UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

W środę 14 marca 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu odbyła się I runda eliminacyjna Mistrzostw Województwa WMZLZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gminnych 2018 rocznika 2005 i młodsi. W turnieju udział wzięło pięć zespołów – SP Grabowo-Wałdyki (Gmina Lubawa), SP Lubawa, Gmina Iława, Gmina Ostróda oraz Lidzbark Welski (na turniej nie dotarła ekipa z Gietrzwałdu).


Organizatorem eliminacji było Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie.

 

WYNIKI

Gmina Ostróda – SP Lubawa 2:5 (0:4)
Gmina Iława – SP Grabowo-Wałdyki 0:4 (0:3)
Lidzbark Welski – Gmina Ostróda 1:7 (0:6)
SP Lubawa – Gmina Iława 4:1 (1:0)
SP Grabowo-Wałdyki – Lidzbark Welski 9:0 (6:0)
Gmina Ostróda – Gmina Iława 2:1 (2:0)
SP Lubawa – SP Grabowo-Wałdyki 4:0 (3:0)
Lidzbark Welski – Gmina Iława 0:0 (0:0)
Gmina Ostróda – SP Grabowo-Wałdyki 3:3 (3:0)
SP Lubawa – Lidzbark Welski 7:1 (2:1)

TABELA KOŃCOWA

I SP Lubawa 12 pkt. bramki 20:4
II SP Grabowo-Wałdyki (Gmina Lubawa) 7 pkt. bramki 16:7
III Gmina Ostróda 7 pkt. bramki 14:10
IV Gmina Iława 1 pkt. bramki 2:10
V Lidzbark Welski 1 pkt. bramki 2:23


Kapitanowie zespołów otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Zawodnicy drużyn z miejsc I – III medale. Wręczenia nagród dokonał Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie.


Zespoły SP Lubawa oraz SP Grabowo-Wałdyki (Gmina Lubawa) awansowały do II rundy.


Skład SP Grabowo-Wałdyki (Gmina Lubawa): Kacper Kamiński, Wiktor Kamiński, Krystian Zalewski, Dawid Dąbrowski, Paweł Rafiński, Mateusz Grubalski, Samuel Grubalski, Damian Dembkowski, Piotr Krużewski (wszyscy SP Grabowo-Wałdyki) oraz Hubert Zadroga (SP Kazanice). Opiekun: Beata Groszkowska.


Skład SP Lubawa: Jakub Kornat, Szymon Licznerski, Mateusz Jackowski, Oskar Dmochewicz, Dominik Kamiński, Patryk Lewandowski, Kacper Raszkowski, Paweł Kępkowski, Marcin Błaszkowski, Filip Fafiński. Opiekunowie: Jerzy Sendlewski oraz Witold Fafiński

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie dziękuje dyrekcji Szkoły Podstawowej w Rożentalu za udostępnienie hali sportowej do przeprowadzenia eliminacji.


Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 10 28
2 LIDER Złotowo 10 25
3 AROnet Kazanice 10 21
4 Fijewo I 10 20
5 WIKTORIA Dylewo 10 20

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol