UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w najbliższą niedzielę start godzina 14:00 w Hali Sportowej w Złotowie.


W turnieju udział weźmie siedem zespołów: Prątnica, Tuszewo, Łążyn, Byszwałd, Rożental, Złotowo oraz MARTIN Lubawa. Drużyny rozegrają ze sobą spotkania w "systemie każdy z każdym" 1x10 minut (rozpiska z kolejnością spotkań w załączniku).


Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.


Serdecznie zapraszamy.

Załączniki:
Pobierz plik (ROZPISKA_SPOTKAN.pdf)ROZPISKA_SPOTKAN.pdf[ ]160 kB

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 10 28
2 LIDER Złotowo 10 25
3 AROnet Kazanice 10 21
4 Fijewo I 10 20
5 WIKTORIA Dylewo 10 20

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol