Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w najbliższą niedzielę start godzina 14:00 w Hali Sportowej w Złotowie.

W turnieju udział weźmie siedem zespołów: Prątnica, Tuszewo, Łążyn, Byszwałd, Rożental, Złotowo oraz MARTIN Lubawa. Drużyny rozegrają ze sobą spotkania w "systemie każdy z każdym" 1x10 minut (rozpiska z kolejnością spotkań w załączniku).

Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Serdecznie zapraszamy.

Załączniki: