UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W niedzielę 11 lutego 2018 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano XI kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


W hicie kolejki LIDER Złotowo pokonał TORPEDĘ Rożental 8:6 i przybliżył się do końcowego triumfu w rozgrywkach. Niespodziewanie swoje spotkania z niżej rozstawionymi drużynami przegrali KS CONSTRACT (porażka z LWP Prątnica 8:3) oraz Fijewo I (porażka z BUDROGAS Glaznoty 3:2) i do walki o medale włączyli się OKS Omule oraz HURAGAN Byszwałd.

 

W klasyfikacja na Najlepszego Strzelca Rozgrywek prowadzi Mateusz Szymański (TORPEDA Rożental) z 33 trafieniami na koncie. Na drugiej lokacie znajduje się Łukasz Junkier (AVISTA Łążyn) – 28 bramek. Na najniższym stopniu podium na dwie kolejki przed końcem ex aequo Dominik Kempkowski i Łukasz Licznerski (obaj LIDER Złotowo) – po 25 goli.


Wyniki XI kolejki

14:00 LWP Prątnica - KS CONSTRACT 8:3 (2:1)

Bramki: Przemysław Ewertowski (1', 11'), Mateusz Golder (14', 18', 19'), Jakub Baczewski (15', 19', 20') - Radosław Szulc (2'), Mateusz Zalewski (16'), Artur Zelma (21')

14:30 ORZEŁ Mortęgi - ORZEŁ Grabowo 3:10 (2:4)

Bramki: Krystian Opałka (4'), Paweł Szymański (12', 20') - Marek Kamiński (1', 18', 21', 24'), Jakub Aleksandrowicz (3'), Łukasz Ochlak (5', 13'), Damian Pelc (9', 22'), Mateusz Kamiński (23')

15:00 BUDROGAS Glaznoty - Fijewo I 3:2 (1:1)

Bramki: Radosław Wolski (4'), Damian Pankowski (15'), Dominik Dudek (17') - Patryk Gorzka (12'), Martyn Michalak (24')

15:30 Fijewo II - OKS Omule 3:13 (2:5)

Bramki: Łukasz Mazurek (2', 2'), Sebastian Karczewski (18') - Bartosz Modrzewski (1'), Marcin Szulc (4', 8', 13', 16'), Kamil Kamiński (5', 12', 13', 13', 18', 21'), Kamil Okoniewicz (20', 23')

16:00 TORPEDA Rożental - LIDER Złotowo 6:8 (1:5)

Bramki: Mateusz Szymański (8', 14'), Marcin Jakubowski (18'), Jarosław Koszewski (22', 23'), Robert Marciniak (23') - Mateusz Kruszewski (3', 11', 12', 21'), Dominik Kempkowski (5', 16', 19'), Łukasz Licznerski (12')

16:30 AVISTA Łążyn - TERRA Lubawa 11:5 (4:3)

Bramki: Karol Józefowicz (4'), Marek Wierzbowski (5', 8', 16', 17'), Łukasz Junkier (12', 18', 19', 24'), Cezary Chorzelewski (14'), Adam Dybich (21') - Szymon Wardowski (2'), Szymon Lasikowski (3'), Jakub Banaszewski (4', 16'), Wojciech Jurkiewicz (17')

17:00 HURAGAN Byszwałd - JORDAN Kazanice Junior 5:4 (4:3)

Bramki: Wojciech Wyżlic (1', 10'), Dawid Maciołek (6'), Janusz Okuniewski (12'), Szymon Bogdański (14') - Dominik Aleksandrowicz (8', 16'), Marcin Frankiewicz (9'), Piotr Rykaczewski (10')


Tabela rozgrywek

I LIDER Złotowo 30 pkt. bramki 92:35

II TORPEDA Rożental 27 pkt. bramki 86:37

III KS CONSTRACT 25 pkt. bramki 65:46

IV OKS Omule 22 pkt. bramki 70:39

V HURAGAN Byszwałd 22 pkt. bramki 53:40

VI JORDAN Kazanice Junior 20 pkt. bramki 59:44

VII Fijewo I 19 pkt. bramki 59:38

VIII LWP Prątnica 19 pkt. bramki 58:52

IX AVISTA Łążyn 12 pkt. bramki 58:60

X ORZEŁ Mortęgi 9 pkt. bramki 39:68

XI BUDROGAS Glaznoty 7 pkt. bramki 35:59

XII Fijewo II 5 pkt. bramki 40:89

XIII TERRA Lubawa 4 pkt. bramki 30:77

XIV ORZEŁ Grabowo 4 pkt. bramki 39:99


Klasyfikacja najlepszego strzelca:

I Mateusz Szymański – TORPEDA Rożental – 33 bramki

II Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn – 28 bramek

III Dominik Kempkowski – LIDER Złotowo – 25 bramek

III Łukasz Licznerski – LIDER Złotowo – 25 bramek

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol