szymon 3:2

Grochowski Leszek – Zieliński Marcin 2:3

Samsel Mariusz – Golder Tomasz 3:0

Złakowski Wiesław – Surdykowski Michał 0:3


Szczegółowy protokół meczu Pisz – Lubawa

Zieliński Paweł – Golder Patrycja 3:0

Nogacki Sebastian – Surdykowski Michał 3:0

Sielawa Robert – Zieliński Marcin 3:1

Mikucki Łukasz – Guzowski Andrzej 3:1

Zieliński/Mikucki – Zieliński/Guzowski 3:0

Nogacki/Sielawa – Golder Tomasz/Surdykowski 2:3

Zieliński Paweł – Surdykowski Michał 3:2

Nogacki Sebastian – Golder Patrycja 3:0

Mikucki Łukasz – Zieliński Marcin 3:1

Sielawa Robert – Guzowski Andrzej 3:1

Zieliński Paweł – Zieliński Marcin 3:0

Sielawa Robert – Golder Tomasz 2:3

Nogacki Sebastian – Guzowski Andrzej 3:0

Mikucki Łukasz – Surdykowski Michał 3:1

Zieliński Paweł – Guzowski Andrzej 3:1

Mikucki Łukasz – Golder Tomasz 2:3

Nogacki Sebastian – Zieliński Marcin 3:0

Sielawa Robert – Surdykowski Michał 3:0


Wyniki XIII kolejki

MORLINY III Ostróda – EKS MLEXER II Elbląg 7:11 (awansem)

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie – OSIR Jeziorany 2:16

MUKS PIŁECZKA Pisz – LZS Lubawa 15:3

MKS MRĄGOWIA Mrągowo – KS DEKORGLASS Działdowo 4:14

 

MECZ ZALEGŁY

OSIR Jeziorany - LZS Lubawa 8:10


Tabela po XIII kolejkach

I KS DEKORGLASS Działdowo* 21 pkt. bilans 160:56

II MUKS PIŁECZKA Pisz** 19 pkt. bilans 142:56

III MKS MRĄGOWIA Mrągowo 19 pkt. bilans 134:100

IV MORLINY III Ostróda* 15 pkt. bilans 126:90

V LZS Lubawa 11 pkt. bilans 102:132

VI OSIR Jeziorany 7 pkt. bilans 94:140

VII EKS MLEXER II Elbląg 6 pkt. bilans 87:147

VIII MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 2 pkt. bilans 55:179

* jeden mecz rozegrane mniej
** dwa mecze rozegrany mniej

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol